Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

illa pik gununu degerlendirmenize gerek yok, oncesinde degerlendirdiyseniz catlama da yarin olur ya da bugun olsa bile catlayinca 1 gununuz daha var o yuzden yarin ya da sonraki gun de degerlendirseniz olacaktir, insallah guzel haberler alirsiniz bu ay :)

Yaşamadım kuzum
Benim iğne gününü saymazsak 5 gün sonra minicik kahverengi bi leke geldi, ertesi gün de peçeteye soluk pembe bi leke geldi çok az. Sonrasında bişey olmadı az sarı beyaz akıntım var. Yerleşme için çok erken ne olduğunu anlamadım kafam karıştı iyice.

Bizlik bişey yok bence ya. Kendi adıma konuşayım aslında rahatım ben. Strese girmiyorum beni en çok zorlayan adet olamamaktı. Onu halletmiştim ama halledememişim demek ki
Hayırlı macunu için sadece gebe kalmak için değil de tüm kadın hastalıkları için şifa diyorlar denedin mi hiç kuzucum

Yapmasam da merak ediyorum değişik kuzum bi ruh hali ama bu sefer öyle teste sarılmak yok beklicem bekleyebildiğim kadar zaten tatilde olcam kafayı dağıtırım diye düşünüyorum

Şimdi annemle konuştumda babamın da annemin tarafında da ikiz varmış. Tabi ben şimdi öğrendim

Femara yumurtlamaya yardımcı oluyor ya sen kendin de yumurtalama yapmışsan böyle bir şey mümkün oluyor ya, tüp bebekte de söylemişlerdi bize, benim doktorum tek embriyo koyuyordu, ikiz olur böyle bi ihirmalden dolayı olur o da binde 1 yüzbinde bir olur demişti

Neyse öyle ya da böyle olmuş, sağlıkla olsun dilerim

merhaba arkadaşlar, ben çok

Merhaba arkadaslar, ben cok yeniyim siteye. esimle ikinciyi istiyoruz. oglum 13 aylik suan, 9 defa letrozol kullandim 9. oldu insallah simdilik ilacisz denemek istiyoruz. hepimizin hakkinda hayirliyi sat 01. agustos bat 08.agustos. bu arada insalah sogan kürüne baslamak istiyorum pcosluyum

Amin,çok teşekkür ederim

Yapmasam da merak ediyorum değişik kuzum bi ruh hali ama bu sefer öyle teste sarılmak yok beklicem bekleyebildiğim kadar zaten tatilde olcam kafayı dağıtırım diye düşünüyorum
Hahaha temmuzda bende öyleydim yumurtlama ovü dönemine denk geliyorum tam oh dedim deniz kum güneş rahat olur aklıma gelmez sonuc ay sonu adet oldum

Şimdi annemle konuştumda babamın da annemin tarafında da ikiz varmış. Tabi ben şimdi öğrendim
Yessss demek ki doğru bir kanı. Yani misal ananem benim ikiz doğurmuş ama az yaşamışlar ölmüşler. Bidaha ikizi olmadı. 5 çocuğu var hepsinden torunu var torunlarından da ikiz yok. Artık torunlarının çocuklarına kaldı kısmet ben de çok istedim ilkinde nasip olmadı. Zor gibi görünüyor ama birlikte büyücek olmaları her şeye değiyor bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…