Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Kızlar bunu dün yazamadım. Dün sabah kanamam oldu. Doktorum hemen gel dedi. Kese düşüyor sandık. Aşırı korktum. Doktora gittim. Progeton iğne yaptı. İki serum verdi tekrar USG ye girdim iki kese. 7mm kese oluşmuş içinde yolksacı da var. Diğer kese de 12 mm olmuş içinde bir şeyler oluşuyor gibi dedi doktorum. Kanama olunca vajinal baktırmak istemedim. Şaşkınlık geçirdim. Çok sevindim aslında ama bir yandan da içimi korku saldı. Ama sağlıkla sıhhatle gelsinler inşallah ♥️🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Ayyy maşallah maşallah ailenden var mıydı kuzum ikiz. Bizim memlekette anne tarafından ikiz varsa 7 ceddine olsa birini bulur derler de. Bi komşumuz var 10 yaşında oğlu vardı. İkinciyi düşündüler hamile kaldı tek yumurta ikizi oldu maşallah çok tatlı bıcır bıcır kızları var onlarında ailesinde varmış ikiz

Ayyy maşallah maşallah ailenden var mıydı kuzum ikiz. Bizim memlekette anne tarafından ikiz varsa 7 ceddine olsa birini bulur derler de. Bi komşumuz var 10 yaşında oğlu vardı. İkinciyi düşündüler hamile kaldı tek yumurta ikizi oldu maşallah çok tatlı bıcır bıcır kızları var onlarında ailesinde varmış ikiz
Yok kuzum yani bildiğimiz ailemizde ikiz yok. Zaten tedaviyle olabiliyor.

Kızlar bunu dün yazamadım. Dün sabah kanamam oldu. Doktorum hemen gel dedi. Kese düşüyor sandık. Aşırı korktum. Doktora gittim. Progeton iğne yaptı. İki serum verdi tekrar USG ye girdim iki kese. 7mm kese oluşmuş içinde yolksacı da var. Diğer kese de 12 mm olmuş içinde bir şeyler oluşuyor gibi dedi doktorum. Kanama olunca vajinal baktırmak istemedim. Şaşkınlık geçirdim. Çok sevindim aslında ama bir yandan da içimi korku saldı. Ama sağlıkla sıhhatle gelsinler inşallah ♥️🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Canım çok sevindim , bekledin bekledin rabbim iki tane birden nasip etti🥹🙏 Allahım sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin miniklerini 🙏💖💖💖

Düşünmiyim diyorum aklım hep orda şimdi yumurtlama ne zaman diye düşünüyorum o olcak bu sefer bata kadar belirti ara sonra test batağı yoruldum kuzum yaa 🥹
Aşkım yumurtlamayı da böyle düşünüyosan ovü testi kullanmaya devam. Yani işi ona bırak. İşte kendi kendimize zorlaştırıyoruz. Ben 3 sene olmak üzere bu söylediklerini atlattım bereket, adete birkaç gün kala test yapsam mı diyorum sonra boşver Gülşah nasıl olsa negatif diyip geçiyorum 🤣

Kızlar pik gördüm ☺️ sat 16 temmuzdu. Geçen ayda gecikmişti zaten demekki döngüm uzamış. Ama bugünü değerlendiremeyeceğim bunun için üzüldüm çatlama hemen olur mu acaba. Yarını değerlendirebileceğim umarım henüz çatlamamış olur 😞
Screenshot_2024-08-02-12-20-26-765_com.miui.gallery-edit.jpg

X