Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Yessss demek ki doğru bir kanı. Yani misal ananem benim ikiz doğurmuş ama az yaşamışlar ölmüşler. Bidaha ikizi olmadı. 5 çocuğu var hepsinden torunu var torunlarından da ikiz yok. Artık torunlarının çocuklarına kaldı kısmet ben de çok istedim ilkinde nasip olmadı. Zor gibi görünüyor ama birlikte büyücek olmaları her şeye değiyor bence
Rabbim sağlıkla sıhhatle ilerlemesini nasip etsin. Bir şekilde büyür buna değer. Rabbim yeter ki sağlıkla ilerletsin🙏🏻

Doktora gidicekmisin hiç bukadar geciktinmi cok ilginç 🥰. Bazılarının idrarda pozitif çıkmazmıs sadece kanda görünürmüş bu platformda böyle bişe okumuştm blmem nekadar doğru
Bilmiyorum şimdilik gitmeyi düşünmüyorum
Evet bande okudum burda çevremde de duydum. Bende öyle olacağını sanmıyorum daha önceki geneliğim idrarda baya çıkmıştı. Daha önce hiç bu kadar gecikmezdim bir kaç gün falan olurdu

Kuzum ne olacak bizim halimiz ya 🤦🏻‍♀️ bende eve giderken test alıcam bi yapayım dedim 😂 eşimde çok ısrar etti ilk defa bu kadar umutlu gördüm onu yarın doktora bi kontrole gidicem
Bende ne yapacağımı şaşırdım valla benimde eşim dün sordu reglin ne zamandı diye umutlandırmamak için şimdi değil dedim

Bende ne yapacağımı şaşırdım valla benimde eşim dün sordu reglin ne zamandı diye umutlandırmamak için şimdi değil dedim
Aslında doktora gitmek istemiyorum bekle dicek biliyorum ama eşimi kırmak istemedim dedim gibi gideyim baksın belki kist falan varsa ona göre başka ilaç verir

Tabi tabi onu da söylicem zaten. Kan alacak gebelik için eğer pozitif olmazsa haftaya gel dicek biliyorum 😂
Zaten sana bekle diyecek içmeseydin duphaston iç diyecekti. Ama inşallah kanda pozitif çıkar da bu bahsettiklerimizden bambaşka yol izlersin

Hayıt tozu kullandım bir ara ama ya zaten hormonal sıkıntılarım var korktum daha da kötü olurum diye bıraktım ama çok duydum işe yaradığını
Hah aynen hayıt tozu veya macunu ben bi sayfa takip ediyorum istersen atayım özelden bir bak. Kozalak şurubu almıştım öksürük için baya işe yaradı. Gerçi instagramı engellemiştir. Sayfalar yenilenmiyo vpn olmadıkça. Orda kabak çekirdeği yağı varmış spermleri de yenileyip fayda sağlıyomuş testinde problem çıkmadı ama onu da alıp bi denemeyi düşünüyorum.

Hah aynen hayıt tozu veya macunu ben bi sayfa takip ediyorum istersen atayım özelden bir bak. Kozalak şurubu almıştım öksürük için baya işe yaradı. Gerçi instagramı engellemiştir. Sayfalar yenilenmiyo vpn olmadıkça. Orda kabak çekirdeği yağı varmış spermleri de yenileyip fayda sağlıyomuş testinde problem çıkmadı ama onu da alıp bi denemeyi düşünüyorum.
Sen bir at kuzum sana zahmet olmazsa bir inceleyeyim instagram düzelince 😊

X