Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Silikleştiyse çatlamıştır diye düşünüyorum. O sıvı herkes de olmak zorunda değil ona çok takılma
Doktora tekrar git bence çatlamış mı diye kontrol etsin

Merhabaa :) ben de bu forumu giriş yapmadan takip edenlerdendim eh bari bende yazayım artık kimseyle konuşamıyoruz burda konuşayım dedim :) bu arada o çok konuşan akrabalari güya dostlar(!) hangimiz de yok ki .. kendileri bizim yerimiz de olsa tutuşurlar da onlar yaşamayınca kolay bir durum gibi görüyorlar ya da biz beceremiyoruz(!) gibi görenler de vardır belki kim bilir neyse.. kızlar benim adetim normalde 1-2 gün oynar ama ben tam 10 gündür adet olmadım. 7. gün kan testi verdim, 1.12 çıktı. doktorumla konuştum 10. günü geçince bir daha kan verin dedi ve bugün 11. günüm bitiyo artık yarın da adet olmazsam gidip kan vereceğim. Hamile miyim yoksa hamile değilsem niye adet olmuyorum diye stres topuna döndüm adet olacaksam da bu stresle olamıyorumdur heralde

O zaman demek ki daha günün var hadi inşallah

Her şer de bi hayır vardır denilen boşa değil.. bazı zor zamanlarımız olacak ki iş arkadaşım eşim dostum dediğini tanıyacaksın. Unu eliyosun elekten. Üstünde kalanı döküyorsun ya çöpe. İşte bu yüzden sabretmesi zor biliyorum ama kötü günlere de ihtiyacımız var bizim hayatımızda bi elek görevi görüyor. Üzülmeyin kızçelerim. Hele bir başkası için hiç üzülmeyin

Kızlar benim ovülasyon git gide koyulaşıyor fotodan hepsi aynı gözüküyor ama canlı bakınca koyulaşma çok net belli oluyor. Uygulama bugünü düne göre daha yüksek çıkarttı zaten ay bu ne bitmez döngü ya

aynen öyle vardır bunda da bir hayır diyorum. Bizi uzmelerine izin vermeyelim

Ovulasyon testi hangi marka almalıyız ben de ona başlamaya karar verdim. Düzenli regl oluyorum belki erken ya da geç yumurtluyorumdur diye düşünüyorum

Bi de bizim karnimizdan bebek gelse
Keşke yöntemini bilsem her çocuk isteği olana söylesem bu zamana kadar çatlama dönemlerinde ilişkiyi sıklaştırdım diğer günler kocamın yüzüne bakmadım bu ay benim yöntemlerime göre ilerleyelim dedi adet bitiminden beri bir dolu bir boş ilerliyoruz sonuç olarak bilmiyorum nolur

İnşallah sonu bebek olur

Evet evet koyulaşıyor gitgide ama işte tek sıkıntı döngünün 41. Günü bugün ve duphaaston içtim hala adet olmadım sıkıntı basıyor beni değerlendirmekten artık
Aayy ben o kısımları kaçırmışım duphaston bitti mi peki ? Bittikten 3 gün içinde adet oluyosun diyorlar genelde ama bilemedim bu arada bende 39. Günümdeyim adetim gecikti valla hiç ovülasyon yapmak aklıma gelmedi bir daha mı yumurtlama oldu ki acaba hiç bilemedimm

Duphaston bitti dün. Normalde gecikme olduğu dönemde kullanırken olurdum. Şimdi bitti bekliyorum. Olmazsam haftaya mecbur doktora gidicem. Bende yeni aklıma geldi bir takip edeyim dedim. Yumurtluyor olma ihtimalim yüksek ama bilmiyorum artık adet olsamda kurtulsam şu döngüden diyorum

gebelik testi yaptın mı peki belki ondan olmuyosundur ? o kadar çok yorum var ki bütün yorumları okuyamadım o yüzden soruyorum çünkü gecikme 10 günü geçse bile ihtimal var geç döllenme olabilir diyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…