Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Ben anneme de dert yanamiyorum,benim Annem yatalak bizimle yaşıyor
Anlatsam da halimi anlayamiyor,akli gidip geliyor.. aslinda bir tanecik dünyalar güzeli bebeğim var o da 55 yaşında...
Rabbim başınızdan eksk etmesin,nazlanacak sizi dinleyecek birilerinin olmasi ne güzel ben kime anlatsam anlamiyor o yüzden kendimle arkadas oldum

Valla bu tür insanlarla ahbaplık yapacağıma tek kalırım yalnız kalırım daha iyi. Evet direkt söyleyince çok sert geliyor ama böyle yapacak bir şey yok, az insan çok huzur

Ben mi ben hayatta diyemem gülümseyip geçiyorum gelmiş kaç yasa nasıl değiştireyim bu saatten sonra laf anlatmak daha zor. He he diyim

Ahh yaa kıyamam sen anlat yine de o hisseder

femometeri kullanıyorum kuzum alışkanlık böyle de yapıyorum

Valla bu tür insanlarla ahbaplık yapacağıma tek kalırım yalnız kalırım daha iyi. Evet direkt söyleyince çok sert geliyor ama böyle yapacak bir şey yok, az insan çok huzur
Olsun sen yine tek kalırım daha iyi deme.. rabbim kimseyi yalnız bırakmasın. Hepimizi doğru insanlarla karşılaştırsın. Kötülerden dusuncesizlerden uzak eylesin

Kızlar dün doktora gittim pik gördüğümde doktor 24 mm yumurtan oluşmuş dedi pkos var bende eve geldim ovulasyon yaptım silikleşmiş test sizce çatlamışmıdır yoksa kiste mi dönüşmüştür igne aradım ama asla bulamadım herhangi sıvı bir akıntım olmadı çatlamaya dair sadece 2 gün önce uzayan akıntım oldu

Arada zaten anlatiyorum ama unutuyor ki
Yine de başımda çok şükür
Olsun sana da iyi gelir bence...

İlk doğum yaptığımda o benim için bir travmaydı ve ben önüme gelen herkese anlatarak bunu atlattım bence, şuan anlıyorum bunu, alakalı alakasız herkese anlatıyordum, şansıma pkarşımdakiler de hep dinledi, kimseyi bulamazsam evde tek başınayken kendi kendime anlatıyordum ve rahatlıyordum

Ben anlatamıyorum iste üzülür diye dert eder derdini de herkes ile paylaşır

Kız anneciğine niye yapıyorsun diğer insanlara yap. Tam tersi ben herşeyimi anneme anlatıyorum rahatlıyorum. Annemden başka kimseye anlatmıyorum iyi geliyor birileriyle konuşmak
Nazım bir ona geçiyor. Benim öyle huyum var maalesef dışarıya hiç bisi demem sen ne sabırlı sakınsın derler. Ama yakınlarıma yanlış yapınca istemediğim bir şey söyleyince kızarım

Ben tüp bebek durumlarımı en son aşamada anlatmıştım, hem her şey netleşsin diye hem de kafam karışmasın diye hem d e daha fazla üzülmesin diye, yine üzüldü yine çok soru sordu ama benim kafamdaki netti yapacak Bir şey yok

Rabbim bir şekilde rahatlatacak bir şey bulduruyor. Tez zamanda İnşaAllah rabbim kucağımıza verir hayırlı sağlıklı evlatlarımızı. Rabbim yavrunu cennete aldı ve sen meleğin melek annesisin. Rabbim dualarımızı kabul etsin

Kızlar ben ovulasyondan artık vazgeçiyorum zaten denememiş olmamak için almıştım doktor da senin için artık gerek yok deneme boşuna demişti.

Yarın sabah hiç umudum yok ama her ihtimale karşı sabah asm'ye Beta-HCG testi vereceğim.

Öğlen de tüp bbk işlemlerimi başlatacağım, bir embriyom vardı, bakalım ne olacak.

Dua edin embriyoyu kullanmaya gerek kalmasın cumartesi günü güzel bir sonucu buraya yazayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…