Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Evet çoğu zaman gaz ve kabızlık belirti kabul ediliyor bakınız catlatma ignesiyle ilk bebegimi gaz yoluyla öğrendim (düşük oldu)
bu gazın bir anlamı olması zaten dünden beri gazman gibiyim diyorum gaz yapacak bişeyde yemedim ee havada sıcak ayaklarımı da üşütmedim sonra dedim ki acaba gebelik mi ilk gebeliğinde başka ne belirtin vardı senin

Göğüs şişliği bel ağrısı uyku hali kabızlık ve gaz
Uykumdan uyandirdigini biliyorum gazin

Göğüs şişliği bel ağrısı uyku hali kabızlık ve gaz
Uykumdan uyandirdigini biliyorum gazin
Göğüs şişliğim yok ama uçları acımaya başladı. Şuan bişey deyince acıyor. O kadar uykumdan uyandıracak düzeyde değil ama rahatsız edecek noktada bir gaz problemi benim ki

Benim için gaz artışı adet belirtisiydi anlardım ordan adetin yakın olduğunu ama bu sefer hamilelikmiş aynı gaz şekli olabilir bence hadi inşallah

inşallah hepimiz alırız güzel haberleri
Ben aşılama oldum ve dün yok olan çizgi bugün geri geldi saglik ocaginda kan vereceğim ogleden sonra aksama dogru ya da gece sonuç çıkıyor nasilsa
Ve ben ilk öğrendiğim de buraya yazmistim sonucum 8 idi o zamanda hatta test şöyleydi
Şuan aynısını yaşıyorum

Eklentiler

• Screenshot_2024-08-01-22-44-39-329_com.android.chrome.jpg
    78,9 KB · Görüntüleme: 87
Aa evet seninle konuşmuştuk galiba hatırladım. O zaman çatlatma iğnesi sonrası betan düştü ve gebelik olduğu için yeniden mi yükselmeye başladı acaba ay sonucu kesin yaz merak ettim inşallah güzel haberlerle gelirsin

Ayy canım yaaaa çok mutlu oldum inşallah güzel sonuçlar alırsın

Sebep aramayayım o zaman ben de canım. Benim de hiç bir belirtim olmamıştı. Nasip inşallah tez zamanda sağlıklı bir şekilde gebe kalırız. Boş gebelikte de tesellim hamile kabiliyor olmak.
aynen banada dr en azından hamile kalabiliyorsun vucudun onu biliyor artık bende böyle telkin ettim kendimi ama yine bayadır olmayınca insan umutsuzluğada kapılıyor yıne rahmet Allahtan ne zaman vereceği belli olmaz sabırla cabalayıp beklicez

Evet çok doğru söylemişsiniz. İnşallah nasip

Merhaba kızlar Hayırlı Cumalar öncelikle Rabbim isteyen bütün kullarına yavrularını enn tezinden nasip etsin inşallah hepimizin en kısa zamanda buraya hamileyimm diye mutluluğunu paylaştığı mesajlar gelsin Allahın izniyle Benim SAT:10 TEMMUZ regle 5 gün kaldı bugün test denedim ilk idrarla böyle çıktı ama sevinemiyorumda üzülemiyorumda havada çektiğim ilk 10 dk içinde masanın üzerindeki 25 30 dk sonra çektiğim

Eklentiler

• 1000007246.jpg
    73,4 KB · Görüntüleme: 76
  • 1000007253.jpg
    52,4 KB · Görüntüleme: 69
canım cizgi var görünüyor ama bu mor kapaklı testler cok sahte cizgi cıkarıyor başka marka testin varsa bi onla dene umarım hamileliktir

canım cizgi var görünüyor ama bu mor kapaklı testler cok sahte cizgi cıkarıyor başka marka testin varsa bi onla dene umarım hamileliktir
Şuan yok ama gün içinde alıp sabah tekrarlarım aynı marka testi 3 gün öncede denemiştim hiç çizgi yoktu o yüzden ikilemde kaldım

Eklentiler

• 1000007258.jpg
    55,9 KB · Görüntüleme: 75
Şuan yok ama gün içinde alıp sabah tekrarlarım aynı marka testi 3 gün öncede denemiştim hiç çizgi yoktu o yüzden ikilemde kaldım
haklısın doğruda olabilir ama burda bi çok arkadaşımdan gördüm bu mor kapaklı testler hatalı cıkan oluyor o yüzden söyledim kaset testin varsa onlar daha garanti gibi oluyor yarın ilk idrarla bi tekrar yap çizgi varsa kan verirsin kesinleşir

Evet bende o yüzden güvenemiyorum da ama 8 aydır aynı testten defalarca kez kullandım hiç yalancı pozitif göstermedide ay bilmiyorum hayırlısı olsun bakalım çok umutluyum bu ay

Selam kızlar hayırlı Cumalar
bişey sorcam benim adetim 28 günde bir oluyor. Yanlız adet gün sayım düştü önceden 4-5 gün 6.gün leke leke olurdu
ama 5-6 aydan beri 2-3 gün oluyor bazen 2.gün azalıyor anlamadım sizdede bu durumu yaşan varmı acaba
bugün farklı bir doktora gidicem muayene olmak için Rabbim hayırlısı nasip etsin

Bende gördüm ama sen yinede sonra ki günlerde yapmaya devam et inşallah koyulaşır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…