Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Kızlar dün doktora gittim pik gördüğümde doktor 24 mm yumurtan oluşmuş dedi pkos var bende eve geldim ovulasyon yaptım silikleşmiş test sizce çatlamışmıdır yoksa kiste mi dönüşmüştür igne aradım ama asla bulamadım herhangi sıvı bir akıntım olmadı çatlamaya dair sadece 2 gün önce uzayan akıntım oldu
Eki Görüntüle 3460191
Silikleştiyse çatlamıştır diye düşünüyorum. O sıvı herkes de olmak zorunda değil ona çok takılma
Doktora tekrar git bence çatlamış mı diye kontrol etsin

Merhabaa :) ben de bu forumu giriş yapmadan takip edenlerdendim eh bari bende yazayım artık kimseyle konuşamıyoruz burda konuşayım dedim :) bu arada o çok konuşan akrabalari güya dostlar(!) hangimiz de yok ki .. kendileri bizim yerimiz de olsa tutuşurlar da onlar yaşamayınca kolay bir durum gibi görüyorlar ya da biz beceremiyoruz(!) gibi görenler de vardır belki kim bilir :KK70: neyse.. kızlar benim adetim normalde 1-2 gün oynar ama ben tam 10 gündür adet olmadım. 7. gün kan testi verdim, 1.12 çıktı. doktorumla konuştum 10. günü geçince bir daha kan verin dedi ve bugün 11. günüm bitiyo artık yarın da adet olmazsam gidip kan vereceğim. Hamile miyim yoksa hamile değilsem niye adet olmuyorum diye stres topuna döndüm adet olacaksam da bu stresle olamıyorumdur heralde :KK70:

Kızlar ask kizlar hanimlarrrrrr
Ay ben ilk dusugumde 10-11 gun diye öğrendim hatirlarken not aldığım defterimi buldum meğer 13.gun kanda 8 ertesi gun 16 2 gun sonra da 50 olmus sonra cok guzel artmisti dustu
Aklımda nedense 10-11 gun diye kalmis vay anam😅
Yani aşılama ben de muhtemel 13 14 gunde etki gosterecek 2 olan deger yukselecek diye düşünüyorum 🤭
Kendime bir gaz verisim var hepimize yeter diye düşünüyorum 🥳
O zaman demek ki daha günün var 🌸 hadi inşallah ❤️

Ben iste en yakın arkadaşıma anlattım o da kalbimi kırdı küs değilim ama hiç unutmayacağım bir yara aldım. Elene elene niye böyle oluyor diye yazacak kimse kalmadı işte. Bak size yazıyorum tanımıyorum ama aynı derdimiz var diyip yazıyorum beni anlayana ve beni tanımaya.. Bu daha çok can yakıcı..
İnsanların hiç bir şey öğrendiği yok bence. Düşüncesiz insan çok, eleştiren kalp kıran, hor gören kendince acıdığını düşünen..
Her şer de bi hayır vardır denilen boşa değil.. bazı zor zamanlarımız olacak ki iş arkadaşım eşim dostum dediğini tanıyacaksın. Unu eliyosun elekten. Üstünde kalanı döküyorsun ya çöpe. İşte bu yüzden sabretmesi zor biliyorum ama kötü günlere de ihtiyacımız var bizim hayatımızda bi elek görevi görüyor. Üzülmeyin kızçelerim. Hele bir başkası için hiç üzülmeyin

IMG_3285.jpeg
Kızlar benim ovülasyon git gide koyulaşıyor 😂 fotodan hepsi aynı gözüküyor ama canlı bakınca koyulaşma çok net belli oluyor. Uygulama bugünü düne göre daha yüksek çıkarttı zaten 😂 ay bu ne bitmez döngü ya 😂😂

Her şer de bi hayır vardır denilen boşa değil.. bazı zor zamanlarımız olacak ki iş arkadaşım eşim dostum dediğini tanıyacaksın. Unu eliyosun elekten. Üstünde kalanı döküyorsun ya çöpe. İşte bu yüzden sabretmesi zor biliyorum ama kötü günlere de ihtiyacımız var bizim hayatımızda bi elek görevi görüyor. Üzülmeyin kızçelerim. Hele bir başkası için hiç üzülmeyin
🙏🙏 aynen öyle vardır bunda da bir hayır diyorum. Bizi uzmelerine izin vermeyelim 🙏

Ovulasyon testi hangi marka almalıyız ben de ona başlamaya karar verdim. Düzenli regl oluyorum belki erken ya da geç yumurtluyorumdur diye düşünüyorum

Bi de bizim karnimizdan bebek gelse 🙏😂
Keşke yöntemini bilsem her çocuk isteği olana söylesem 🤦🏻‍♀️😮‍💨 bu zamana kadar çatlama dönemlerinde ilişkiyi sıklaştırdım diğer günler kocamın yüzüne bakmadım 🤣🤣 bu ay benim yöntemlerime göre ilerleyelim dedi 🤣🤣🤣adet bitiminden beri bir dolu bir boş ilerliyoruz sonuç olarak bilmiyorum nolur 😅

Keşke yöntemini bilsem her çocuk isteği olana söylesem 🤦🏻‍♀️😮‍💨 bu zamana kadar çatlama dönemlerinde ilişkiyi sıklaştırdım diğer günler kocamın yüzüne bakmadım 🤣🤣 bu ay benim yöntemlerime göre ilerleyelim dedi 🤣🤣🤣adet bitiminden beri bir dolu bir boş ilerliyoruz sonuç olarak bilmiyorum nolur 😅
İnşallah sonu bebek olur🌸

Evet evet koyulaşıyor gitgide ama işte tek sıkıntı döngünün 41. Günü bugün 😂 ve duphaaston içtim hala adet olmadım sıkıntı basıyor beni değerlendirmekten artık 😂😂😂
Aayy ben o kısımları kaçırmışım 😂 duphaston bitti mi peki ? Bittikten 3 gün içinde adet oluyosun diyorlar genelde ama bilemedim 🙆🏻‍♀️ bu arada bende 39. Günümdeyim adetim gecikti valla hiç ovülasyon yapmak aklıma gelmedi bir daha mı yumurtlama oldu ki acaba hiç bilemedimm 🥲

Aayy ben o kısımları kaçırmışım 😂 duphaston bitti mi peki ? Bittikten 3 gün içinde adet oluyosun diyorlar genelde ama bilemedim 🙆🏻‍♀️ bu arada bende 39. Günümdeyim adetim gecikti valla hiç ovülasyon yapmak aklıma gelmedi bir daha mı yumurtlama oldu ki acaba hiç bilemedimm 🥲
Duphaston bitti dün. Normalde gecikme olduğu dönemde kullanırken olurdum. Şimdi bitti bekliyorum. Olmazsam haftaya mecbur doktora gidicem. Bende yeni aklıma geldi bir takip edeyim dedim. Yumurtluyor olma ihtimalim yüksek ama bilmiyorum artık adet olsamda kurtulsam şu döngüden diyorum 😂😂😂

Duphaston bitti dün. Normalde gecikme olduğu dönemde kullanırken olurdum. Şimdi bitti bekliyorum. Olmazsam haftaya mecbur doktora gidicem. Bende yeni aklıma geldi bir takip edeyim dedim. Yumurtluyor olma ihtimalim yüksek ama bilmiyorum artık adet olsamda kurtulsam şu döngüden diyorum 😂😂😂
gebelik testi yaptın mı peki belki ondan olmuyosundur ? o kadar çok yorum var ki bütün yorumları okuyamadım o yüzden soruyorum çünkü gecikme 10 günü geçse bile ihtimal var geç döllenme olabilir diyorlar 🙆🏻‍♀️🙆🏻‍♀️

X