Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Ben meraktan da değil de ona göre tüp bbk işlemleri başlatıcam boşa git gel, ödeme vs yapmayayım diye de aslında tedirginim

Merhabalar bahsetmistim gecen ay kimyasal gebelik gecirmistim. Bu ayda korunmadik, reglime 1 gün kala erken gebelik testi yaptım. 5 dk icinde cikan sonucu paylasiyorum. Cok silik yine aynisi olur mu

Eklentiler

• 20240801_123147.jpg
    58,4 KB · Görüntüleme: 70
Merhabalar bahsetmistim gecen ay kimyasal gebelik gecirmistim. Bu ayda korunmadik, reglime 1 gün kala erken gebelik testi yaptım. 5 dk icinde cikan sonucu paylasiyorum. Cok silik yine aynisi olur mu
Yaa hayırlı olsun canım, güzel düşün güzel olsun inşallah. Sağlıkla büyüsün bebeğin Ben de geçen ay kimyasal geçirdim benim için de dua et lütfen kan testi ver hemen istersen artışı takip edersin

Ben düşük yapıyorum şuan kızlar sağlıksız gebelik 8 hafta olmam lazım Ken 5 haftalık kesem ve kalp atisida yok sizce düşükten sonra 1 ay yeterlimi Dr 1 adet gör öyle bana gel dedi sağlıksız gebeliğin en önemli iki etkeni diyabet ve pcos dedi sende ikiside var dedi sağlıksizda olsa bu çok güzel bir haber hamile kalabiliyorsun hemde 3 aylık evliliğin de diyet uygulucam sana zatne hemen kalırsın dedi bilmiom 1 ay sonra tekrardan demek içimden gelmiyor açıkçası bu normal mi gene aynı şeyler yasarmakda istemiyorum bu dönemde kendi kardeşim bana küstü ben sadece anlayış bekledim benim yapmam gerekenleri bana şuan değil dedim kendime geleyim sonra söyleyin dedim ablam bana küstü annem ona kızdı diye sildi engelledi bilmiyorum canım buna sıkkın bebeğim kayıp gidio ve ben hiç bir şey yapamıyorum elimden bir şey gelmiyor

Cok tesekkur ederim. Allah isteyen herkese nasip etsin insallah, hic kimsenin kucagi bos kalmasin bat gunum henuz gelmedi 1 hafta bekleyip oyle kan vermeyi dusunuyorum

Amin canım benim. Anlıyorum canım seni, testlerle koyulaşmayı takip edersin o zaman. Hayırlı güzel sonuçlar diliyorum belirtin var mıydı?
1 hafta önceden kasığıma kramp girmisti o da bacagima vurmustu adim atamamistim, koku hassasiyetim vardi. Beyaz sariya donuk akintim oluyordu ama cok fazla degildi. Birde goguslerim cok hassas su an. Ek olarakta stres kaynaklida olabilir 2 gundur midem bulaniyormus gibi hissediyordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…