Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Ben 1 kere pozitif gördüm zatende gelişimi durdu bebeğimin cizgilerin canlısıni gördüm yani
Anladım canım hayırlısı olsun, ben de sürüncemedeyim şuan çok iyi anlıyorum o yüzden, inşallah yarına daha da koyulaşır da kan vereyim dersin bşmze hayırlı haberlerini verirsin

Anladım canım hayırlısı olsun, ben de sürüncemedeyim şuan çok iyi anlıyorum o yüzden, inşallah yarına daha da koyulaşır da kan vereyim dersin bşmze hayırlı haberlerini verirsin
İnşallah umudum yok zatende de iste bi ihtimal çıkmadık candan umut kesilmez hesabi benimde gelmeyen adetten umut kesilmez hesabindayim

Eğer gebelik varsa böyle yandaki ile aynı olur
Ben bata iki gün kala böyle öğrendim geçen ay. Testin hassasiyetine göre de değişiyor galiba ☺️
1. Foto 5. dk
2. Foto 10. dk silik çizgiler de bir şeyler anlatıyor olabilirmis bilmiyodum☺️

Eklentiler

• IMG_20240801_120358.jpg
    IMG_20240801_120358.jpg
    73,8 KB · Görüntüleme: 36
  • IMG_20240801_120447.jpg
    IMG_20240801_120447.jpg
    50,3 KB · Görüntüleme: 38
Ben bata iki gün kala böyle öğrendim geçen ay. Testin hassasiyetine göre de değişiyor galiba ☺️
1. Foto 5. dk
2. Foto 10. dk silik çizgiler de bir şeyler anlatıyor olabilirmis bilmiyodum☺️
Seninki bayağı belli kuzum.. aslinda anlatmak istediğim tam olarak buydu ") benimki kuruma gibi duruyor sağlık olsun ne yapalim hayırlısı Allahtan

O kadar haklısın ki.. Yani oraya gidince şikayetlerinizi soruyorlar bizde söylüyoruz, şuyumuz buyumuz var diye. Söylüyoruz diye ısrar nedir. Amanın sende ki daha kötü hiç haberi olmadan takılır mı o allahım aman yarabbim 🥵🥵🥵🥵
Birde bunu çok normalmiş gibi bir başarıymış gibi falan anlattı düşün ajajjaja. Değişik kafalar 😂

Yok sağlık ocağından verince hafta sonu girdiği icin düşmüyor da beklicem ya hayırlısı zaten ne kaldi surda cumartesi olmam gerekiyor veya en gec pazar
Ben tüp bbk yaptırırken e-nabıza dğşmese bile halk sağlığının sitesinden girip bakıyordum, bizim hemşire demişti benim kritikliği bildiği için halk sağlığının sitesinden bak demişti. halk sağlığının sitesine ertesi gün sabah düşüyorsa e-nabıza akşamına düşüyordu şimdi hatırladım. Kan verdiğinizde hemşireye barkodu istiyorum nereden takip ediyorduk diye sorarsanız söylerler onlar da.
Cuma günü verdiğim kan da e-nabıza düşmese bile halk sağlığının sitesine düşüyordu

Ben tüp bbk yaptırırken e-nabıza dğşmese bile halk sağlığının sitesinden girip bakıyordum, bizim hemşire demişti benim kritikliği bildiği için halk sağlığının sitesinden bak demişti. halk sağlığının sitesine ertesi gün sabah düşüyorsa e-nabıza akşamına düşüyordu şimdi hatırladım. Kan verdiğinizde hemşireye barkodu istiyorum nereden takip ediyorduk diye sorarsanız söylerler onlar da.
Cuma günü verdiğim kan da e-nabıza düşmese bile halk sağlığının sitesine düşüyordu
Anladim cnm saolasin da ben beklicem kararlıyım sanki adet olcam gibi geliyo o yüzden geçsin bakalim

Kızlar SAT:10.07.2024
BAT:08.08.2024
Sizce hamilelik testi yapsam (kan ya da evdekinden farketmez) gebelik varsa çıkar mı?

Regli öncesi kasık, karın vb ağrılarım olmuyor artık benim ama bi gerginlik var, gerilip ani çıkışıp anında duruluyorum. Geçen hamileliğimin de ilk 3 ayını müthiş gergin ve sinirli geçirmiştim, acaba mı diyorum, yoksa artık son beklenti olduğu için mi bi beklenti oluştu test yapasım geldi bilmiyorum. Regli öncesi de bi sinir oluyor bende.

Zaten önümüzdeki ay regli ile beraber tüp bebeğe başlıcaktık o yüzden gebelik varsa bir an önce öğreneyim diye acele ediyorum yoksa beklerim de.
Bu hafta tüp bebek ödemesini yapacağız..

Yani eğer gebelik varsa şuan çıkar mı? Sonucu beklerken ister istemez beklentiye de girmek istemiyorum, eğer zaten test için erkense boşa da test yapmak istemiyorum.
Ben bata 5 gün kala erken gebelik testi yaptım çıkmadı 5 gün sonra bugün normal yaptım çıktı beklemek zor ama beklemeye çalışın ben testlerimi başka şehirde bırakmıştım o yüzden bu beş günde yapmadım iyi ki yapmamışım

X