Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Ben 1 kere pozitif gördüm zatende gelişimi durdu bebeğimin cizgilerin canlısıni gördüm yani
Anladım canım hayırlısı olsun, ben de sürüncemedeyim şuan çok iyi anlıyorum o yüzden, inşallah yarına daha da koyulaşır da kan vereyim dersin bşmze hayırlı haberlerini verirsin

Anladım canım hayırlısı olsun, ben de sürüncemedeyim şuan çok iyi anlıyorum o yüzden, inşallah yarına daha da koyulaşır da kan vereyim dersin bşmze hayırlı haberlerini verirsin
İnşallah umudum yok zatende de iste bi ihtimal çıkmadık candan umut kesilmez hesabi benimde gelmeyen adetten umut kesilmez hesabindayim

Eğer gebelik varsa böyle yandaki ile aynı olur
Ben bata iki gün kala böyle öğrendim geçen ay. Testin hassasiyetine göre de değişiyor galiba
1. Foto 5. dk
2. Foto 10. dk silik çizgiler de bir şeyler anlatıyor olabilirmis bilmiyodum

Eklentiler

• IMG_20240801_120358.jpg
    73,8 KB · Görüntüleme: 36
  • IMG_20240801_120447.jpg
    50,3 KB · Görüntüleme: 38
Ben bata iki gün kala böyle öğrendim geçen ay. Testin hassasiyetine göre de değişiyor galiba
1. Foto 5. dk
2. Foto 10. dk silik çizgiler de bir şeyler anlatıyor olabilirmis bilmiyodum
Seninki bayağı belli kuzum.. aslinda anlatmak istediğim tam olarak buydu ") benimki kuruma gibi duruyor sağlık olsun ne yapalim hayırlısı Allahtan

Birde bunu çok normalmiş gibi bir başarıymış gibi falan anlattı düşün ajajjaja. Değişik kafalar

Yok sağlık ocağından verince hafta sonu girdiği icin düşmüyor da beklicem ya hayırlısı zaten ne kaldi surda cumartesi olmam gerekiyor veya en gec pazar
Ben tüp bbk yaptırırken e-nabıza dğşmese bile halk sağlığının sitesinden girip bakıyordum, bizim hemşire demişti benim kritikliği bildiği için halk sağlığının sitesinden bak demişti. halk sağlığının sitesine ertesi gün sabah düşüyorsa e-nabıza akşamına düşüyordu şimdi hatırladım. Kan verdiğinizde hemşireye barkodu istiyorum nereden takip ediyorduk diye sorarsanız söylerler onlar da.
Cuma günü verdiğim kan da e-nabıza düşmese bile halk sağlığının sitesine düşüyordu

Anladim cnm saolasin da ben beklicem kararlıyım sanki adet olcam gibi geliyo o yüzden geçsin bakalim

Ben bata 5 gün kala erken gebelik testi yaptım çıkmadı 5 gün sonra bugün normal yaptım çıktı beklemek zor ama beklemeye çalışın ben testlerimi başka şehirde bırakmıştım o yüzden bu beş günde yapmadım iyi ki yapmamışım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…