Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Umudumu yüksek tutmuyorum yine de,sen de bende 15.gunu bekleyecegiz adasim belli ki😅
Aynen cnm benim yarindan sonra adet olurum aman gelsinde kurtulayim napim böyle beklemekte zor döngüm sapitti ben sapittim valla test negatif karıştı ortalik benim kuzeninde günü geçmişti testlerin hic birinde cikmadi kanda çıkmıştı diyorum bazen ya oyleyse🤣 umut ediyoruz hep iste

canım bende ekimde boş gebelikten kürtaj oldum hayatımda sigara içmedim bi hastalığımda yok dr bana söylediği yumurta ve spermin kalıtesizliğinden oluyor ve coğu kişininde başına galen bişey hatta tüp bebekte bile görülüyor boş gebelik ben zaten hiç belirtim yoktu millet 6. haftalarda mide bulantıları başlamıştı bende hiç bişey yoktu anlamıştım bi terslik oldugunu ama nasip işte ben sadece ilk ay dikkat ettim sonrası korunmadım 9 ay oldu hala hamile kalamadım nasip işte
Sebep aramayayım o zaman ben de canım. Benim de hiç bir belirtim olmamıştı. Nasip inşallah tez zamanda sağlıklı bir şekilde gebe kalırız. Boş gebelikte de tesellim hamile kabiliyor olmak.

Arkad

Arkadaşlar ben bugün albi marka test yaptım elim ayağım titriyor yazarken eşimle iki üç gündür ayrıyız kavga ettiğimiz için ve ben bugün bir pozitif sonuç aldım güvenilir mi bu marka bilmiyorum
Hayırlı olsun canım, sağlıkla ilerlesin inşallah. Kan verince bizimle de paylaş. Güzellikler getirsin bebiş size 🤗

Beni çok ağlattığı için ağladığını görmek istiyorum zıbınlar çok tatlı olduğu için bu işi başarırlar gibi geldi teşekkür ederim. Hep dualarımda bu gruptakiler olacak. İlk defa bir foruma yazdım. Benim için çok özelsiniz yazmadığım zamanlarda da sizin hikayelerinizi okudum. Çok sevdim sizleri ❤️

Ah canım benim çok sağol güzel dileklerin için 🥰🥰🥰🙏🙏🙏 zıbın ve patik güzel olur bi de ölümsüzleştir o anı ohh mis gibi 💖

Hayırlı olsun canım, sağlıkla ilerlesin inşallah. Kan verince bizimle de paylaş. Güzellikler getirsin bebiş si

Arkad

Arkadaşlar ben bugün albi marka test yaptım elim ayağım titriyor yazarken eşimle iki üç gündür ayrıyız kavga ettiğimiz için ve ben bugün bir pozitif sonuç aldım güvenilir mi bu marka bilmiyorum
Yaa hayırlı uğurlu olsun, sağlıkla kucağınıza alın umarım 🙏🙏🙏

Ah inşallah canım ben hazırladım bekliyo öyle, hatta testte pozitif görüp yaptım kan vermeye gittim sonuç koca bi hüsran 🥹
Valla ben aşılama 10.gunume gectim belirtilerim cok berbat aglama mide bulantisi bel agrisi gogus hassasiyeti..
Ama dün 9.gun aksami kanimda 2,29 cikti
Yarin veya pazartesiye kaldi kan işim
Testlerle takibe devam..
O kadar umutluyum ki hâlâ bir yandan fazla yüksek tutmak istemiyorum

Aynen cnm benim yarindan sonra adet olurum aman gelsinde kurtulayim napim böyle beklemekte zor döngüm sapitti ben sapittim valla test negatif karıştı ortalik benim kuzeninde günü geçmişti testlerin hic birinde cikmadi kanda çıkmıştı diyorum bazen ya oyleyse🤣 umut ediyoruz hep iste
Bunu cok yasayan anne adayi var piyango bir bize vurmuyor 😅😅

Kızlar SAT:10.07.2024
BAT:08.08.2024
Sizce hamilelik testi yapsam (kan ya da evdekinden farketmez) gebelik varsa çıkar mı?

Regli öncesi kasık, karın vb ağrılarım olmuyor artık benim ama bi gerginlik var, gerilip ani çıkışıp anında duruluyorum. Geçen hamileliğimin de ilk 3 ayını müthiş gergin ve sinirli geçirmiştim, acaba mı diyorum, yoksa artık son beklenti olduğu için mi bi beklenti oluştu test yapasım geldi bilmiyorum. Regli öncesi de bi sinir oluyor bende.

Zaten önümüzdeki ay regli ile beraber tüp bebeğe başlıcaktık o yüzden gebelik varsa bir an önce öğreneyim diye acele ediyorum yoksa beklerim de.
Bu hafta tüp bebek ödemesini yapacağız..

Yani eğer gebelik varsa şuan çıkar mı? Sonucu beklerken ister istemez beklentiye de girmek istemiyorum, eğer zaten test için erkense boşa da test yapmak istemiyorum.

Valla ben aşılama 10.gunume gectim belirtilerim cok berbat aglama mide bulantisi bel agrisi gogus hassasiyeti..
Testlerle takibe devam..
Ahhh o beklenti... 🥹 Çok iyi anlıyorum...

Allah büyük deyip yola devam 🥳
Üzülmek sıkılmak yılmak yok,o bebek buraya gelecek!😅😅
Hele ki enerji hic düşürmüyoruz
Şuan öyle bi ikilemdeyim ki... tüp bebeğe başlıcam bende 2. kez. önümüzdeki ay reglisiyle beraber, doğal gebeliğe son bi şans şuan test yapsam çıkar mı acaba

Kizlar baktığımda ilk 10 dk da birşey yoktu yapalim 2 saat oldu kuruma cizgisidir dimi umutlanmiyayim

Eklentiler

• 20240801_114407.jpg
    20240801_114407.jpg
    56 KB · Görüntüleme: 47
Testlerle takibe devam..

İnşallah canım, umudunu kaybetme güzel düşün canım 🙏💖 sağlıklıysa seninle olsun bebişin eğer negatif çıkarsa da moral bozmak yok, vakti gelince olacak öyle düşün olur mu 🥹🙏

X