Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Kuzum bende aynı durumdayım. Duphastonun son ilacını alıcam akşam. Biraz daha beklicem ama ben. Haftaya kadar olmazsam o zaman gidicem. Ama çok sıkıldım bende gerçekten Candy7777
Off off testler negatif adet gelmiyor bundan daha kötü ne olabilir demiycem daha kötüsü de var çünkü. Elimiz kolumuz bağlı bekliycez zaten doktora gitsekte aynı ilacı verecek

Merhaba, şimdi sizin yorumunuzu okuyunca bende şaşırdım. Bu şekilde çok oluyor mu? Yani ben adetime 4 gün kala normal testle yaptım ki
Doğru sonuç vermiyormuş herhalde. Hala sırt ağrım çok fazla, ara ara karnımda ağrı oluyor. Göğüslerim çok hassas ve şiş bir haftadır…
Umut var mı acaba? Kendimi çok strese sokmak istemediğim için yok gibi kabul ettim ama düşünmeden de edemiyorum…
Belki geç göllenmedir ben ilk gebeliğimi 10 gün gecikme sonunda öğrenmiştim

Off off testler negatif adet gelmiyor bundan daha kötü ne olabilir demiycem daha kötüsü de var çünkü. Elimiz kolumuz bağlı bekliycez zaten doktora gitsekte aynı ilacı verecek
Aynen öyle birde ilaç bittikten sonra en geç 1 hafta içinde olman gerekiyor ya ondan dolayı doktorda bişey yapmıcak eve yollayacak bence. O yüzden bekle bence haftaya kadar e zaten haftaya da olmazsak bir sıkıntı vardır yani

Haklısın biraz bekliyim ozaman bende

Kizzlarr bende yine lh yaptım sizce koyuluk var mi düne göre Alttakini şimdi yaptım

Eklentiler

• 20240731_152028.jpg
    40,8 KB · Görüntüleme: 37
Hatta şöyle atayim ikiisninde ilk cekimlerini kurumamis halini atayim. bi incelerseniz sevinirim. peceteli olan dün digeri bugün koyuluk var mi sizce

Eklentiler

• 20240731_152620.jpg
    38,6 KB · Görüntüleme: 29
  • Screenshot_20240731_152451_Gallery.jpg
    119,1 KB · Görüntüleme: 27
Bende adet olmayınca lh testi yapayım dedim normale göre bir tık koyu çoktı sanki. Uygulamaya attım %34 çıktı. Ama normalde daha koyu fotodan kaynaklı bir tık silik gözükmüş. Acaba ben yeni mi yumurtluyorum Allahım sen akıl sağlığımı koru Candy7777

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…