Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Bence koyulaşma var ama sen devam et yapmaya
Bencede var benim 3 gün gecikmem var ama gec yumurtlama oldu benim yani 30 günde oluyorum bugun 33. Gun ama . 21. Gün catlama gördüğüm için adetime daha 2 gun var gözüküyor 14. Gun adet olursam eger yani

Merhaba, şimdi sizin yorumunuzu okuyunca bende şaşırdım. Bu şekilde çok oluyor mu? Yani ben adetime 4 gün kala normal testle yaptım ki
Doğru sonuç vermiyormuş herhalde. Hala sırt ağrım çok fazla, ara ara karnımda ağrı oluyor. Göğüslerim çok hassas ve şiş bir haftadır…
Umut var mı acaba? Kendimi çok strese sokmak istemediğim için yok gibi kabul ettim ama düşünmeden de edemiyorum…
Geç döllenme çoğu kişi yaşıyor ben 10.günde öğrenmiştim aynı regli olucakmısım gibiydi belirtiler bel agrısı gögüs ucunda hassasiyet vs hatta kanamam bile oldu yerleşme kanamasıymış halbuki hamilelik belirtileri ve gebelik belirtileri birbirine benziyor

Bende adet olmayınca lh testi yapayım dedim normale göre bir tık koyu çoktı sanki. Uygulamaya attım %34 çıktı. Ama normalde daha koyu fotodan kaynaklı bir tık silik gözükmüş. Acaba ben yeni mi yumurtluyorum 😂 Allahım sen akıl sağlığımı koru 😂 Candy7777 Candy7777
Eki Görüntüle 3459466
Benimde 33 verdi uygulama digerini daha düşük verdi benim adetim gecti 3 gün ama iste yumurtlama gec oldu bu ay döngü de sasti

Geç döllenme çoğu kişi yaşıyor ben 10.günde öğrenmiştim aynı regli olucakmısım gibiydi belirtiler bel agrısı gögüs ucunda hassasiyet vs hatta kanamam bile oldu yerleşme kanamasıymış halbuki hamilelik belirtileri ve gebelik belirtileri birbirine benziyor
Gecikmenin 10. Gunu mu ogrendiniz yoksa catlamanin 10. Gününde mi

Bencede var benim 3 gün gecikmem var ama gec yumurtlama oldu benim yani 30 günde oluyorum bugun 33. Gun ama . 21. Gün catlama gördüğüm için adetime daha 2 gun var gözüküyor 14. Gun adet olursam eger yani
Gebelik testi yaptın mı ? Eğer adetine 2 gün varsa ve lh artıyorsa gebelikte olabilir belki

Gebelik testi yaptın mı ? Eğer adetine 2 gün varsa ve lh artıyorsa gebelikte olabilir belki
Gebelik yaptim sabah negatif verdi. Bak şöyle net şekilde anlatayim normalde adet tarihim 28 temmuzdu. Ama ben kasık agrisi nedenige 17-18-19-20 temmuzda lh yaptim yumurtlamayi gördüm . 20 de cok hafif bi siliklesme gibi oldu belli belirsiz 20sini catlama diye baz aldim kendi takvimime göre adetim 3 gün gecikmis oluyor ama yumurtlama olayını gördüğüm içinde adetime daha 3 gun var gözüküyor bende dun bugün lh yaptim bi tık artma var tabi artar mi durur mu bu sekilde bilemiyorum

Malesef az önce başladı galiba pembe pembe geliyo
Stres çok erkiliyo işte. Gelmez gelmez test yaparsın gelceği tutar. Stres yönetimimiz çok zayıf maalesef. Anneve babada sağlık sorunu yoksa olmamasının en büyük sebebi bu biraz kafamızdan atabilsek patır patır gelecek bebek haberleri topiğimiz çoşacak da yok bacım olmuyor

Aşılama 9.gun,benim mutlaka catlatma ignesi oldugumda 7 veya 8.gun negatife dönerdi bugün 9.gündeyim kan versem cok erken biliyorum sabah yine tekrarlasam mi?
9.gunde öğrenen cok kişi olduğu için sormak istedim 🥺

İlk düşüğümde çatlatma ignesiyle 11.gunde öğrenmiştim beta degerim 8 idi.

Eklentiler

• IMG_20240731_155136.jpg
    IMG_20240731_155136.jpg
    39,1 KB · Görüntüleme: 41
Gebelik yaptim sabah negatif verdi. Bak şöyle net şekilde anlatayim normalde adet tarihim 28 temmuzdu. Ama ben kasık agrisi nedenige 17-18-19-20 temmuzda lh yaptim yumurtlamayi gördüm . 20 de cok hafif bi siliklesme gibi oldu belli belirsiz 20sini catlama diye baz aldim kendi takvimime göre adetim 3 gün gecikmis oluyor ama yumurtlama olayını gördüğüm içinde adetime daha 3 gun var gözüküyor bende dun bugün lh yaptim bi tık artma var tabi artar mi durur mu bu sekilde bilemiyorum
Şimdi sen yumurtlama takibi yapıp yumurtlamayı gördüğün için kendi takvimini unut. Döngün otomatik olarak değişti. Sen yine lh yapmaya devam et bence 3 gün sonra adet olmazsan gebelik testi yaparsın. Bir kaç başlıkta gebeliklerini öğrendikleri gün lh testide doruk olan kişiler okudum. O yüzden olma ihtimalinde var

Sanırım benim de az kaldı kızlar 🙏🏻 Yumurta tembelliğim olduğu söylenmişti bu bile beni mutlu etti 🥰
Screenshot_2024-07-31-16-00-14-155_com.miui.gallery-edit.jpg

Aşılama 9.gun,benim mutlaka catlatma ignesi oldugumda 7 veya 8.gun negatife dönerdi bugün 9.gündeyim kan versem cok erken biliyorum sabah yine tekrarlasam mi?
9.gunde öğrenen cok kişi olduğu için sormak istedim 🥺

İlk düşüğümde çatlatma ignesiyle 11.gunde öğrenmiştim beta degerim 8 idi.
Çatlatma iğnesi olduğum dönem benimde 8. Günde hep negatif gördüm sonra negatif devam etti. Bence var gibi ama sen yarın sabahta bence bir erken gebelik yap eğer yine böyle çıkarsa sonra ki gün kan verirsin 🌸

Şimdi sen yumurtlama takibi yapıp yumurtlamayı gördüğün için kendi takvimini unut. Döngün otomatik olarak değişti. Sen yine lh yapmaya devam et bence 3 gün sonra adet olmazsan gebelik testi yaparsın. Bir kaç başlıkta gebeliklerini öğrendikleri gün lh testide doruk olan kişiler okudum. O yüzden olma ihtimalinde var
Evet bende ilk gebeligimi öyle öğrendim gelişimi durdu benden gitti ama lh kopkoyuydu pikin zirvesiydi yani ve daha damlatir damlatmaz t bende varim diyordu.
Tamam o zaman ben lh yapmaya devam edeyim yarin da yapayim bakalim siliklesecekmi koyulmaya devam mi edecek

X