Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Yok kız evde olmak da sıkıcı aslında ama yine de bı yönden güzel oğlumla vakit geçiriyorum ☺️

Bilmiyorum yoruldum 10 yıldır çalışıyorum ev de iyi geliyo şu ara yoksa bende çok sıkılıyorum evde :)) Oh ne güzel kuzum oğluşunla bol bol vakit geçiriyorsun :) bende çok sıkıldım yoruldum haftaya yıllık izne çıkıp tatile gitcem :)

Tekrardan gebelik istiyorsan ilaçla düşürüyorlar bende 26 haftalık erken doğum yapıp kaybettim cok sütüm geliyordu mastit olacak derecede ilaçla düşürdüler prolaktini
Sizin haftanız küçük 1 2 adete düzelir diye düşünüyorum kanama oldukça değer düşüyor.
Bu kadar büyük gebelikte kürtaj yapamayız kendi düşmeli dedi doktor bana bebek gelmeden müdahale edemezlermiş mahvettiler beni neyse ki herşey yolunda gitti. Sütüm baya azaldı benim ama henüz reglim gelmedi. Gerçi 20 gün filan oldu erken daha gelir.

En son 20 haziranda regl oldum
Top yekün geciktiğimizi anlayınca içim rahat etti
Ben ovulasyon o nedenle pik göremedim demek ki bugün 9-10. Gün 😔 ve hep negatif
Ben doğum kontrol hapı kullanıyordum 3 ay önce bıraktım ondan dolayı gecikiyorum sandım ama belli ki başka bir durum var sanırım o da sıcaklar 🥲

Ayy kızlar inanın ağlayarak okudum mesajları. Ne çok derdimiz birikmiş. Daha 20 önce kaybettim bende benimki taze. Annem 30 küsur evvel 3 defa yaşamış evlat acısı hatta biri emzirdigi sırada kucağında vefat etmiş. Bana dedi ki hiç bir zaman unutmayacaksın ama azalacak. Rabbim evlatlarını kaybeden herkese sabır versin.

X