Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Canım ben daha önce kist eritmek için yaptım gebelik için hiç denemedim. Benim genelede yumurtlama problemim var geç yumurtluyorum kist için yaptığım ayda da erken yumurtlama görmüştüm
Kistim yok ama yumurtlama için yapılabilir belkim bi deneyeyim ya da doktora mı gitsem kafamda deli sorular yareppim ne zor bi süreç

Kistim yok ama yumurtlama için yapılabilir belkim bi deneyeyim ya da doktora mı gitsem kafamda deli sorular yareppim ne zor bi süreç
Deneyebilirsin adet bittikten sonra başlıyorsun 1 hafta 10 gün sabah akşam taze şeklinde içiyorsun. Düzenli yapıldığında ben faydası olduğunu düşünüyorum

Ben yürüme bandı aldım kuzum akşamları yürüyorum 40 dk iyi geliyo :) diyete devam bi aydır da zayıflayıp gelecek bebişlerimiz
Valla iyi yaptın annem de bana vericekti yürüme bandı ni ama eşim sağ olsun izin verkedi diyor ki yok evde yer kaplar kocaman ev nerde yer kaplar ve😂😂
Hanımlar nasılsınız 😍
Hadi bakalım herkes kafasinda ki olumsuz düşünceleri bıraksın 🥳
Enerciiiii topluyoruz 💃🏼
Bomba gibiyim ve bu Ağustos ayından çok umutluyum☺️

Valla iyi yaptın annem de bana vericekti yürüme bandı ni ama eşim sağ olsun izin verkedi diyor ki yok evde yer kaplar kocaman ev nerde yer kaplar ve😂😂

Bomba gibiyim ve bu Ağustos ayından çok umutluyum☺️
Koltuğun birini kaldırıp baş köşeye koydum ben 🤣 aklıma geldikçe çıkıyorum :)

X