Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Hayır canım o kadar detaylı baktırmadık. Aynen canım gebe kalırsamda riskli gebelik grubundayım zaten
O kadar olumsuz şeye rağmen nasıl istemedi doktorlar hayret ediyorum, ben onlara da güvenemiyorum zaten resmen her şeyi kendim araştırıyorum, ben Ankara'da şehir hastanesinde yaptırdım, kaç sefer kimyasal gebelik olmuş, bulunduğun şehirde genetik/tıbbi genetik bölümüne başvurursan yaparlar, gebeliklerim böyle sonuçlanıyor, doktorum eşli kromozom genetik testi istedi, mümkünse burada yaptırmak istiyorum de, sadece kan ile bakılıyor zaten, kim doktorun derse dış merkezde de, sonucu da iyi bir genetikçiye ve kadın doğum doktoruna göster bence, belki de genetik bir şey var. Biz genetiği sadece down, engelli vs vs manasında değerlendiriyoruz ama bu durumlarda genetik gelimden kaynaklanıyor olabilir, kadından da geliyor olabilir erkekten de hiç farketmez %50'ye-%50 zaten

Yaa canım benim bırakamdın değil mi Rabbim bu acıların yerine çok güzel günler gösterir inşallah canım
Bırakamadım valla sanki Allah benim ne kadar özlediğimi biliyorki onu benim karşıma çıkardı . Ben iki sefer rüyamda mezarın başına gittigimi gördüm ama Allah mezardan ölen oğlumu çıkartıp yerine öbür oğlumu koyuyor du sabah kalktım öyle ağladım ki oğlumda şaşırdı ben mi üzdüm diyo dedim yok oğlum sen değil kim diyo söyleyemiyorum ne olduğunu. Bı sefer daha rüyamda onun mezardan çıktığını gördüm ama ikisindede yaşıyor du Allahim sen ne büyüksün yarabbim

Kızlar kimseye söyleyemediklerimi sizlere söylüyorum destekleriniz için çok sağolun. Anlattıklarımla canınızı sıktaysam da hakkınızı helal edin

Ah canım benim birbirimizle konuşarak rahatlıyoruz herkese anlatılmıyor , anlatılsa anlanmıyor çok zor bi durum.. yaşamayan zaten anlamıyor bunu. Bugün çok kötüyüm bende. Çok kırıldım çok yıprandım. Sabahtan beri ağlıyorum. Kendimi kötü hissediyorum.

Üzülme sen güçlü bı kadınsın. Sadece Allah'a dua et ağlayarak iste ondan . Allah vermiyorsa zamanı gelince güzelleştirecek verecektir.

Üzülme sen güçlü bı kadınsın. Sadece Allah'a dua et ağlayarak iste ondan . Allah vermiyorsa zamanı gelince güzelleştirecek verecektir.

Tam iyiyim diyorum biri geliyo yaramı kanatıyo… Allahım verirse bir hayır vermezse bin hayır.. inşallah rabbim sınavımızı kolaylaştırır

Bugün sabah eşimin arkadaşının çocuğu olmuş sabahın 8inde arıyo ya bizim yaramız var iki evladımı kaybettim ben zaten paylaştın instagramdan neden bide sabahım köründe arıyorsun dengem şaştı çok kötü hissediyorum kendimi benim bebeğim mezarda yatıyo

Olsun sen üzülme şöyle düşün o seni cennette kollarını açmış bı sekilde bekliyor er yada geç sonu ne olursa olsun kavusucan ona . O arkadaşın da dengesizmis yani kusura bakma şimdi burdan küfür edesim geldi. Sen dua et ummadığın anda güzel haber alırsın inşallah

Amin İnşaAllah rabbim her isteyene versin İnşaAllah.. şu an o kadar stres yaptım ki belki de ondan gelmiyor bir yandan lavaboya gitmeye korkuyorum o kadar kötü bir duygu ki şu an. Peki regl gecikince mide bulanır mi.. ilk defa böyle olduğu için gecikince ne oluyor bilmiyorum.

Dengesiz de ne demek ya insan olan kalbi olan anlar acımızı birazdan gidicem bebeğimin yanına en azından biraz orda ağlar kendime gelirim… inşallah canım inşallah hepimiz alırız güzel haberi

Dengesiz de ne demek ya insan olan kalbi olan anlar acımızı birazdan gidicem bebeğimin yanına en azından biraz orda ağlar kendime gelirim… inşallah canım inşallah hepimiz alırız güzel haberi
Benim yerime de öp bebişi. Bende Allah'ım izniyle iki gün sonra gidicem gittiğimde sıkıyorum ağlıyorum konuşuyorum her şeyi anlatıp öyle dönüyorum eve anca öyle rahatlıyor insan

İnsanlar maalesef empati kuramıyor. Ben birisinin yakını vefat ettiğinde başın sagolun bile diyemiyorum onu hatırlatmış gibi oluyor diye. Rabbim acını dindirsin kardeşim üzülme rabbim hayırlısı ile sana sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin. Sınav dünyası alışmak zorundayız ve alisacagiz

Benim yerime de öp bebişi. Bende Allah'ım izniyle iki gün sonra gidicem gittiğimde sıkıyorum ağlıyorum konuşuyorum her şeyi anlatıp öyle dönüyorum eve anca öyle rahatlıyor insan

Bende öyle yapıyorum geldim diyorum sarılıyorum mezar taşına şimdiye olsa 15 aylık olacaktı koşacaktı peşimde ama nasip bu kadarmış ömrü miniğimin

Bende öyle konuşamıyorum bile kırarım üzerim diye ama insanlar gerçekten merhametsiz.. çıkardım her yerden yüzlerini bile görmek istemiyorum. Eşim üzülüyor işte ben böyle yapınca ama napiyim ben neler çektim ve çekiyorum..

Oy kurban olurum ya dua et ona inşallah bu gelecek olan bebiş onun acısını hafiflettirir sana

İnşallah kuzum arkasından tekrar hamile kaldım 6 ay sonra o bebeğimi de Kasım ayında kaybettim 7. Haftada kalbi durdu sonra kalamadım hamile ocaktan beri bakalım inşallah gelir en kısa zamanda

İnşallah kuzum arkasından tekrar hamile kaldım 6 ay sonra o bebeğimi de Kasım ayında kaybettim 7. Haftada kalbi durdu sonra kalamadım hamile ocaktan beri bakalım inşallah gelir en kısa zamanda
Geçmiş olsun rabbim yerini doldursun peki genetik test yaptırdın mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…