Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Bazı şeyleri başına gelmeden anlayamıyorsun ki. 7 yaşında görümcem var oğlum vefat ettikten sonra bebeği ne zaman hastaneden eve getiriyorsun çok merak ediyorum görmek istiyorum dedi. Hiçbir şey konuşamadan sadece ağlamıştım kaynanam daha sonra gelicek diye öbür odaya gönderdi. Allah sana da sabırlar versin heleki gözünün önünde melek olması çok çok kötü. Rabbim cennetinde kavuştursun 🙏
Bende hala atlatamadim hele ki bide bana unut diyenler var kalkıp saçını başını yolasim geliyor ama bak geçen gün noldu biliyo musun ben babamlara gittim bı komşum doğum yapmıştı yemin ederim ki bebeğime o kadar benziyor ki bı an o zannettim hatta annemede dedim anne bak aynı o diye evet dedi kadın bebeğini kucağına vermek istedi önce almadım ya Lis anlamasinlar diye sonra zorla dedi al kız bı sey olmaz diye aldım Allah'ım uyumayan bebek kucahimda uyudu kadın diyo ki bı şeyler ye onu besige koyalım rahat et diye dedim yok kalabilir dedim belki 2 saat falan öyle kucagimda kaldı salladım çok güzel bı duyguydu 🤲🤲☺️☺️🙏🙏

Kızlar kimseye söyleyemediklerimi sizlere söylüyorum destekleriniz için çok sağolun. Anlattıklarımla canınızı sıktaysam da hakkınızı helal edin.
Merak etme bizim canımız sıkılmaz belki gerçek hayatta birbirimizi tanımıyoruz ama birinin başına bı şey geldigi zaman hepimiz birden üzülüyoruz çünkü biz kocaman bir aileyiz kk ailesi iyiki varsınız 🙏🤲❤️☺️ ALLAH'IM SEN BURDA BEBEK BEKLEYEN TÜM ANNE ADAYLARININ YÜZÜNÜ GÜLDÜR HAYİRLİ SAĞLIKLI ELİ AYAĞI DÜZGÜN BİR BEBİŞ NASİP ET AMİNNNNN🤲🤲🤲

Vayyyy çıtıra bak sen gez canım gez tabi
Çıtır mı kız 40 geldim nerdeyse ben tüp bebek demiyorum sen hiç deme kuzum Allah'ın izniyle birbirimize güzel haberler verecez yeter ki biz sağlıklı olalım hem beden hem psikolojik olan oldu cennette 2 tane seffaatcin var buda herkese kısmet olmaz bu yönünden düşün ve gülümse onlara ☺️❤️

Selam kızlar benim bat 27 temmuzdu 1 gün gecikti. Tam bir yıldır deniyoruz. 1 yılda bu ikinci sefer günü geçmesi, o yüzden çok heyecanlıyım ama temmuz 2. Haftası havuz deniz olayi oldu ve ıslak kaldım ve usuttum o yüzden gecikti gibime geliyor. Belirtilere gelecek olursak ; 3- 4 gündür akşamları mide bulantısı( 6. Haftadan sonra başlar deniyor) ama hafif rahatsız edici uykuya zor daldiran bisi ve yine 3 4 gündür regl olacak mis hissi ama o da rahatsız edici gelip giden göğüslerim de bastırınca acı hani dar sutyenle durmusundur bütün gün çıkarınca bir acı olur ya öyle bisi ama bastırınca sadece (regl zamanı ağrıma durumum olmadi) ve felaket gaz kabızlık durumu .. umutlanmak istemiyorum. Siz deniz havuz sonrası regl gecikmesi olur mu bi de boğazlarım acıyor az

Çok kez vedalaştım kuzum, onlar beni bıraktı ama ben onları bırakamadım. Bunlar daha iyi günlerim geçen sene çok çok daha kötüydüm. Yavaş yavaş atlatıyorum biraz zor oluyor ama oluyor
Rabbım sana acını hafifletecek güzellikler bahşetsin inşallah. Zamanla daha da iyi olacaksın 🤎

Karşılıklı ağlaşalım o zaman, ah kuzum çok çok geçmiş olsun, başın sağolsun... Ama ömür boyu bununla yaşayamazsın be güzelim... Evet onlar senin, canlarındı canından bi parçaydı... Haklısın çok zor, senin kendi ciğerini, organını bişeyini canlı canlı alsalar senden daha iyiydi belki... Kucağına almak bağ kurmak bambaşka... Ama bu şekilde yaşayamazsın, artık bağını koparman lazım... Gerekirse profesyonel destek almaktan çekinme olur mu? Göreceksin ki her şey yoluna girecek. Ama sen yenilerine kalbini açamadığın sürece olmaz... Ne kadar çıkardım aklımdan tamam düşünmüyorum desen de en basiti bak kullanıcı adının açıklanmasında bile var... Yok sayamazsın yaşadıkların çok ağır ama sen de güçlüsün daha da güçlü olucaksın...

Hastaneden çıktıktan 2-3 ay sonra neden erken doğum oldu bi daha olur mu fln diye kontrollere giderken dediler ki tüp bebek yapman lazım senin amh düşüklüğün var nedenini niyesini bırakın asıl buna bakın, ok dedik tüp bebeğe başladık ki dipsiz kuyu hiçbir şey bilmiyorum... Ay dedim biri bitmeden öteki başlıyor neler yaşıcaz daha acaba... Sonra Transferden sonra dış gebelik geçirdim canımdan oluyordum resmen ve resmen kendim çağırdım biliyo musun. Evren dedi ki al bi de bunu yaşa bakalım, merak ediyordun gör bak bakalım...

Yaşadıklarımızı hissettiklerimizi kendimiz çekiyoruz kendimize...
Doğru söze ne denir ki çok çok haklsın canım. Omuzlarımdaki yükü azaltmam lazım. Kendimi özgür hissetmeki istiyorum sanki bu suygular beni kısıtlıyor elimi kolumu bağlıyor gibi. Gerçekten ne düşünürsek başımıza geliyor. Hamile kaldıktan sonra kendi kendime ohh nihayet bitti nasıl hamile kalırım sorunları, artık uzunca süre düşünmem hamileliği diye düşündüm. Ama dah büyük problemler varmış meğer hayatta. Hamile kalmakla bitmiyor iş maalesef vee tekrar en başa döndüm başladığım yerdeyim. Dediklerini çok iyi düşüneceğim

Bende hala atlatamadim hele ki bide bana unut diyenler var kalkıp saçını başını yolasim geliyor ama bak geçen gün noldu biliyo musun ben babamlara gittim bı komşum doğum yapmıştı yemin ederim ki bebeğime o kadar benziyor ki bı an o zannettim hatta annemede dedim anne bak aynı o diye evet dedi kadın bebeğini kucağına vermek istedi önce almadım ya Lis anlamasinlar diye sonra zorla dedi al kız bı sey olmaz diye aldım Allah'ım uyumayan bebek kucahimda uyudu kadın diyo ki bı şeyler ye onu besige koyalım rahat et diye dedim yok kalabilir dedim belki 2 saat falan öyle kucagimda kaldı salladım çok güzel bı duyguydu 🤲🤲☺️☺️🙏🙏
Yaa canım benim bırakamdın değil mi🥹 Rabbim bu acıların yerine çok güzel günler gösterir inşallah canım

Merak etme bizim canımız sıkılmaz belki gerçek hayatta birbirimizi tanımıyoruz ama birinin başına bı şey geldigi zaman hepimiz birden üzülüyoruz çünkü biz kocaman bir aileyiz kk ailesi iyiki varsınız 🙏🤲❤️☺️ ALLAH'IM SEN BURDA BEBEK BEKLEYEN TÜM ANNE ADAYLARININ YÜZÜNÜ GÜLDÜR HAYİRLİ SAĞLIKLI ELİ AYAĞI DÜZGÜN BİR BEBİŞ NASİP ET AMİNNNNN🤲🤲🤲
Amin canım amin aileme antamadıklarımı burda anlattım rahatladım gerçekten🥹

Çıtır mı kız 40 geldim nerdeyse ben tüp bebek demiyorum sen hiç deme kuzum Allah'ın izniyle birbirimize güzel haberler verecez yeter ki biz sağlıklı olalım hem beden hem psikolojik olan oldu cennette 2 tane seffaatcin var buda herkese kısmet olmaz bu yönünden düşün ve gülümse onlara ☺️❤️
Sayenizde rahatladım canım sağolun gerçekten yazdıklarınız bana çok iyi geldi. Tüp bebek olmasa bile aşılama düşünülebilir

Merhaba, meme ucu hassasiyetim var yumurtlamamdan beri dün gece uykudan uyandıran bir yanma acıma hissi ile uyandım ve kahverengi kısmın bir kısmında şerit gibi beyazlama oluşmuş. Daha önce hiç başıma gelmedi böyle bişey. Hamilelik belirtisi olabilir mi ? Sat 9 temmuz , bat 4 Ağustos.

Selam kızlar benim bat 27 temmuzdu 1 gün gecikti. Tam bir yıldır deniyoruz. 1 yılda bu ikinci sefer günü geçmesi, o yüzden çok heyecanlıyım ama temmuz 2. Haftası havuz deniz olayi oldu ve ıslak kaldım ve usuttum o yüzden gecikti gibime geliyor. Belirtilere gelecek olursak ; 3- 4 gündür akşamları mide bulantısı( 6. Haftadan sonra başlar deniyor) ama hafif rahatsız edici uykuya zor daldiran bisi ve yine 3 4 gündür regl olacak mis hissi ama o da rahatsız edici gelip giden göğüslerim de bastırınca acı hani dar sutyenle durmusundur bütün gün çıkarınca bir acı olur ya öyle bisi ama bastırınca sadece (regl zamanı ağrıma durumum olmadi) ve felaket gaz kabızlık durumu .. umutlanmak istemiyorum. Siz deniz havuz sonrası regl gecikmesi olur mu bi de boğazlarım acıyor az
Aynı zamanda yüzümde yanma oluyor ateş vurup kaçıyor regl olamadığım için mi anlamıyorum.

Canım belirtilerin hamilelik gibi duruyor ki inşallah öyledir ama test yapmadan bilemeyiz. Test yaptın mı?

Selam💖 belirtiler kişiden kişiye o kadar çok değişiyor ki gerçekten anlattiklarindan gebelik mümkün denilebiliyor. Bugün kan versen vakitlice döllendiyse kanda bir artış görülebilir diye düşünüyorum. İnşaallah tüm belirtilerin doğru çıkar. Bebiş haberleri gelsiiiin :KK36:

X