Adım Adım Eski Kiloma Dönüyorum:)) ★hedef 57 ★

Ohh canim benim cook mutlu oldum en onemlisi nefsimizin istedigini yapmamak zaten beyin gucumuzu kullanmak :)) yerken anlik mutlu oluyoruz ama sonrasinda mutsuz ...bu boyle kısır döngü gidiyor yemezsek ne olur bız kazaniriz saglikli bedenimizi kesfederiz gercek olan bedenimize kavusuruz dizlerimize yazik degilmi onlara ve kendimize eziyet ediyoruz...Allahin verdigi bedene iyi bakmak zorundayiz yapamazsin diyenlere inat basarmak ne guzel bi duygudur evet yaza kadar en az 15 kilo vermek bile seni bizi o kadar rahatlatacakki hem vucudunu hem beynini hem ruhunu arindiricak ki bu duyguyu yasamak tan kendimizi alikoymayalim lutfen basarmak bizim elimizde...
Ben de temmuzda ailemle gorusucem bi aksilik olmazsa eger o zamana kadar gercek bedenime ulasicam insaallah
Istersem olur istersek olur isteyen herkes saglikli fit bedenine kavussun 36 38 beden kiyafetler giyelim insallahhh

Kızım 8, oğlum da 2 yaşında canım.
Branşım ise rehberlik. İhtiyacınız olursa her konuda destek olurum elimden geldiğince...
Allah bagislasin canim
Seneye teog var bizim bakalim takildigimiz bi durum olursa danisiriz insallah
Rabbim butun cocuklara zihin acikligi versin insaallah :))

Bu hafta hepimizde çok guzel vermisiz. Ama benim le sizin aranızda baya mesafe var . Benim daha çok gayret etmem lazım.

Şu seksenlerden bi kurtulsam kendime güvenim gelecek. Iki buçuk yıldır seksenden aşağı hiç inmedim.

Ilk çocuğundan sonra 74 oldum ikincide 79 oldum ucuncu de bi ara 87 idim sonra 85 oldum baya kaldım. Büyük kızım 28 kilo resmen vücudumda kızım kadar fazlalık var. Boşu boşuna ne kadar yük taşıyorum. Artık atmanın zamanı geldi . Yarın 30 yaş oluyorum .31 olmadan artık sağlıklı ve guzel bir vücuda sahip olurum insaallah.

Tahlil sonuçlarına göre demir eksikliğim düzelmiş. Ama bu seferde D vitamini eksikliği çıktı. Hem de bayağı eksik. onun için de ampul verdi. haftada 1 kullanıcam da daha almadım canım.
Demir in duzelmesine sevindim cunku kilo vermeye engelmis.ilac lami duzeldi yoksa beslenmeylemi. Biraz fazla soru sordum ama kadinlarin ortak sorunu kansizlik malesef (

Tabiki düşünsene haftada 500 gr bile versek ayda 2 kilo süper olur. Yaza kadar ideal kilomuza ulaşırız.
Aynen canim dert etmiyorum artik haftada 500 gr. İle 1 kilo arasi gitse mutlu olucam odemler gitti artik gidenler yagdan gidiyor cunku :)))

Canim sende basaricaksin istersen olur evet birazdaha emek verip ve emeginin karsiligini almsya baslayinca motiven dahada artacak biraz sabretmelisin :))

Insallah canim olucaksin ben inaniyorum
Bu arada kac cocugun var canim??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…