Adım Adım Eski Kiloma Dönüyorum:)) ★hedef 57 ★

Bugünķü Menüm

Sabah... 1 bardak sirkeli su
Kahvalti...1 haslanmis yumurta, 1 dilim peynir, 1 dilim wasa domates ve cay
Ara... sade turk kahvesi
Ogle... 70 gr.kadar tavuk doner, 4 y.k
Kuru fasulye salata ve yogurt
Ara...1 sade turk kahvesi
Spor... 3 mill leslie :KK49:
Ara...spor sonrasi yesil cay
Aksam...canim bisey istemiyo ogleni saglam yedim sadece 1 kase ( zencefil zerdecal ve tarcinli) yogurt yicem
Ara...beyaz cay

Tabiki katilabilirsin canim :KK200::KK19:
Hosgeldin aramiza
Yas boy kilo nedir evlimisin cocugun varmi??
Kendinden bahsetmek istersen tanisalim canim:))
21 yasindayim bekarim ogrenciyim. Suan malum donemimdeyim o yuzden kilomu tam bilemiyorum ama 67 68 arasi gidiyorum son zamanlarda ilk hedefim 63 ama 60 hatta belki 58 bile olabilir

Canim sende basaricaksin istersen olur evet birazdaha emek verip ve emeginin karsiligini almsya baslayinca motiven dahada artacak biraz sabretmelisin :))

Insallah canim olucaksin ben inaniyorum
Bu arada kac cocugun var canim??
Üç çocuğum var . Ikisi kiz küçüğü erkek.benimkiler baya araları sık . Senin var miydi canim

Demir in duzelmesine sevindim cunku kilo vermeye engelmis.ilac lami duzeldi yoksa beslenmeylemi. Biraz fazla soru sordum ama kadinlarin ortak sorunu kansizlik malesef :KK43:(

Aynen canim dert etmiyorum artik haftada 500 gr. İle 1 kilo arasi gitse mutlu olucam odemler gitti artik gidenler yagdan gidiyor cunku :)))
Ferro sanol diye bır ilaç kullandım 3 kutu
Bır de et yediysem yanında yoğurt ayran yemedim. Çayı azalttım bayagi

21 yasindayim bekarim ogrenciyim. Suan malum donemimdeyim o yuzden kilomu tam bilemiyorum ama 67 68 arasi gidiyorum son zamanlarda ilk hedefim 63 ama 60 hatta belki 58 bile olabilir
Hosgeldin tekrar canim kolay gelsin o zaman:)) yasin gencmis metabolizman hizli oldugu icin daha kolay kilo verirsin :KK200:
Üç çocuğum var . Ikisi kiz küçüğü erkek.benimkiler baya araları sık . Senin var miydi canim
Allah bagislasin canim
Benimde 1 kizim (12) 1 de oglum (3,5) var
Ucumuzunde buyukler kiz benim kizimin bana cook faydasi oluyo masallah diyim:nazar:

Ilk çocuğundan sonra 74 oldum ikincide 79 oldum ucuncu de bi ara 87 idim sonra 85 oldum baya kaldım. Büyük kızım 28 kilo resmen vücudumda kızım kadar fazlalık var. Boşu boşuna ne kadar yük taşıyorum. Artık atmanın zamanı geldi . Yarın 30 yaş oluyorum .31 olmadan artık sağlıklı ve guzel bir vücuda sahip olurum insaallah.
Dogum gunun kutlu olsun canim yeni yaşın sana sağlık mutluluk huzur ve fit bir vücut hediye etsin inşaallah:KK200::KK36::KK200::KK36:

Kizlar hepinizin yeni yilini kutlarim.
2017 ülkemize barış ve huzur getirsin insallah.
Bizlerede basta saglik olmak uzere huzurlu ve mutlu bir sene olur insallah
Sevgiler :KK200::KK19:

Ilk çocuğundan sonra 74 oldum ikincide 79 oldum ucuncu de bi ara 87 idim sonra 85 oldum baya kaldım. Büyük kızım 28 kilo resmen vücudumda kızım kadar fazlalık var. Boşu boşuna ne kadar yük taşıyorum. Artık atmanın zamanı geldi . Yarın 30 yaş oluyorum .31 olmadan artık sağlıklı ve guzel bir vücuda sahip olurum insaallah.
Doğum günün kutlu olsun canim

Bugünķü Menüm

Sabah... 1 bardak sirkeli su
Kahvalti...1 haslanmis yumurta, 1 dilim peynir, 1 dilim ekmek, domates salatalik ve cay
Ara... sade turk kahvesi
Ogle... avuc icim kadar tavuk ve 2 ad kepekli grisini
Ara...az sutle nescafe
Spor... simdilik yok belki aksam yemeginden sonra yaparim
Aksam...2 kepce tavuk suyu corbasi, 2 dilim dalyan kofte ve bol limonlu salata
Ara...beyaz cay

Selam kizlar :KK68:
Bugun kimse ugramamis buraya umarim kacsmak yapmamissinizdir. Ben bugun klasik kahvaltimi yaptim. Oglen kofte salata. Aksam da bi parca tavuk ve mor lahanali yogurt yedim aralarda sade kahve ve yesil cay ictim bugunu de saglikli seyler yiyerek atlattim cok sukur.:KK52:
5 mil de sporumu yaptim :KK6:
Sizin gununuz nasil gecti:KK64:

Selam kizlar :KK68:
Bugun kimse ugramamis buraya umarim kacsmak yapmamissinizdir. Ben bugun klasik kahvaltimi yaptim. Oglen kofte salata. Aksam da bi parca tavuk ve mor lahanali yogurt yedim aralarda sade kahve ve yesil cay ictim bugunu de saglikli seyler yiyerek atlattim cok sukur.:KK52:
5 mil de sporumu yaptim :KK6:
Sizin gununuz nasil gecti:KK64:
Merhaba canim. Internetimde sıkıntı var galiba kacgundur giremiyorum.
Cuma 1200 kalori aldım
C.tesi 1250 aldım . Fazla oldu biraz
Pazar 1200 aldım.
Kardan dolayı eşim ve çocuklar evdeydi Bu kadar dikkat edebildim.
Yuruyusumu birgün yapmadım. Diger gunler yaptım.
Bugünde guzel bir gün olur insaallah.

20170102_103932.png
Tunaydin kizlar biraz gec oldu ama :)))

Bugünķü Menüm

Sabah... 1 bardak aksamdan 2 ceviz koydugum su ve 2 ad ceviz
Kahvalti...1 haslanmis yumurta, 1 dilim peynir, 1 dilim ekmek, domates salatalik ve cay ( klasik oldu artik
Ara... sade turk kahvesi
Ogle... kofte ve salata
Ara...elma ve az sutle nescafe
Aksam...mor lahanali yogurt ve salata
Ara...beyaz cay

Spor ...5 mil leslie

Eki Görüntüle 1933242
Tunaydin kizlar biraz gec oldu ama :)))
Tünaydın herkese
iki gündür giremedim pek
Dünkü menüm
Kahvaltı