Sonuç Sana Bağlı ( Kilo Günlüğü )

Ben de çok merak ediyorum. Çok dikkat edemedim. Yarın yeni bir başlangıç yapacağım hem diyete hem spora.
Süper canım, spor için henüz hazır değilim belki ama şu hastalık döneminde iştah gidince, aslında menümü daha az tutsam da olurmuş diye düşündüm. Umarım yapabilirim.

Günaydın canım tartıldın mı? Ben bugün tartıda yüksek bir rakam görmeyi düşünüyordum. 64.7 çıktım. Çok dikkat edememiştim şişkinlik de vardı. Benim için güzel bir sonuç oldu

Süper canım, spor için henüz hazır değilim belki ama şu hastalık döneminde iştah gidince, aslında menümü daha az tutsam da olurmuş diye düşündüm. Umarım yapabilirim.
Çok güzel kilo verdiğini düşünüyorum. Çok iyi ilerliyorsun maşallah. Ben bir türlü yapamadım. Kendime çok kızıyorum. Aynaya bakmak istemiyorum. Bu gidişle kışlık kıyafetlerimi de giyemeyeceğim. Geçen kış 50 Li kilolarda olduğum için tüm kıyafetlerimi değiştirmiştim. Şimdi onlara sığamam :KK43:

Çok güzel kilo verdiğini düşünüyorum. Çok iyi ilerliyorsun maşallah. Ben bir türlü yapamadım. Kendime çok kızıyorum. Aynaya bakmak istemiyorum. Bu gidişle kışlık kıyafetlerimi de giyemeyeceğim. Geçen kış 50 Li kilolarda olduğum için tüm kıyafetlerimi değiştirmiştim. Şimdi onlara sığamam :KK43:
Canım hiç canını sıkma lütfen. şurda sadece 1hafta tökezledi kilon. Toparlanması 2 hafta sürse bile moral bozup diyeti sporu etkilemeye değecek bir şey değil.

2 hafta önce benimki de öyle olmuştu ve sabit kalmak için bile 1hafta uğraştım. Sonrasında artık gitmez zaten vücut yoksunluğu girdi diye düşünüyordum ki hiiiiç olmaz bize gibi düşündüğüm şey oldu korona belası geldi. 1 hafta da bana dünyanın kaç bucak oldugunu gösterdi.

Bugün 1 haftadır bırak yemeği, suyu bile doğru düzgün içememiş olmam sebebiyle kilom da baya düştü tabi.

şimdi de iştahımın geri gelmesiyle beni korku sardı çünkü 1 haftadır aç ve susuzum🤦‍♀️
Haftaya kadar hedefim kilo almamak ve hatta becerebilirsem 300gr vermek🤞🙃

Günaydın canım tartıldın mı? Ben bugün tartıda yüksek bir rakam görmeyi düşünüyordum. 64.7 çıktım. Çok dikkat edememiştim şişkinlik de vardı. Benim için güzel bir sonuç oldu
Geçen hafta 63.100
Bugün : 61.800
Fark : 1.300

( spor ve diyet yoktu ama yemek ve su da doğru dürüst yoktu, hastalık etkisi)

Geçen hafta 63.100
Bugün : 61.800
Fark : 1.300

( spor ve diyet yoktu ama yemek ve su da doğru dürüst yoktu, hastalık etkisi)
Çok güzel vermişsin canım. Çok da geçmiş olsun. Ben hastalık döneminde kilo aldım vitamin almak için. Sağlık söz konusu olunca diyeti düşünemiyor insan. İnşallah kilo almadan toparlarsın canım. Sağlığına da dikkat et canım

Çok güzel vermişsin canım. Çok da geçmiş olsun. Ben hastalık döneminde kilo aldım vitamin almak için. Sağlık söz konusu olunca diyeti düşünemiyor insan. İnşallah kilo almadan toparlarsın canım. Sağlığına da dikkat et canım
Teşekkür ederim canım 🤗🤗

Günaydın canım. 64.4 ile güne başladım bugün. 64 lerde takılı kaldım. Tabi istikrarlı gitmememden dolayı :KK43:
Sen tartıldın mı canım?

Günaydın canım. 64.4 ile güne başladım bugün. 64 lerde takılı kaldım. Tabi istikrarlı gitmememden dolayı :KK43:
Sen tartıldın mı canım?
Gunaydin canim, ben gec uyanmisim bugun. Olsun canim takili kaldan bile sonrasinda hizli gider sen aynen devam et vazgecme. Vazgecmedigimiz surece herzaman ilerliyoruz demektir.

Bugun 60.3 geldim. Gecen hafta 61.8 idi.
Benim asiri hareketsiikten dolayi yemek ihtiyacim cok olmadigi icin haftalardir az yiyorum tabi kilo gidiyor ama vucudum da gucsuz kaldi. Onu dengelemem lazim artik cunku kalkip yemek hazirlamak bile gozumu karartiyor. Bu kisim yemekle degil de hastalik sonu bunyenin toparlanamamasia alakali aslinda.

Toparlarsın canım. Ödem de olabilir
Yok canım hafta sonu dağıttım biraz 2 kez akşam yemeği çikolatalar filan. Kıtlıktan çıkmış gibiydim. Tabi karşılığını aldım hemen. Bu hafta da bunu halletmeye çalışacam yine.
olsun yine düştüğüm bir zaman ve yine ayağa kalkma zamanı💪💪

sen nasılsın canım?
Nasıl gidiyor diyet spor?
Ben haftalar sonra ilk kez bugün spor yapacağım.

Bugün sabah 59.1 geldim. Geçen ay dalgalanmalarla geçti al ver yaptım, sabit kaldım filan. Artık daha sıkı tutma zamanım geldi.
Ilk sayfada 26 şubat cuma için 50 olma hedefi koymuşum. Tabi bu imkansız artık ama sıkı bir sporla, yeterince su ve kaçamaksız güzel menülerle mümkün.

26.02.2021 Cuma tartısı için 55 diyorum✌️

Selam günlük, sabah 58.8 geldim:KK71:
Hadi ben spora gideyim de şu küsüratları ortadan kaldırayım:KK55::spor::spor::spor:

18.12.2020 Cuma
58.900 geldim bugün. Dünkü küsüratı atayım derken üstüne koydum bir de, ama hem sporu hem menüyü muntazam yapmıştım bence🤭🤓🤓

Bekle beni günlük haftaya daha iyi olacak💪💪💪

Selam günlük bugün 23 aralık,
yeni yıla az kaldı ve ben henüz kafamı toparlayıp bir yeniyıl planı oluşturmadım.
Bu birkaç gün içinde hem kendim hem ailem için güzel bir yıllık plan oluşturmam (oluşturmamız) lazım

Evet kilo konusuna gelirsek, bugün 58.6 idim. Çok dikkat etmeme rağmen beklediğimden az gidiyor. Olsun alıştım artık vücudun bu düzensizliklerine de.

Cuma günü tartı bana güzel bir sürpriz yapsın🙏 Amin

X