Adım Adım Eski Kiloma Dönüyorum:)) ★hedef 57 ★

Geçmiş o
Merhabalar
bugün çok yoğunum
Demir eksikliğim var. Sabah kan tahlili için sağlık ocağına gittim. Aç karnına gitmem gerekiyordu. O yüzden kahvaltı yapamadım.
Ordan da toplantım vardı. Oraya giderken 1 simit aldım. Yarısını yedim.
Sonrasında diyetisyen kontrolüne gittim. Şimdi ise okula dönüyorum.
Öğlen sabahtan kalan yarım simiti yedim.

Ara
yarım muz
yeşilçay

200 ml. süt

akşam
1 el kadar balık (dünden kaldı)
salata
1 dilim çavdar ekmeği

30 dk. egzersiz

1 fincan yeşilçay
1 elma

12 bardak su
geçmiş olsun canim. Yemene göre yine iyi dayaniyorsun . Sebze yemeklerini bile kısıtlı yiyorsun . Corbayi da. Mesele ben bir ogunumde tek çeşit yediğim zaman özellikle sebze ve corbalarda karnimi doyuruyorum aksi halde çok halsiz kalıyorum. Ve evde yoğun olunca. Anladığım kadarıyla sende yoğun bir insansın. Inşaallah sağlıklı bir şekilde kalıcı olarak zayiflariz

Bu hafta cumaya kadar hiç tartilmayi düşünmüyorum. Cuma günü hepimizde mutlu oluruz insaallah.
Kızlar ben kalori sayıyorum daha kolay ima geliyor 1100 kaloriyi gecmemeye çalışıyorum. Yaziyo diye bir program indirdim onunla takip ediyorum kendimi.
Sizlere hayırlı huzurlu günler dilerim. Yarin ki menüde bulunuruz
Kalori saymakla cok iyi bi karar almissin canim.ne yediginin farkina variyosun. bende daha once Ayca Kaya nin 53333 sayarak zayifla yontemini kullanarak zayiflamistim...87 den 70 e dusmustum.

Merhabalar
bugün çok yoğunum
Demir eksikliğim var. Sabah kan tahlili için sağlık ocağına gittim. Aç karnına gitmem gerekiyordu. O yüzden kahvaltı yapamadım.
Ordan da toplantım vardı. Oraya giderken 1 simit aldım. Yarısını yedim.
Sonrasında diyetisyen kontrolüne gittim. Şimdi ise okula dönüyorum.
Öğlen sabahtan kalan yarım simiti yedim.

Ara
yarım muz
yeşilçay

200 ml. süt

akşam
1 el kadar balık (dünden kaldı)
salata
1 dilim çavdar ekmeği

30 dk. egzersiz

1 fincan yeşilçay
1 elma

12 bardak su
Gecmis olsun canim demir eksikligi bende de var tekrar kontrole gitmem lazim epey oldu gitmeyeli b12 ignesi d vitamini ve demir hapi kullanmistim.demir hapibi biraktim cok istahimi acmisti benim.d vitamini ampulunu hala ayda 1 kez kırıp iciyorum, bide multivitamin iciyorum enerjim dusmesin ve hasta olmayim diye malum kis ayindayiz:işsiz:

Geçmiş o
geçmiş olsun canim. Yemene göre yine iyi dayaniyorsun . Sebze yemeklerini bile kısıtlı yiyorsun . Corbayi da. Mesele ben bir ogunumde tek çeşit yediğim zaman özellikle sebze ve corbalarda karnimi doyuruyorum aksi halde çok halsiz kalıyorum. Ve evde yoğun olunca. Anladığım kadarıyla sende yoğun bir insansın. Inşaallah sağlıklı bir şekilde kalıcı olarak zayiflariz
Teşekkür ederim canım. Demir eksikliği aslında hep yaşadığım bır sorun. Diyete bağlı değil yani.
Bu aralar halsizlik ve saç dökülmesi yaşıyorum. Belki demir eksikliği ile ilgilidir. Çok yoğunum dediğin gibi. 2 çocuk okul ev derken bır de diyet yapıyorum. Allah kolaylik versin hepimize

Gecmis olsun canim demir eksikligi bende de var tekrar kontrole gitmem lazim epey oldu gitmeyeli b12 ignesi d vitamini ve demir hapi kullanmistim.demir hapibi biraktim cok istahimi acmisti benim.d vitamini ampulunu hala ayda 1 kez kırıp iciyorum, bide multivitamin iciyorum enerjim dusmesin ve hasta olmayim diye malum kis ayindayiz:işsiz:
Teşekkür ederim canım. Sana da geçmiş olsun. Demir halini ihmal etmesen iyi olur.
MultiVitamin işe yarıyor mu? Bende de çok halsizlik var bu sıralar

Bugünķü Menüm

Sabah... 1 bardak sirkeli su
Kahvalti...1 haslanmis yumurta, 1 dilim peynir, 1 dilim wasa,domates ve cay
Ara... sade turk kahvesi
Ogle...6 y.k haslanmis yesil mercimekli salata ve yogurt
Ara...3 kuru kayisi ve sade kahve
Aksam...4 y.k haslanmis yesil mercimekli salata
Ara...beyaz cay

Spor... 4 mil leslie

Bu sabah dunden kalan kucuk bi dilim pizza vardi masada onu ham yapasim geldi bi an ama dedimki sicak ken yemedin simdi mi canin cekti dedim kendime :63: sonra 1 ad wasa yedim o istegim gecti cok sukur ama onceden olsa hic affetmezdim :KK53: midem cop tenekesi ya hemen indirirdim mideye :KK43: simdi cok sukur irademe sahip cikiyorum.zaten hersey de kh var yeterince ekmegi de sınırlı yemeliyiz canlar :KK66:

bugün menüm
kahvaltı
4 y.k. yulaf ezmesi
1 su bar. süt
1 y.k. kuru üzüm

öğle
6 y.k. yumurtalı ıspanak
4 y.k. yoğurt
1 dilim çavdar ekmeği

ara
2 küçük mandalina

1 fincan yeşilçay
2 form bisküvi

akşam
2 kepçe çorba
4 adet köfte(yağsız tavada)
4 y.k. yoğurt
salata

40 dk. egzersiz

1 fincan yeşilçay
1 elma

Her zamanki gib
bugün menüm
kahvaltı
4 y.k. yulaf ezmesi
1 su bar. süt
1 y.k. kuru üzüm

öğle
6 y.k. yumurtalı ıspanak
4 y.k. yoğurt
1 dilim çavdar ekmeği

ara
2 küçük mandalina

1 fincan yeşilçay
2 form bisküvi

akşam
2 kepçe çorba
4 adet köfte(yağsız tavada)
4 y.k. yoğurt
salata

40 dk. egzersiz

1 fincan yeşilçay
1 elma

Her zamanki gibi super menu canim afiyet olsun

bugün menüm
kahvaltı
4 yk. yulaf ezmesi
1 yk. kuru üzüm
1 su bar. süt

öğle
2 yk. yumurtalı ıspanak
2 yk. yoğurt
4 sarma
1 yk. patates salatası

ara
yeşilçay

2 mandalina

akşam
2 kepçe şehriye çorbası
4 adet köfte
salata
4 yk. yoğurt

40 dk. egzersiz

1 yeşilçay

Bugünķü Menüm

Kahvalti...1 haslanmis yumurta, 1 dilim peynir, 1 dilim ekmek domates salatalik ve cay
Ara... sade turk kahvesi
Ogle... 1 er kase kuru fasulye ve yogurt
Ara...1 bardak tarcinli sut
Aksam...4 y.k kuru fasulye ve salata
Ara...beyaz cay

Spor... 5 mil leslie

Menum
Sabah: bir porsuyon soğan kavurma. Bir parça kadayıf.
Öğlen aksam:azıcık yagdabiberle domates kizarttim. Yagsi iki kaşık anca gelirdi. Iki dilimde tam buğday ekmegi.
Diyet bisküvi. Elma portakal. Bi kepçe yogurtlu corba

Gunaydin kizlar :KK68:
Bugun kar tatili nedeniyle kizim evde oglusla oynuyorlar bende kahvaltimi yaptim kahve mi icim spora basliycam birazdan sizler nasilsiniz diyet nasil gidiyor yarin tarti gunumuz 5 haftam bitecek nasilda gecti gunler umarim bahara kadar en az 15 kilo veririm :KK64:
T Tatlibiberim87 kalori sayimina alistinmi canim???

Bugünķü Menüm

Kahvalti... 2 dilim cecil peynir, 1 dilim ekmek ve cay
Ara... sade turk kahvesi
Ogle... 6 y.k.kuru fasulye ve yogurt
Ara...1 bardak tarcinli sut ve elma
Aksam...2 kepce mercimek corbasi 4 ad kofte ve salata
Ara...beyaz cay

Spor... 5 mil leslie

Bugun kar tatili nedeniyle kizim evde oglusla oynuyorlar bende kahvaltimi yaptim kahve mi icim spora basliycam birazdan sizler nasilsiniz diyet nasil gidiyor yarin tarti gunumuz 5 haftam bitecek nasilda gecti gunler umarim bahara kadar en az 15 kilo veririm :KK64:
Tunaydin canım
Diyet iyi gidiyor sayılır. Sabah yulaf ezmeli kahvaltımı yaptım. 10 gibi oğlumla ceviz ve kuru dut yedik biraz. Ben 2 ceviz 6 7 tane dut yedim.
Öğle 2 yk. Ispanaklı yumurta 2 yk. Patates salatası 3 yk yoğurt 2 kepçe mercimek çorbası yedim

Ara
2 mandalina

Yeşilçay
3 form bisküvi

Aksam
2 kepçe çorba
Salata
4 yk yoğurt
1 kepçe kuru fasulye

Sağol canim. Benimde ikinci haftam bitiyor.
Kalori saymayada alıştım çok şükür.
Çikolata bisküvi gibi bakkal kırıntılarını tamemen hayatımdan çıkardım sayılır. Ama gittiğim yerlerde ev yapımı pasta borek tatlılara fazla dayanamıyorum. Oyuzdende pek biyere gitmemeyi tercih ediyorum . Evde yaptığım seyleride hemen bikerede bitecek gibi yapıyorum.
Yani nefsimle savaşa savaşa gidiyoruz bakalim. Bazen o kazaniyo bazen ben.

Ama kizlar buraya kaydolmadanda yapmaya çalıştım en fazla bir hafta sürdü ve çok kacamakli. Sizin de desteginizle insaallah pes etmeden nisan ayının sonuna doğru hedeflerimize ulaşmış vede yaza istediğimiz herşeyi giyerek gardulaplarimizi yeni elbiselerle doldurarak gireriz.
Şahsen ben ailemi o zamana kadar hiç gormucem . Okullar tatil olunca herkesi sasirtalim insaallah.
Biraz uzun oldu ama düşüncelerimi paylaşmak istedim

Bugünkü menum
Sabah: tam buğday ekmekle ikidilim tost. Peynir
Öğlen. Iki kepçe sehriye corbasi. Bir tabak piyasa.
Akşam yemicem . Yerlerde yayınlarından yerim.
Ara:mandalin elma havuç . Ülker kepeklialtinbasak tan dört tane. Bir çay kasığından az çikolata
Toplam 908 kalori.
45 dk yürüyüş . Ve göbek haraketli.

Tunaydin canım
Diyet iyi gidiyor sayılır. Sabah yulaf ezmeli kahvaltımı yaptım. 10 gibi oğlumla ceviz ve kuru dut yedik biraz. Ben 2 ceviz 6 7 tane dut yedim.
Öğle 2 yk. Ispanaklı yumurta 2 yk. Patates salatası 3 yk yoğurt 2 kepçe mercimek çorbası yedim

Ara
2 mandalina

Yeşilçay
3 form bisküvi

Aksam
2 kepçe çorba
Salata
4 yk yoğurt
1 kepçe kuru fasulye
Ohh miss oglusada sanada afiyet olsun canim:))
Bu arada cocuklarin kac yasindalar ??
Bransin neydi ortmenim ihtiyacimiz olursa belki sana danisiriz :))

X