Adım Adım Eski Kiloma Dönüyorum:)) ★hedef 57 ★

Evet yazım tam çıkmamış.
Evimde internet guzel cekmiyo. Iki gündür mesaj yazıyorum göndermeye çalışıyorum bir turlu gonderemedim. Giden de yarım gitmiş.

Hanımlar bende dün tartildim ama hiç kilo verememisim malesefki.
Inşaallah önümüzdeki cuma veririm.

Aslında dikkat ettim sizin kadar olmasa da yürüyüşümüze yaptım hemde poset bağlayarak ve yüksek hızla . Yinede hiç verememisim. Neyse artık bundan sonra veririm inşallah

Bu arada sizi de tebrik ederim çok guzel vermişsiniz. Valla sevindim yani.

Bi beş kiloda ben versem keşke . Bi verdiğimi görsem.
Ama sizin verdiğinizi goruncede çok guzel motive oluyor insan. Daha çok hirslaniyor.
Benimde size yetismem lazim:110:

Bi beş kiloda ben versem keşke . Bi verdiğimi görsem.
Ama sizin verdiğinizi goruncede çok guzel motive oluyor insan. Daha çok hirslaniyor.
Benimde size yetismem lazim:110:
Sende azimle devam etmelisin canim spor yaptigin icin vucudunda illaki degismeler olmustur ama tartiya yansimamis olabilir 1 ay sabret canim kacamaksiz devam et sonucu gorunce birakamiycaksin zaten hadi bize yetis :KK200::KK68::KK5:

Son düzenleme:
Kizlar you tube' a 2 gundur giremiyordum yani cok yavas videolar acilmiyo bende google a leslie sansone dailymotion yazdim degisik 3 mil videolari buldum 56 dk olani cok eglenceli tavsiye ederim muthis terledim dans bile var yani:KK6::halay:

Kizlar you tube' a 2 gundur giremiyordum yani cok yavas videolar acilmiyo bende google a leslie sansone dailymotion yazdim degisik 3 mil videolari buldum 56 dk olani cok eglenceli tavsiye ederim muthis terledim dans bile var yani:KK6::halay:
Ben de iki gündür youtube girmeyince kendimce birseyler yapıyordum. Dün bu yazını okuyunca dediğin siteye girdim. Sonuç harika video. Bayagi terledim ve yoruldum. Çok teşekkür ederim sana. Forumun en güzel tarafı da bu sanırım. Birbirimize destek olnak

Ben de iki gündür youtube girmeyince kendimce birseyler yapıyordum. Dün bu yazını okuyunca dediğin siteye girdim. Sonuç harika video. Bayagi terledim ve yoruldum. Çok teşekkür ederim sana. Forumun en güzel tarafı da bu sanırım. Birbirimize destek olnak
Rica ederim canim benim :KK200::KK19:
Faydali olduysam ne mutlu bana:KK36:
Bende skılmıstım aynı videolari yapmaktan :KK66:

Bugun buyuk bi sinav vericegim:)) evdekilere pizza yapicam ama ben tabikide yemiycem :KK62:tadimlik bile yok bana.:stop:.daha onceki yediklerime sayiyorum Hoppa

Bugünķü Menüm

Sabah... 1 bardak sirkeli su
Kahvalti...1 haslanmis yumurta, 1 dilim peynir, 1 dilim ekmek, 2 ad zeytin, domates 1 bardak süt
Ara... yok
Ogle...1 cay bardagi sut 2 y.k yulaf ezmesi 1 y.k yaban mersini
Ara...3 kuru kayisi ve sade kahve
Aksam...1 kase tarhana corbasi, 4 y.k barbunya ve salata
Ara...beyaz cay

Spor... 3 mil leslie

bugün menüm
kahvaltı
4 y.k. yulaf ezmesi
1 y.k. kuru üzüm
1 su bar. süt

ara
2 ceviz
10 adet kuru dut

öğle
5 y.k. mantarlı tavuk sote
4 y.k. yogurt
2 y.k. makarna

ara
1 mandalina
yeşilçay

akşam
1 el kadar fırında balık
salata
1 dilim çavdar ekmeği

30 dk. egzersiz

1 yeşilçay

Bugünķü Menüm

Sabah... 1 bardak sirkeli su
Kahvalti...1 haslanmis yumurta, 1 dilim peynir, 1 dilim wasa 2 ad yesil zeytin, domates ve beyaz cay
Ara... sade turk kahvesi
Ogle...1 kase tarhsna corbasi ve salata
Ara...3 kuru kayisi ve sade kahve
Aksam...bi parca tavuk, yogurtlu karnabahar
Ara...beyaz cay

Spor... 3 mil leslie

Bugun sabah : bir tane pogca ve peynir yedim.
Öğlen piyasa yi cem.
Akşamda ne yersem yazarım.
Şimdi yuruyus yap cam yine 45 dk . Fazla yapamıyorum .

Bu hafta cumaya kadar hiç tartilmayi düşünmüyorum. Cuma günü hepimizde mutlu oluruz insaallah.
Kızlar ben kalori sayıyorum daha kolay ima geliyor 1100 kaloriyi gecmemeye çalışıyorum. Yaziyo diye bir program indirdim onunla takip ediyorum kendimi.
Sizlere hayırlı huzurlu günler dilerim. Yarin ki menüde bulunuruz

Merhabalar
bugün çok yoğunum
Demir eksikliğim var. Sabah kan tahlili için sağlık ocağına gittim. Aç karnına gitmem gerekiyordu. O yüzden kahvaltı yapamadım.
Ordan da toplantım vardı. Oraya giderken 1 simit aldım. Yarısını yedim.
Sonrasında diyetisyen kontrolüne gittim. Şimdi ise okula dönüyorum.
Öğlen sabahtan kalan yarım simiti yedim.

Ara
yarım muz
yeşilçay

200 ml. süt

akşam
1 el kadar balık (dünden kaldı)
salata
1 dilim çavdar ekmeği

30 dk. egzersiz

1 fincan yeşilçay
1 elma

12 bardak su

Bu hafta cumaya kadar hiç tartilmayi düşünmüyorum. Cuma günü hepimizde mutlu oluruz insaallah.
Kızlar ben kalori sayıyorum daha kolay ima geliyor 1100 kaloriyi gecmemeye çalışıyorum. Yaziyo diye bir program indirdim onunla takip ediyorum kendimi.
Sizlere hayırlı huzurlu günler dilerim. Yarin ki menüde bulunuruz
canım play store dan mı indirdin?

X