Adım Adım Eski Kiloma Dönüyorum:)) ★hedef 57 ★

Bugunku menum:kk77:

Kahvalti
2 dilim ekmek 2 dilim peynir kirmizi biber

Ogle
1 bardak sut 4 y.k. musli kuru uzum ve tarcin

Ara
Elma ve 2 tam ceviz

Aksam
Yesil fasulye salata ve yogurt

Bugun sabitim
Cumaya gore -1.400

Bugunku menum:kk77:

Kahvalti
1 haslanmis yumurta 2 dilim ekmek 1 dilim peynir ve domates

Ogle
1 kase corba ve 3 cubuk galeta ( yiyip disari cikmam gerekiyodu o yuzden az oldu ama iyi oldu)

Ara
Elma bir avuc fistik az sutle nescafe

Aksam
Daha yemedim canim da bisey istemiyor su da 1 litre anca ictim birazdan 3 mil yapicam spor sonrasi yogurt icine zerdecal zencefil tarcin ve 1 y.k. yulaf ezmesi koyup yerim ve sonrasi bolca su 2 lt ye tamamlarim.

Galiba midem kuculdu bunu iyi degerlendirmem lazim gecen haftalarda doyma duygusunu yitirmistim resmen e bana kilo olarak geri dondu tabi artilari yazmaya yuzum yok ilk hedefe yaklastikca hedef benden kaciyor resmen. Ama pes etmek yok. Azmedersem olur basaricam insallah :))

Gunaydin ve hayirli cumalar herkese
Gecen haftaya gore - 1.400 gr.
Pazartesi den beri ayni kilodayim.
Sporu 1 gun yaapsam 3 gun yapamiyorum halsizlik oluyo cabuk yoruluyorum bende dahiliye den randevu aldim tahlillerimi yaptiricam.
Vitamin eksikligi deyip gecmeyelim sadece halsizlik degil kemiklerim bile agriyo cok degisik bi agri. Kilo vermeyede engel tabiki.

Cumartesi gunu dr gittim kan verdim sonuclarini bu aksam alip doktora gostericem. Ama ben internetten baktim sonuclara
Demir 63
Ferritin 7 bunlarin disinda digerleri normal seviyede.
Halsizligimin nedeni belli oldu :KK43:
Kan ilaclari da istah aciyo ama mecbur kullanicam once saglik.
Bu arada cay ve kahveyide azaltmam gerek tabiki. Hibiskus, ada cayi, zencefil caylarina alismak gerek. aksam caylarina son veriyorum. Gunde 1 bardak oda kahvaltidan sonra ( yemekle beraber icilen cay demir emilimini azalttigi icin).

Gunaydin gunlugum dun aksam dr. gittim 2 kutu demir ilaci verdi aksam yemeginden 2 saat sonra ic dedi ilkini ictim pekmez gibi tadi var tadini begendim:KK48:

Bu sabah kahvaltimi hibiskus cayi ile yaptim :KK50: hem kis ayindayiz c vitamini iyidir:KK66: 1 saat sonra yesil cay icerim.:işsiz:

Merhaba kızlar

Yarından itibaren diyete başlıyorum. Motiveye ihtiyacım var birbirimize destek olalım. Sağlıklı fit bedenimize kavuşuruz hep birlikte inşallah buna inancım tam. Haydi o zaman gelsin sağlıklı menüler...

5. Kasım Menüm

Kahvaltım
Omlet domates peynir 1 dilim ekmek

Öğle
2kepçe mercimek çorbası
4 ad köfte ve salata

Ara
Sütlü türk kahvesi 10 ad.fındık ve elma

Akşam
Karnabahar yemeği ve yoğurt

Spor 1 saat yürüyüş

6. Kasım Menüm

Kahvaltım
Kıymalı menemen 1 dilim peynir 5 ad. zeytin 1 dilim ekmek

Öğle
Karnabahar yemeği
1 kase yoğurt
1 dilim ekmek

Ara
Sütlü türk kahvesi 10 ad.fındık ve 3 ad. kuru erik

Akşam
Pırasa yemeği ve yoğurt

Spor 40 dk. leslie

Herkese sağlıklı huzurlu güzel haberler alıcağımız bir hafta dilerim. Motive olabilmek için kendime 5 kilo hedefi koydum. Küçük küçük hedeflerle mutlu olmak...Kilo vermek disiplin işi az bi kaçamakta sabit yada artı çıkabiliyorum... Bir düzen oluşturucam kendime inşallah. Evdekilere istediklerini yapıp yemeden durmak çok zor gerçekten. Ama en başta sağlığım için sabretmem lazım bunu benim yerime başkası yapamaz.Yerken anlık mutlu oluyorsun tamam da sonrasında neden bunu kendime yapıyorum diyorum işte hep kısır döngü... neyse başaracağım çok istersen olur inşallah azimliyim inanıyorum. İlk hedef 5 kilo kaç haftada gidecek göreceğiz.

X