Adım Adım Eski Kiloma Dönüyorum:)) ★hedef 57 ★

hanımlar bugün menüm

kahvaltı
4 y.k. yulaf ezmesi
1 su bar. süt
1 y.k. kuruüzüm biraz tarçın

öğle
2 kepçe mercimek çorbası
4 y.k. yoğurt
sebze söğüş

ara
yarım nar
1 fincan yeşilçay

200 ml. süt

akşam
4 adet ızgara köfte(yağsız tavada)
1 dilim çavdar ekmeği
4 y.k. yoğurt
salata

30 dk. egzersiz
1 fincan yeşilçay
1 elma

Bugunku menum

Sabah... 1 bardak sirkeli su ve 1 cay kasigi bal
Kahvalti...1 haslanmis yumurta, 1 dilim peynir, domates ve cay
Ara... sade turk kahvesi ve 3 ad kuru kayisi
Oglen...4 y.k pirasa, 4 y.k kereviz ve 4 y.k yogurt
Ara...sade turk kahvesi
Ara...elma ve yesil cay
Aksam...avuc icim kadar tavuk ve salata
Ara... beyaz cay

Spor... 3 mil leslie

iki haftadır okulda bitmek bilmeyen yerli malı haftası kutlamaları oluyor.
here yerde pastalar,börekler, kurabiyeler...
bir bitseydi şu yerli pasta haftası
evde bile yapmıyorum artık böyle şeyler. yemeyeyim diye. çünkü görünce dayanamıyorum.
demin yine öğretmenler odasında bir sürü şey vardı. fakat bu sefer nefsime hakim oldum. evden getirdiğim yarım narı kemirdim.

Cok haklisin canim gozunun onunde birsuru hamur isi olup ve iradene sahip olmak cok zor ama bu zamana kadar o kalorili yagli sekerli gidalari cok yedik ve hepsinin tadlarini da biliyoruz hedef kilomuza yakin belki yakmak uzere tadimlik yeriz ama simdilik yeme lutfen ben bu sefer sifir kacamakla yola devam ediyorum cunku kendimi cok iyi taniyorum bi kere den bisey olmaz azcik tadina bakiyim yarin veya bi sonraki ogun telafi ederim diye diye bi baktim ortada diyet yookk artik kilolu olmaktan biktim ve busefrr olucak inaniyorum allahtan bi engel bi hastalik vs olmaz ise insallah basarmak istiyorum...ben her aksam esime cayin yaninda abur cubur cerez vs hazirliyorum ama ben agzima lokma bile koymuyorum.sende iradelisin masallah istersen yemezsin hersey senin elinde

çok doğru söylüyorsun. ben de aman canım bir tadına bakayım diyorum. sonra başka bir şey derken totalde bayağı sınırı aşmış oluyorum. diğer öğün veya günde telafi ederim düşüncesi bende de var. aynı beni anlatmışsın. çok saol sen yazınca yaptığım hataları daha iyi anladım. motive ettin beni. söz bundan sonra kaçamak yok.

Rica ederim canim burasi benim de en buyuk motive kaynagim ve sizin sayenizde bende motive oluyorum
2017 yazini kilolu tombalak sisme balon gibi gecirmek istemiyorum artik genclesmek istiyorum kilo insani yaslandiriyor.gecen kurban bayraminda uzunn sure gormedigim bi akrabamiza ziyarete gitmistik en son beni 53 kiloyken gormustu dugunumde (2001) esime dondu dediki kizimizi yaslandirmissin biz sana boyle mi verdik dedi ben şook bu yaz gorsunler bide beni

görsünler tabi.
bana da kaç kişi hamile misin diye soruyordu eşimin yanında. kiloyu saklamak için bayağı bol giyiniyordum. onlar öyle sorunca ben de çok utanıyordum

bu arada çocuğun var mıydı?

Bugünķü Menüm

Sabah... 1 bardak sirkeli su
Kahvalti...1 haslanmis yumurta, 1 dilim peynir, 1 dilim ekmek, 2 ad zeytin, domates salatalik
Ara... sade turk kahvesi
Ogle...1 cay bardagi sut 2 y.k yulaf ezmesi 1 y.k yaban mersini
Ara...3 kuru kayisi ve sade kahve
Aksam...4 ad. Kofte, 4 y.k zeytinyagli barbunya ve salata
Ara...beyaz cay

Spor... 3 mil leslie

Bugün menum
Kahvaltı
4y.k. yulaf ezmeli
1 y.k. kuruuzum
1 şu bar. Süt

Öğle
1 avuç içi kadar ızgara et
Salata
Ayran

Ara
1 mandalina
Yeşilçay

Aksam
2 kepçe çorba
Salata
Yoğurt

30 dk. Egzersiz
3 gunkurusu
Yesilcay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…