Adeti bitip ovaulasyonu başlayanlar !!!!!!

nermin_35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2011
53
0
merhaba arkadaşlar benim sat 10 ekimdi.Şimdi yani 20-21-22-23-24-25 uygun zaman olarak görünüyor çalışmalra başladık.Bu arada benim 2. olacak inşallah.Önceki ay denedik ama olmadı.Bu 2. denememiz inşallah tutar bu ay sat 7 kasım ...İnşallah hayırlı haberleri paylaşırım sizinle buradan....:nazar::nazar::nazar:

merhaba canım benimde SAT 6 ekimdi. BAT 3 kasım bizde çalışmalara kaldığımız yerden başladık. 3-4 aydır deniyoruz ama tutturamadık maalesef bebişi. :KK14: İnşallah bu ay muradımıza ereriz. 19 ekim ve 23 ekim yumurtlama tarihim olarak hesaplıyorum ama ne zaman yumrtladığımı tam olarak bilmiyorum. geçen ay ateş ölçme tekniğini denedim. ama ateşim 36.3-4 dedi başka birşey demedi. anlamadım yani yükselmedide adetime yakın 35-36 civarlarına düştü. hamile olmadığımı oradan anladım zaten. çok belirtilerim vardı ama olmadı işte. bu ay belirti falan dinlemiycem adetimi bekliycem. biraz zor olacak ama olsun sabreden derviş muradına ermiş. İnşallah isteyen herkes bu ay hamiş olur. :KK6:

merhaba kızlar benimde dün ve bugün ovulasyon testim pozitifti.bugünden sonra artık beklemeye geçicem.sat 6 ekimdi bat 4 kasım.bu ay hem ateş ölçüyorum, hem ovulasyon testi yaptım hemde kür uyguladım.inşallah bu ay hepimiz hamile kalırız arkadaşlar.bol hamişli bir ay olsun inşallah.

çok yakın hepimizin tarihleri benim bugünden başlayarak uygun görünüyor ama cumartesi pazar ve pztesi denemelerimiz olacak çünkü ilki kız bu erkek olsun istiyoruz tabiki önce sağlıklı olsun ama yinede şansımızı deneyelim istiyorum hepimize hayırlı haberler olsun inşallah
:KK1::KK1::KK1:

cnm bende ovulasyon tarihleirni hesaplayıop birlikte oldum eger bu ayda tutmassa diger aya 1 gün ara ile olcak ovulasyon günü diye kendimi ayarlamıycam.. işimi garantiye almak istiyorum bu ay
tabi rabbim isterse korunurken bile kalırsın o ayrı:)
her ay farklı bşy denerim keisn tutturana kdr bebişi:)

Hayırlısı olsun canım ya daha önceki forumdan da tanıyorum seni geçen ay olmadı umarım bu ay alırız iyi haberlerini ....

merhaba canım benimde SAT 6 ekimdi. BAT 3 kasım bizde çalışmalara kaldığımız yerden başladık. 3-4 aydır deniyoruz ama tutturamadık maalesef bebişi. :KK14: İnşallah bu ay muradımıza ereriz. 19 ekim ve 23 ekim yumurtlama tarihim olarak hesaplıyorum ama ne zaman yumrtladığımı tam olarak bilmiyorum. geçen ay ateş ölçme tekniğini denedim. ama ateşim 36.3-4 dedi başka birşey demedi. anlamadım yani yükselmedide adetime yakın 35-36 civarlarına düştü. hamile olmadığımı oradan anladım zaten. çok belirtilerim vardı ama olmadı işte. bu ay belirti falan dinlemiycem adetimi bekliycem. biraz zor olacak ama olsun sabreden derviş muradına ermiş. İnşallah isteyen herkes bu ay hamiş olur. :KK6:

BAT 3 kasımsa eğer 14 gün öncesi,19-20 ekim yumurtlama tarihiniz oluyor. hayırlısıyla tutturursunuz inşallah :)

slm herkese benim de sat 14 ekim bat 10 kasım çalışmalara başlıycam yavaş yavaş bugün adetim bitti.bu 4. ayımız olacak çok korkuyorum ya olmazsa diye umarım hepimizin bebişleri bu ay gelir...

slm herkese benim de sat 14 ekim bat 10 kasım çalışmalara başlıycam yavaş yavaş bugün adetim bitti.bu 4. ayımız olacak çok korkuyorum ya olmazsa diye umarım hepimizin bebişleri bu ay gelir...

hayırlısı olsun canım inşallah olur ama daha önceki netden yaptığım araştırmalarda stresin durumu olumsuz etkilediğiydi.yani çok stres yapanların işi zorlaşıyormuş çok kafana takma rahat ol :KK9::KK9:

çok yakın hepimizin tarihleri benim bugünden başlayarak uygun görünüyor ama cumartesi pazar ve pztesi denemelerimiz olacak çünkü ilki kız bu erkek olsun istiyoruz tabiki önce sağlıklı olsun ama yinede şansımızı deneyelim istiyorum hepimize hayırlı haberler olsun inşallah
:KK1::KK1::KK1:

canım kız yada erkek olmasının ilişkiyle alakası ne anlamadım da???

valla bende merak ettim şimdi kızın formülünü.... yumurtlamadan önceki günlerde ilişki kurarsan kız, yumurtlama zamanında ilişki kurarsan erkek diye biliyorum ama yinede Allahın bileceği iş.

Son düzenleme:
aynen canım Allah nasıl kararladıysa öyle olacak.
bir kızım var erkek olsun 2. isterim ne yalan söyliyeyim şimdi...
Allah hakkımızda hayırlısı neyse onu versin öncelikle.
:KK49:sağlıklı hayırlı evlat olsunlarda kız erkek fark etmez.....

aynen canım Allah nasıl kararladıysa öyle olacak.
bir kızım var erkek olsun 2. isterim ne yalan söyliyeyim şimdi...
Allah hakkımızda hayırlısı neyse onu versin öncelikle.
:KK49:sağlıklı hayırlı evlat olsunlarda kız erkek fark etmez.....

Canım benimde ilki kız 2.erkek olsun istiyoruz ama Allah sağlıkla nasip etsin inşallah.Netde yumurtlamadan bir gün önce yumurtlama günü ve ertesi gün ilişki olursa erkek olabileceği ihtimali var diyor.Kız spermleri rahimde daha uzun süre yaşayabiliyorken erkek sperm hücrelerinin 24 saat kadar yaşayabildiği yazıyordu yani kız istiyorsanız her gün yada gün aşırı ilişki erkek için yumurtlama en yakın günlerde ilişki yazıyordu.Ayrıca erkek hücrelerin daha hızlı ve aktif olduğu bu nedenle yumurtaya daha çabuk ulaşabileceğini belirtmişler.Birde erkeğin yarım saat önce sert kahve içmesi de sabah erken saat de ilişki sperm kalitesini artırıyormuş.

internetde ovulation calendar diye bir sayfa var burda yumurtlama gününüze göre en doğurgan günlerinizi hesaplıyor google dan aratabilirsiniz geçi ingilizce ama bir deneyin derim:44::44::44:

senin için dua ediyorum tatlım benim inşallah hamilesindir bizimle bu mutlu gününü paylaşmanı sabırsızlıkla bekliyorum biliyormusun benimkide buğün en yüksek oldugu günlerden birindeyimsende bana dua et tatlım:KK49:

Canım benimde ilki kız 2.erkek olsun istiyoruz ama Allah sağlıkla nasip etsin inşallah.Netde yumurtlamadan bir gün önce yumurtlama günü ve ertesi gün ilişki olursa erkek olabileceği ihtimali var diyor.Kız spermleri rahimde daha uzun süre yaşayabiliyorken erkek sperm hücrelerinin 24 saat kadar yaşayabildiği yazıyordu yani kız istiyorsanız her gün yada gün aşırı ilişki erkek için yumurtlama en yakın günlerde ilişki yazıyordu.Ayrıca erkek hücrelerin daha hızlı ve aktif olduğu bu nedenle yumurtaya daha çabuk ulaşabileceğini belirtmişler.Birde erkeğin yarım saat önce sert kahve içmesi de sabah erken saat de ilişki sperm kalitesini artırıyormuş.

hmmmm nelerde varmış baksan acaba doğruluk payı varmı :26:
yumurtlama günü falan bi yana adetten hemen sonra yada adete 2 gün kala tek ilişkiyle hamile kalanları duydum.
biz yumurtlama günü sayıp hamiş kalamıyoz baksana...
Allah biliyo artık...
ha bide dediğin siteye baktım canım 26-27-28 tarihleri diyo erkek için :KK52:
o zaman diğer tarihleri boşmu geççez......
Allah hakkıızda hayırlısı ne ise onu versin....

senin için dua ediyorum tatlım benim inşallah hamilesindir bizimle bu mutlu gününü paylaşmanı sabırsızlıkla bekliyorum biliyormusun benimkide buğün en yüksek oldugu günlerden birindeyimsende bana dua et tatlım:KK49:

dualarımdasınız canım.bebeiş isteyen herkes için dua ediyorum.allah tez zamanda isteyen herkese bebiş nasip etsin inşeallah aminnnnn...:KK49:

İnşallah canım dilerim Allah'tan tez zamanda bebişini kucağına alırsın. bu ay hepimiz çift çizgiyi görürüz İnşallah. adete kadar çalışmalara devam. ama adet gününü beklemek çok zor yaaaa. :KK34: İnşallah seninde hamileyim haberini alırız. :emir_bebek:

X