Adete 7 gün kala silik çizgi?!

Adete 2 kala negatif sonra pozitif olur mu ki ya 2 gün kala cikmadiysa ne biliyim bilmediğimden yani tamamen

Bir gün daha bekleyelim o zaman ama kesin haber ver bize de gerçekten merak ediyorum inşallah vardır
Tamam tamam aklıma geldin girip bakayim dedim şu testini varsa yap yahu her testte aynı sonuç cikmayabilor yani pazartesi kan vercen zaten git testini yap gelllll

Benim şimdi 5 gün var bugün çıkmazsa ama mesela adet günü çıkarsa diye düşünüyorum bugün çıkmazsa bayağı yıkılırım o yüzden emin değilim diyorum
7 gün öncesinden pozitif gören var 2 gün öncesinden negatif çıktıysa 2 tane yaptım 2 side yanlış mı çıktı yani nasıl poztif oluyor aklim almıyor hiccc

Tamam tamam aklıma geldin girip bakayim dedim şu testini varsa yap yahu her testte aynı sonuç cikmayabilor yani pazartesi kan vercen zaten git testini yap gelllll
Bana gaz veriyosun eşim de kendini üzüyosun diye yapma test diyo bugün yine yaptım birazdan gelecek niye yaptın diyecek üstüne elimdeki son testi yaparsam yarına testim kalmadı

7 gün öncesinden pozitif gören var 2 gün öncesinden negatif çıktıysa 2 tane yaptım 2 side yanlış mı çıktı yani nasıl poztif oluyor aklim almıyor hiccc
Hep negatif olıp adet günü ve sonrası günler pozitif olan çok kişi var ama bunu da göz ardı etmemek lazım

Hep negatif olıp adet günü ve sonrası günler pozitif olan çok kişi var ama bunu da göz ardı etmemek lazım
Orasi oyle gazim beni hiç bırakmıyor giir girr yapiyo bide arada sancı gelip gidiyo hafiften (gaz sancisi) böyle şeyler oluyo mu gebelik belirtisi mi bu adetmi olucam bilemiyorum her baktığım yerde herseyi gebeliğe bağlıyorlar anlayamıyorum

Sizin kaç çıkmıştı değeriniz
23 cıkmıştı benim su an 20+3 oldum bile. Bence erken gebelik testini yapın size asıl sonucu o verecek ona görede kan verin böyle de kendinizi strese sokuyorsunuz. Hamileyseniz eğer bebek için iyi değil değilsenizde daha cok adetinize etki eder

Elimde var şuan ama erken testte negatif çıkıp kaset testi pozitif olanlar varmış o yüzden onda negatif görürsem üzülürüm diye yapmıyorum
Bir kaç gün öncede arkadasım erken gebelik testinde silik çizgiyi görünce kan verdi. 11.68 çıktı hamile yani onda da düzgün doğru sonuç verdi.

Eğer bu ay hamile kalmamışsanız diğer ay ovulasyon testiyle takip edin bence
Benim adetim yıllardır hep düzenli günü gününü geçmez bi kere geciktim 4 gün idrar yaptım silik çıkmıştı sonra lekelenmem oldu 3 gün kahverengi kan verdim sonuç 1.20ydi negatifti yani ama doktor kimyasal demişti . Bitek o zaman geciktim bide şimdi yarın 6. Günüm yumurtlama dönemde zaten akintim gogus siskinligim oluyor takvim takıp ediyorum regli günün dediği gün regli oluyorum yani kafamda deli sorularrrrr ilk defa 6 gün olacak o yüzden deli gibi yazıyorum sağa sola

Ayyynısını yaşıyorum hemde yumurtlama günümden beri hiç geçmedi yani bi terslik var gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…