Adete 7 gün kala silik çizgi?!

Aşırı silik duruyor ama kaç dakikada çıktı çizgi o önemli bu kuruma çizgisi gibi de duruyor ve ilişkiden bir hafta sonra gözükmez 10 12 gün geçmesi gerek ilişkiden kanda gözükmesi için biraz bekleyin testi tekrar yapın derim🌸
Çok fazla

Çok fazla silik
Olan
Aşırı silik duruyor ama kaç dakikada çıktı çizgi o önemli bu kuruma çizgisi gibi de duruyor ve ilişkiden bir hafta sonra gözükmez 10 12 gün geçmesi gerek ilişkiden kanda gözükmesi için biraz bekleyin testi tekrar yapın derim🌸
Cok
Cok fazla silik olan hemen çıktı 5 dk icinde

İnşallah canım isteyen herkese en kısa zamanda nasip olur inşallah 🌸

Arkadaşlar ben pkoluym adetim çok düzensiz benimde ara ara kasık ağrılarım sabah bulantım var tam belli olmasa da ışığa tutunca görünen ince çizgi var gibi sizce bu arada en sonki ilişki üzerinden 1 hafta geçti
Fotoğrafı siyah beyaz yapıp bakın o şekilde daha kolay görünüyor ama bazen yanıltıyor. erken gebelik testi ile yapın bence inşallah yanıltmaz doğru çıkar.

Merhabalar ben bikaç aylık evliyim çocuk istiyorum sat 20 Haziran bata 7 gün var belirtilerin var ve çok sabırsızım gerçekten dün test yaptım tek çizgi bugün yaptım silik bir çizgi çıktı ama sevinemiyorum ya değilse diye sizce yarın da adet günüme kadar testi tekrarlamalı mıyım?Eki Görüntüle 3271969
benimde böyle çıktı hamilr idim 3 ay önce de düşük yaptım şimdi adete 7 gün var tek belirti 1 2 damla günlük akıntı 🥺

5273C1DB-6BEE-42AA-A657-52C0F8D01A52.jpeg
Hanımlar bat 7 Ağustos sizce bundada var mı banada yardım edin lütfen 🙏

Bugün test yaptım 5 gün kaldı, ilk yaptığımda aşırı silikti yine ama ben görüyodum çok silik de olsa şimdi geldim baktım ve alttaki şekilde olmuş, kuruma çizgisi desem konuyu açarken koyduğum iki testin ilki 8 gün kalaydı onda saatler sonra bile çizgi çıkmadı 7 gün kala üstteki fotoğraf alttaki de 5 gün kala bugünkü fotoğraf ve hepsi aynı marka testlerin freely güvenilir olduğunu öğrenip almıştım aklımı karıştıran şey kuruma çizgisi neden ilkinde de çıkmadı hemde 7 gün kala da bugün de kuruma çizgisiyse eğer bugün neden daha belirgin ay deli olcam düşünmekten...Eki Görüntüle 3272877
hamile çıktınız dimi bendede öyle olmuştu tabi cinsiyet ögrenme gidecektim öldünü ögrendim şimdi 3 ay geçti 4.adet olacam ama akıntım var 2 damla falan günlük bel agrısı inşallah bende görürüm sizin gibi

X