Adete 7 gün kala silik çizgi?!

Bende kizimi regle 6 gun kala ogrenmistim ovulasyon testi pik yapinca anlamstm konum da var hatta ayni boyleydi regl tarihime kadar kendim test yaptim surekli koyulasti doktora gitmedim cnku 1 ay onceside aynen boyle olup kimyasal gebelik yasamistim regl gunu adet olmustum kan degerim 25 i gecmemisti kizimda regl gunu kan verdim test kipkirmizi koyulastigi icin , hergecen gun artmisti kan sonucu da 230 mu ne cikmisti regl gunune kadar yapin bakalm koyulasacakmi bosuna kan vermeyin 2 gunde bir delik desik ediyorlar regl gunu verirsiniz

Allah bağışlasın yavrunuzu öyle yapacağım bende inşallah benim de bir kızım olur önemli olan sağlığı tabi

İLk 5 10 dakikada cıkan sonuç geçerlidir canm bide bu test artımed mi o yalancı pozitif cıkartıyor başka testle deneme şansın varsa sabah ilk idrarla tekrarla
Freely markası bende çok okudum artımed yalancı çıkarıyor diye o yüzden almamıştım her gün arka arkaya yaparsam stres olurum diye yarın beklemeyi düşünüyorum gidip test almadım alırsam kesin duramam yaparım diye sonraki gün yapıcam inşallah ama göremezsem diye de korkuyorum

Bende adetime 7 gün varken kaset test yaptım çok silik gibi pozitifti. Ertesi gün erken gebelik testi yaptım ve onda gayet net pozitifi gördüm.

Ayy gerçekten mi eminim çok sevinmişsinizdir böyle diyince bende yarın durayım diyordum ama yapsam mı diye içime kurt düştü
Bak kaset testi ekledim. Sonra erken yaptım hemen çizgi böyle silik çıktı 3 dk içinde koyulaştı.

Eklentiler

• 9A1457FD-550D-4AAD-84CD-5294A81764EB.jpeg
    151,6 KB · Görüntüleme: 553
  • E31B21EB-F489-443F-8E53-AFCFE0730CC6.png
    371,6 KB · Görüntüleme: 446
  • B4F44178-EB48-4C33-98B5-D61ECF522D3C.png
    365,4 KB · Görüntüleme: 396
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…