Adete 7 gün kala silik çizgi?!

Ayyynısını yaşıyorum hemde yumurtlama günümden beri hiç geçmedi yani bi terslik var gibi
Offff keşke yan yana olsaydik beraber bi yol bulurduk Ahsjsjskd ikimizde aynı belirtiler var sen sabah ilk idrarla test yap elindeki baktin negatif çıktı pazartesi kan ver

Offff keşke yan yana olsaydik beraber bi yol bulurduk Ahsjsjskd ikimizde aynı belirtiler var sen sabah ilk idrarla test yap elindeki baktin negatif çıktı pazartesi kan ver
Yan yana olsak belirtilerimizi anlatmaktan kafayı yerdik agahahfls öyle yapayım en iyisi bugün kan versem pazartesiye 2 gün önce vermiş oluyorum değer de iki güne bir yükselirmiş sanırım bugün üzülmektense pazartesi daha garanti olur kan vermek için ama sabah testi yapıcam mutlaka

Ben onunla gebe olduğumu öğrendim ilk idrarım değildi bu arada
Ya cidden mi heyecanlandım şuan, predictör markası güvenilir diyolar prodoctoru mesela ben aynı sanmıştım değilmiş ilk yaptığım bu testti 9 gün vardı tabi negatifti ama sabah yapıcam merak ediyorum gerçekten

Ya cidden mi heyecanlandım şuan, predictör markası güvenilir diyolar prodoctoru mesela ben aynı sanmıştım değilmiş ilk yaptığım bu testti 9 gün vardı tabi negatifti ama sabah yapıcam merak ediyorum gerçekten
Ben sabahı bekleyememmmmm

Valla dediğim gibi varsa cıkıyor umarım vardır

Ya sabah 6da uyaniyosun ya mesela. Tuvalete gitmeden geri yatiyosun bidaha 11 de kalkiyosun 11 de yaptığında ilk idrar sayılıyor mu acaba
Tabi canım sabah kaçta uyanırsan uyan ilk yaptığın idrar odur ben bugünkü testi ilk idrarla yapmadım mesela

Tabi canım sabah kaçta uyanırsan uyan ilk yaptığın idrar odur ben bugünkü testi ilk idrarla yapmadım mesela
Ayy senin içinde heyecanlandim hemen sabah olsun. Ya bide burda gecikenleri çok okudum.bu ay herkes gecikmiş sanırım ya umutlarım tükeniyor benimde

X