Adete 7 gün kala silik çizgi?!

shrkrb

Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2023
122
30
Merhabalar ben bikaç aylık evliyim çocuk istiyorum sat 20 Haziran bata 7 gün var belirtilerin var ve çok sabırsızım gerçekten dün test yaptım tek çizgi bugün yaptım silik bir çizgi çıktı ama sevinemiyorum ya değilse diye sizce yarın da adet günüme kadar testi tekrarlamalı mıyım?

Bu çizgi kaç dakika içinde çıktı ?
Yaptıktan sonra 5 10 dakika iyice baktım bundan bir tık daha hafifti arkadaşıma falan atsam kimse görmez bile diye düşündüm uyumuşum 1 saat sonra uyandım baktığımda böyleydi ama dediğim gibi yapar yapmaz hiç yok değildi yine vardı ben görebilmiştim

Bunlar artımed marka değil mi ? Ben de bu testlerle adetten 3 gün önce silik pozitif görmüştüm, hassasiyeti baya yüksek bu testlerin. Eğer kısa süre içinde silik de olsa bir çizgi gördüyseniz yüksek ihtimalle pozitiftir. Aradan fazla zaman geçince çıkan silik çizgi geçerli olmuyor maalesef.

Artımed değil freely markası araştırmıştım internette güvenilir testler arasındaydı o yüzden bu marka yaptım başka marka hiç yapmadım. Geçen ay hiç silik de olsa çizgi görmediğinden bunu görünce değildir kesin diyemiyorum ama tekrarlamadan da anlayamam sanırım sizin silik pozitif nasıl sonuçlandı acaba

Ben hergün yapmaya devam ettim, çizgi hep silik kaldı, kimyasal gebelikti maalesef, siz bence ilerleyen günlerde yine test yapın, eğer gebelik varsa çizgi koyulaşmaya başlayacaktır. Belirtileriniz var mı ?

Yumurtlama günümü ve öncesi günleri uygulamayla takip ettim ve o günlerde eşimle ilişkimiz oldu yumurtlamadan itibaren kasık ağrılarım oldu ve çok fazla gaz sancım oldu hâlâ da devam ediyo dün de yani 8 gün kala belim bacaklarım ağrımaya başladı adet belirtim bu kadar erken başlamaz ve ben çok sancılı geçiririm her ay, göğüslerim dünden beri dolgunlaştı ama ağrı yok her adet öncesi olurdu bu ay olmaması garip geldi bana kasık ağrım da hep sol tarafta oluyo bugün sabah eşimi gönderirken uyandığımda daha yataktan çıkmadan midem bulandı hafif dün akşam da araba kokusundan çok tiksindim bugün de hâlâ devam ediyo kasık bel bacak ağrılarım ama içimde bir his var testi de silik görünce çok ümitlenmemek için zor duruyorum testi yarın yapmamak için tutucam kendimi sonraki gün tekrar yapıcam bir gün arayla eğer koyulaşırsa kan vermeyi düşünüyorum

Her şey gebeliğe işaret ediyor, evet idrar testiyle takip edin, zaten gün geçtikçe koyulaşacaktır çizgi

Bende silik cizgi görüyorum onemli olan ilk 5 le 10 dk arasi
Ama bu testler sonradan ikinci cizgi cikartiyo
Hakinda hayirlisi

Eger gebelik varsa hergun koyulaşcaktir
Ben adete 5 gun kala ogrendim
Ama adete 7 gun kalada cok erken

Eger gebelik varsa hergun koyulaşcaktir
Ben adete 5 gun kala ogrendim
Ama adete 7 gun kalada cok erken
Sürekli burdaki başlıkları okuyorum çok erken öğrenenler olunca bende kendimi tutamadım işte evet bence de erken bide kimyasal gebeliğe dönme ihtimali oluyomuş ya sırf bundan kendimi tutuyorum yoksa her gün yaparım bebeğimin bana tutunması için dua ediyorum bu birkaç gün ona izin vermelisin diyorum kendi kendime

Cnm varsa kaset teste böyle çıkmışsa erkn gebelik testinde daha koyu çıkar bnce birde onu dene

Kaçıncı dakkada cektin resmi

Evet biraz bekle bence
Benim erken ogrenmem nedeni
Catlama ignesi kullanmistim
Yumurtalarim erken catladi oyuzden adete 5 gun kala ogrendim gebeligimi
Bazilari adetten sonra pozitif oluyor yani catlamaya gore ogreniyorsun

erken gebelik testi yaparsaniz anlarsiniz, 7 gun once onunla ogrenen arkadaslarim oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…