Adete 7 gün kala silik çizgi?!

Olmadıkça daha çok stres yapıyorum ve daha çok gecikiyo ama stres bukadar gecikme yaparmi geleceği varsa zaten gelmez mi diyorum biyandan
Stresten gecikir tabiki sana diyorum ama bende aynıyım gerçi ahajfls ama içimizi ferah tutalım kendini oyala sürekli ben öyle yapıyorum

Sabah erken kalk hemen testi yap pazartesi gidip kan verelim sağlık ocağında 2 3 gün sonra cikiyo heralde bilgin varmi
Benim sağlık ocağında sonraki gün çıkıyor, eşim geldi testi gösterdim sevindi ama tam sevinemiyoruz valla ya gidelim kan verelim mi dedim düşükte çıksa bikaç güne yine veririz dedik gidicez vericez

Ozel ne kadara yapiyomus
Özeli bilmiyorum devlet hastanesi aciline gittim geçen ay rahatsızdım istifar ediyodum vs akşam aynı acilde hamilesindir diye kan aldılar şimdi yine aynı yerde yok diyo sinirlendim çıktım napayım kendi kendime hevesleniyorum gibi aynı

Başka bi doktora denk geldiysen yada vezneye bazıları böyle öküz oluyor

Pazartesi sağlık ocağına git elindeki testi yapiver sabah

Üzülme Canını sıkma kafaya takma güzel güzel uyu sabah testini yap pazartesi yinede kan ver. Bende test alicam hemde saglik ocağına kan vericem
Testi yaptım silik çıktı erken gebelik testinde daha koyu olması gerekir diyolar ama ben bu erken testlerine güvenmiyorum kaset testte çıkan onda niye çıkmıyor yani saçmalık, kan vericem ama hevesim kalmadı kan vermeye silik görünce sevinemiyorum çünkü bide rüya gördüm hamile olduğumu söylüyodum arkadaşlarıma daha çok yeni 1 2 haftalık diyodum

Silik çıktıysa tekrardan var o zaman yarını beklicen kan için mecbur

Canım merhaba, silik çıktı ise kan ver moralini bozma, geç döllenme olabilir şuan aynı durumdayım, benimde gecikmem vardı idrar testi silik çıktı kan verdim değerim düşük çıktı ama pozitifti bence sen asla canını sıkma ve hemen. İr özelde kan ver bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…