Adete 7 gün kala silik çizgi?!

Ama kuruma cizgisi değil gibide ya çok belli biliyomusun acile gidipkan versene
Akşam gitsem acile daha 5 gün var ya çok mu acele etmiş olurum bide bende kan pıhtılaşması var o yüzden erkenden öğrenmek bebeğim varsa çok daha sağlıklı olacak

Esime suan net bisey olmadan söylemek istemiyorum oda evdeyken gidemem umutlandirmak istemiyorum pazartesi o ise gittiğinde halledicem belirtimde yok ne gebelik belirtisi var ne adet belirtisi var bomboş jdjdkdd

Akşam gitsem acile daha 5 gün var ya çok mu acele etmiş olurum bide bende kan pıhtılaşması var o yüzden erkenden öğrenmek bebeğim varsa çok daha sağlıklı olacak
Bence git ver için rahatlasin bisey çıkmazsa adet olacağın zmaani bekle adet olmazsan kan testini tekrarla

Esime suan net bisey olmadan söylemek istemiyorum oda evdeyken gidemem umutlandirmak istemiyorum pazartesi o ise gittiğinde halledicem belirtimde yok ne gebelik belirtisi var ne adet belirtisi var bomboş jdjdkddo
O zaman pazartesi daha doğru olur eveet

Bence git ver için rahatlasin bisey çıkmazsa adet olacağın zmaani bekle adet olmazsan kan testini tekrarla
Akşam nasıl olacak bilmiyorum şimdi bide ağır iş yapmamak mı gerek bilgin var mı yarın misaifirim var şuan bayağı bir temizliğe giriştim belim sırtım bacaklarım kopacak ağrıdan

O zaman pazartesi daha doğru olur eveet
Off insallah hamisizdir ikimizde yaa
Akşam nasıl olacak bilmiyorum şimdi bide ağır iş yapmamak mı gerek bilgin var mı yarın misaifirim var şuan bayağı bir temizliğe giriştim belim sırtım bacaklarım kopacak ağrıdan
bende çalışıyorum iş yerinde ve ağır kaldırıyorum allah korur onu merak etme ama yinede yavaş yavaş yap kendini yormamaya çalış insallah ikimizde hamisizdir dualarım seninle haber ver

İnşallah canım dua edelim sende haber ver mutlaka

Vermedim ama birkaç saate belki gidebilirim eğer çıkmazsa hem üzüleceğim hemde ama belki şimdi çıkmsmıştır bikaç güne çıkar diye içim içimi yiyecek emin değilim versem mi vermesem mi..
Bi kaç gün bir şeyi değiştirmez. Çünkü testte silik pozitif çıktığı için siz zaten kan vereceksiniz. Yani varsa vardır bir kaç gün sonra vermeniz bir şeyi değiştirmez. Ben adetime 6 gün varken kan vermiştim

Vermedim ama birkaç saate belki gidebilirim eğer çıkmazsa hem üzüleceğim hemde ama belki şimdi çıkmsmıştır bikaç güne çıkar diye içim içimi yiyecek emin değilim versem mi vermesem mi..
ha ama şöyle yapabilirsiniz erken gebelik testi alın onlar biraz pahalı oluyor ama doğru sonucu veriyor. O da silik çıkarsa bilinki hamilesiniz.

Ayy ben hala hasta olmadım yaa hala olacak gibi değilimmm gazım var sadece bu normal mi ???

ha ama şöyle yapabilirsiniz erken gebelik testi alın onlar biraz pahalı oluyor ama doğru sonucu veriyor. O da silik çıkarsa bilinki hamilesiniz.
Elimde var şuan ama erken testte negatif çıkıp kaset testi pozitif olanlar varmış o yüzden onda negatif görürsem üzülürüm diye yapmıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…