Adet kanı demiş

Kırmızı kurdele de takıyordur kesin

Kızların bekareti üzerine oluşmuş bir ahlak anlayışı
Arkadaşınızı bilmiyorum
Nasıl biliyorsanız öyle yapında
Ama umarım onu bu hale getiren adam bu şekilde bir kazık yer
Not evlilik öncesi cinselliği yermiyorum
Sadece böylelerinin zaafı hassasiyeti olan durumu yaşasın istiyorum

Çok politik yazdın bu sefer ne şiş yansın ne kebap

Arkadaşınıza iyilik yapmak istiyorsanız, bakireliğin önemli birşey olmadığını ve buna önem veren bi erkekle beraber olmaması gerektiğini anlatarak başlayabilirsiniz.

Bence alanında daha fazla uzmanlaşmak için yapıyor
Adam işini çok ciddiye alıyor
Eve iş götürenlerden dr arkadaşımız

Aşırı derecede bi bekaret takıntısı varsa sanırım ben yanında olurdum çünkü bilmiyorum abartıyor muyum ama kendi canına bile kıyabilir Allah bilir ama o zaman size daha fazla günah yazılabilir

Yazdığınız hayatın gerçekleri. O yüzden konu büyük ihtimalle gerçek.
Herşeyden önce arkadaşınız sınır koyduysa erkek arkadaşı o sınırda kalacaktı. Arkadaşınızın İzin vermediği hiçbirşeyi yapmaya hakkı yok. O anda sevişiyor olmaları durumu değiştirmez.
zar diktirme durumlarını bilemiyorum. ailesi hayatını tehtid edecek kadar tehlikeli tutucu değilse bu işlere hiç girmesin.
Umarım özgüvenini kazanır. Hayatına öyle devam eder.
Siz çok karışmayın. Manevi desteğinizi verin tabi. Sakinleşsin . Toparlasın biraz kendini. Birsüre sonra tekrar duruma tekrar bakarsınız.

Aşırı derecede bi bekaret takıntısı varsa sanırım ben yanında olurdum çünkü bilmiyorum abartıyor muyum ama kendi canına bile kıyabilir Allah bilir ama o zaman size daha fazla günah yazılabilir
konu sahibine neden günah yazılsın?cana kıymak da öyle basit bir şey değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…