Adam gibi birileri hiç kalmadı mı gerçekten?

Gerçek aşkı bir kere tadan insanın asla kafası karışmaz başkasına da bakamaz. İkinizde gerçekten aşık değildiniz. İlgi hoşlanma ayrı aşk ayrı umarım gerçek aşkı bulursun. O doğru erkek bir yerlerde...

Neden 15 mayıs olduğunu sordunuz mu hiç? Yılın hep aynı tarihi olması ilgimi çekti. :) Mutluluğunuz daim olsun bu arada..

Neden 15 mayıs olduğunu sordunuz mu hiç? Yılın hep aynı tarihi olması ilgimi çekti. :) Mutluluğunuz daim olsun bu arada..
Ilk gelip söylediği zaman 15 mayıstı.

Sonraki senelerde de hep 15 mayısta geldi. Başka gelmezdi öyle yanıma.

Nedeni ilkin o tarih olduğu içindir. Başka bi nedeni varsa da benim haberim yok

Boleyn Kizi , allah mutluluğunuzu bozmasın. Peki o sürede sizin ya da onun sevgilisi olmamış mı? Ve eşiniz size neden bu kadar uzattın, beni istemedin demedi mi? Ben olsam derdim:)
Benim olmadi.

Esimin de olmamış.

Bu süre içinde eşim uzaktan sevdi. Beni rahatsız etmedi. Ama acı içinde olduğu göruluyordu.

Anlattığıma bakarak onun girişken olduğunu sanmayın. Çok çekingen ve utangaçtır
Cok sessizdir. Mecbur olmadikca hiç sesi çıkmaz.

Bi de 35 yaşında ama bu kuşağın adami değil . Bi önceki kuşaktan kalma gibi.

Iyidir. Zararsızdır. Sessizdir. Ortamlarda dikkat çekmez.

Alti üstü flort etmeye bu kadar anlam yuklerseniz kendiniz icin dogru insani bulamazsiniz zaten
Benim icin hic onemli degildir kac kisiye yurumus , kac kisiyle cikmis , bunlar bu kadar buyutulecek "basit " insan diye yaftalanacak bir mevzu hic degil

Bu ilk merakı bana çok sağlıklı gelmiyor. Bu sadece kadınlarda var neden çünkü bize bunlar empoze edilmiş. Ben erkek kişisinin yaptıklarını da yadırgamadım o da doğru kişiyi arıyor. Çoğu zamanımızı işte geçirdiğimiz için de iş arkadaşı ile flört etmek daha kolay. Aşık olmak da tamamen biyokimyasal. Aşık olmak ve sevmek çok farklı. Ama şöyle diyim aşık olsan ve karşında başkası ile flört etse bileklerini cam kırıklarıyla dikine kesiyorlarmış gibi hissedersin. Ayrıca adam gibi birileri hep var ama adam gibi olması birşeyler hissetmen için asla yeterli olmaz

Maşallah Allah mutluluğunuzu daim etsin çok etkilendim hikâyenizden. Demekki aşkına sonuna kadar sahip çıkan insanlar hala varmış ne yazıkki bizim karşımıza çıkmamış. Darısı bizlere inşallah

Bunun sırrı nedir bize de söyler misiniz lütfen bu arada maşallah rabbim mutluluğunuzu bozmasın gülümsedim okurken

Bunun sırrı nedir bize de söyler misiniz lütfen bu arada maşallah rabbim mutluluğunuzu bozmasın gülümsedim okurken
Çok güzelim.. Manken gibiyim . Çok başarılıyım. Çok para kazanıyorum. Çok ...

Gibi bir sırrı yok bunun aslında. Ben bunlardan hiçbiri değilim açıkçası.

Sanırım sadece gönül meselesi diyeceğimiz kadar basit .

Ama hayatim boyunca yaşlıları gözetirim. Yolda yaşlı görsem arabama alıp gideceği yere bırakırım. Çok dua alırım. Annemi babami kırmam. Onların rızasını almadan bi şey yapmam.

Dua edin ve büyülerden dua alın.

Başka önerim yok .

Allah hepimizi iyi insanlarla karşılaştırsin

Amin.

Yaşlıların ve anne babanızın duasını alın mutlaka.

Allah hepimizi iyi insanlarla karşılaştırsın

Rahatladıysan ne güzel öncelikle o güzel canını sıkma kizlar senin ilişkini bilip o çocuğa yüz veriyorsa tükürdüğünü yalamış olmuşlar hiiiiicccc kafana takma sen kaliteni belli et hiiiic umursama...bide aşk var ve en umutsuz olduğunda karşına çıkacak bil bunu ❤

Rahatladıysan ne güzel öncelikle o güzel canını sıkma kizlar senin ilişkini bilip o çocuğa yüz veriyorsa tükürdüğünü yalamış olmuşlar hiiiiicccc kafana takma sen kaliteni belli et hiiiic umursama...bide aşk var ve en umutsuz olduğunda karşına çıkacak bil bunu ❤

Amin.

Yaşlıların ve anne babanızın duasını alın mutlaka.

Allah hepimizi iyi insanlarla karşılaştırsın
Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için ailem zaten istemiyordu onunla olmamı ama ben sevdiğim için gözüme perde inmişti sanırım. Siz de anne baba duası diyince bunu da belirtmek istedim. Amin inşallah

Çok teşekkür ederim moral verdiğiniz için o kızlar gerçekten çok sinir bozucu geliyordu ama dediginiz gibi düşününce onlar tükürdüğünü yalamış kime sorsam onlarin yerinde olsak bunları bile bile kabul etmezdik onu diyorlar. Umarım dediginiz gibi aşk karşıma çıkar çünkü sırf biri olsun diye bi ilişki yaşamak istemiyorum .

Kızların ve erkeklerin olduğu işyerinde eş seçimi olmuyor erkek tabiki bir kaç kız ile iletişimde yada sevgili edinmiş bulunuyor
Onların tabiyatı böyle, yabancılar dahi bulamıyor en iyi eş seçimi tatilde yapıyorlar
İş yeri eş seçimi için
Uygun yer değil insanın gerçekten miğdesi bulanıyor, bir kız ile sevgili olduktan spnra ayrılıp aynı işyerinden başka kız ile sevgili olmaları zaten bu tip erkekler kız aday seçimini yanlış yaptığından bu evlilikler en fazla 2 yıl sürüyor

24 mü evlilik için uygun olduğunuz yaş? Daha çok küçüksünüz ve içsel anlamda da pişmeniz lazım. Öncelikli şunu kabullenin öyle ilk görüşte dünyaları karışına alacak kadar büyük aşk, balonlar, romantizmler falan büyük oranda dizilerde olur. Neyi kastetmek istediğimi anladınız umarım. Aşk çok tehlikeli bir duygu aslında çünkü gerçek anlamda gözün hiçbir şey görmez ve mantık devredışı kalır. Önemli olan sevgi, saygı. Hele ki belli bir yaşın üstündeki insan için kör aptal aşık olmak çok çok düşük bir ihtimal. İşin içine hayat tecrübesi, mantık, deneyim giriyor çünkü. 17 yaşındaki bir insanın birini sevdiğinde yaşadığı duygu yoğunluğu, yapabilecekleriyle 25 yaşındaki bir değil. Kendinizi kapatmayın illa aşkı bulucam beyaz atlı prensim gelecek diye düşünmeyin. Daha çok gençsiniz elbette nasibinizde biri vardır ama kafanızda bir karakter hayal edip onun gelişini bekliyor gibisiniz

Dogru insan henüz karsina cikmamis. Herkese yürüyen erkekten adam olmaz. Hissetmissin. Kim onun söküklerini örtmek istiyorsa o ugrassin sen neden cekiniyorsun. Isin basladiginda kendine aferin diyerek gir ise. Ve onlari bosver. O kizida birakirsa baskasini bulacak zaten. Burda neler yaziliyor. Derdi olan yaziyor. Okadar cok düzgün erkekte varki. Ama onlarda senin gibi ortalikta ben düzgünüm diye gezmiyor.

Geçenlerde benzer konuyu bende açmış bulundum. İş yerindendi benimde ve sürekli dikkatimi çekmeye çalıştı ve başardı. Bir ay içinde önce dilan diye bi kız telefonunu aradı iki hafta sonra ceren isminde bi kız ve telefonu hoparlöre ver diyince vermedi, neymiş telefonu açarsada bitiricekmişim böyle saçma sebep. Şuan benimde canım çok yanıyor çok üzülüyorum ama bi yandan çok şükürki böyle karaktersiz biriyle daha ilerisi olup evlenmedim diyorum. Maalesef yavaş yavaş umudumu kaybediyorum bende aşk konusunda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…