Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

eda abla geçmiş olsun
anlıyorum seni evini kocanı özledin ama sabret bak çoğu gitti azı kaldı
her geçen gün kavuşacağınız gün yaklaşıyor böyle düşün
az daha sabır ha gayret :teselli:

Son düzenleyen: Moderatör:

Ay Eda ablacım çok geçmiş olsun..

Sen de moralini yüksek tutmaya bak ablam, az kaldı bak eşinin yanına gitmeneee..

canım çok geçmiş olsun umarım ciddi bişey yoktur

iyi akşamlar arkadaşlarrr
pazartesi akşamından beri nete giremiyorum pc min adaptörü bozuktu farklı bir markanın olduğu için uymuyo ve sorun çıkarıyordu yenisi geldi inşallah sorun kalkar ortadan
diyetime uyuyorum ama malesef şişkinlik ve afedersiniz kabızlık problemi yaşıyorum birde belim ağrıdığı için spor yapamıyorum
sizler nasılsınız?

ayy kızlarr geçmişi bi okuyayım dedim ama koptum resmen burda neler kaçırmışım ben

arkadaşlar
az önce püsküütün analizini okudum ve cevaplandırdım ...
olmuyor kızlaryaa artık bünyemi tanıyamıyorum spor yapmaya ve daha da çok dikkat etmeye başladığım halde bu hafta kilo aldım yine ve ne yapacağımı şaşırdım
sanırım bi süre kendimi rahatlatmam ve diyetteyim düşüncesini tamamen aklımdan çıkarmam gerekiyor
ve işin kötüsüde takıma girdiğimden beri ne kendime nede size bir faydam dokunuyor sanırım takımdan ayrılmam en mantıklısı

bende sızı cok ozledım bacumm yaa!
bı de baktım takım batmıs gıdıyo, gram gram vererek yarısmaya calısıyo, o cok ovundugumuz takımlar takımı unvanımız elden gıdıyo, hemen bı kosu toparlayayım barı takımı dedım!

hatta sırf verecek kılom olsun dıye, daha once verdıgım butun kılolarımı da gerı aldım!

ahh ahhhh! ben olmasam kım tutacak bu takımın elınden, bılmıyorum kıı?

bızı bıraktı dıyee leylosa laf sokana bak sennn!
tencere dıbın kara, benımkı senden karaa!klava:

bu arada ben zencı oluyorum kafadan!:1ninca:

Günaydın şekerler akşam ıspanak yemegi yogurt ve 1 dilim ekmek yedim sonra pilatese gittim ilk günümdü ama zevkli ve yorucu degil galiba hasta olacagım şiştim ve karnım agrıyo ben şunu farkettim sabahları şiş oluyoruz ve tam kilomuz çıkmıyo pazar günü sabah tartıldım 88 çıktı 13,30 ise 77,4 çıktı

günaydın kızlarr

serapçım bence acilen yeni bir tartı al
birkaç saat içinde 11 kilo almış yada vermiş olamazsın
gerçek kilonu öğren ona göre davran,insanın siniri bozulur vallahi bi öyle bi böyle

herkese günaydın fıstıklar,
nasılız bekam,
serapcım geçende benim tartı beni 73 gösterdi daha 85 falandım didim yuh var bi terlik 20 lt damacanayı koydum üstüne onuda 12 göstserdi didim yamulmuş kafasını yerelere vurdum az koydum damacanayı doğru tartıyo artık:),
mutlaka sorun vardır üsülme...

ya ufff yaaaa, benım tartı da gramı gramına dogru gosterıyo gıcıkkkkk!
ne vardı sole 3-5 saat ıcınde 11 kılo eksık gosterse?:mymeka:

ya kızlar bu arada zeynep banlanmıs, galıba grubun son sorumlusu o ıdı dımı?
ben gruba katılmak ıstıyorum tekrar, sole her ogun ne yedıgımı yazmayı osledım wala yaa!
zeynep gelse de, eger sorun olmayacaksa benı gruba alsa!
( yeterlı katılım yapacakmıyım, ya da kılo verecek mıyım dıye deneme surem olurmus bı deeyerimseniben)

merhaba kızlar. bu aralar yine çok yoğunum akşam eve geldiğimde canım bişiy yapmak istemiyor kusura bakmayın çok fazla sizlerle birlikte olamıyorum.
bugün yine klasik kahfaltımı yaptım.herşey normal gidiyor

Slm tekrar ben evet en güzeli yeni bi tartı almak Bu arada hasta olamadım gögüslerimin agrıması ve şişlik dışında belirti yok pazartesi ye kadar olmazsam sürpriz şeyler olabilir

vallaha bende aynı pek bişey yaptığım söylenemez.diyet falan yolunda gidiyor.haftada 1 kg kesin gidiyor.oyüzden mutluyum yani.sen bebek istiyorsun dimi?

karasızım canım maddi yönden hiç imkanım yok yaşımda çok degil ama eşim çok istiyo 3 yılımızı dolduracagız açıkcası kafam çok karışık hayırlısıysa olsun istiyorum tabi kilo verip daha sonra olsa iyi olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…