Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

selam kızlarnassınız bakalım. sabah klasik bi kahvaltı öğlende fasulye pilv yedim bi parça rekmekle. banlanmış ne demek kızlar herkes zeynep banlanmış diyorda ondan yaniiii

ayy canım 1,5 haftadır berbattım
neler neler yedimde
şimdi dizginlemeye çalışıyorum kendimi
regl olcam bide tatlı krizim hat safhada

aylıyabiliyorum canım seni regl dönemini ben hasarsız atlatmaya çalışıyorum formun falan çikolataları var hafif onlardan ye canım.puding te olabilir

aylıyabiliyorum canım seni regl dönemini ben hasarsız atlatmaya çalışıyorum formun falan çikolataları var hafif onlardan ye canım.puding te olabilir

sen süper veriyorsun valla haftada 1 kilo
metabolizmanda iyi çalışıyor galiba
neler yapıyorsun canım 1 gün içinde anlatsana biraz
gaza gelirim belki

sen süper veriyorsun valla haftada 1 kilo
metabolizmanda iyi çalışıyor galiba
neler yapıyorsun canım 1 gün içinde anlatsana biraz
gaza gelirim belki

canım sabah kahfaltımı kızarmış ekmekle yapıyorum.normal işte yumurta,peynir,zeytin az yiyorum.bazende kendimi ödüllendirip patates kızartması yiyorum(ama az) çubuğum yani kendimi diyetteyim onu yemem bunu yemem diye şartlandırmıyorum.bak mesela dün 3 dilim pizza yedim (ince) öğleyin 3 gibi falandı.kahfaltımı aceleyle yapmıştım o yüzden pek bişiy yememiştim.akşamda yarım kase çorba içtim.ben dengelediğimi düşünüyorum.önceden olsa o koca pizzanın hepsini yer hatta pizzayı yemekle kalmaz yanında kola,patates kızartması,keççap moyonez hepsini yerdim.ama şimdi çok üzülüyorum nasıl yiyomuşum hepsini 3 dilim pizzaylada kendimi bastırabiliyormuşum.

canım sabah kahfaltımı kızarmış ekmekle yapıyorum.normal işte yumurta,peynir,zeytin az yiyorum.bazende kendimi ödüllendirip patates kızartması yiyorum(ama az) çubuğum yani kendimi diyetteyim onu yemem bunu yemem diye şartlandırmıyorum.bak mesela dün 3 dilim pizza yedim (ince) öğleyin 3 gibi falandı.kahfaltımı aceleyle yapmıştım o yüzden pek bişiy yememiştim.akşamda yarım kase çorba içtim.ben dengelediğimi düşünüyorum.önceden olsa o koca pizzanın hepsini yer hatta pizzayı yemekle kalmaz yanında kola,patates kızartması,keççap moyonez hepsini yerdim.ama şimdi çok üzülüyorum nasıl yiyomuşum hepsini 3 dilim pizzaylada kendimi bastırabiliyormuşum.

Valla süper
bende böyle kendimi şartlandırmayınca süper veriyorum
peki spor yapıyormusun

Valla süper
peki spor yapıyormusun[/QUOTE

ben basketbol antrenörüyüm ama kendim spor yapmıyorum sadece ayaktayım ve çocuklara yaptırıyorum.ama eve geldiğimde sabah,öğle, akşam 300 er mekik mutlaka çekiyorum.çubuğum anlatamam karnımdaki sıkılaşmayı.kesinlikle denemelisin.bildiğim kadarıyla çalışıyorsun akşam eve geldiğinde ilk bir hafta 300 yarım mekikle başla haftada artır.bende mart ortaları gibi haftada 3 gün 60 dakikalık bi egzersiz programı hazırlıycam.şimdi özellikle yapmıyorum çünki henüz 2 ayım var ve sıkmak istemiyorum kendimi.

Valla süper
peki spor yapıyormusun

bu gruptan ayrılmamakla çok isabetli bir karar verdin canım insanın asıl şu günlerde desteğe ihtiyacı oluyor.sana yazmıştım okudunmu bilmiyorum.bende çok kötü zamanlar geçirdim ve ne olduysa o zamnlrda oldu.tabi şimdi toparlaması daha kötü oluyor herşey düzeliyor zamn geçiyor ama sen kendini bırakınca durum daha da içinden çıkılmaz bi hal alıyor. canım senin için ne yapabilirsem söyle her zamn desteğinim.emin ol şuaralar bizimde büyük sıkıntılarımız var ama tartıya her çıktığımda 1 kg gittiğini görmek beni acayip mutlu ediyor.kendimi seviyorum bütün sıkıntılar geçicek herşey daha güzel olacak diye yarına umutlu bakabiliyorum:1hug:

Valla süper
peki spor yapıyormusun[/QUOTE

ben basketbol antrenörüyüm ama kendim spor yapmıyorum sadece ayaktayım ve çocuklara yaptırıyorum.ama eve geldiğimde sabah,öğle, akşam 300 er mekik mutlaka çekiyorum.çubuğum anlatamam karnımdaki sıkılaşmayı.kesinlikle denemelisin.bildiğim kadarıyla çalışıyorsun akşam eve geldiğinde ilk bir hafta 300 yarım mekikle başla haftada artır.bende mart ortaları gibi haftada 3 gün 60 dakikalık bi egzersiz programı hazırlıycam.şimdi özellikle yapmıyorum çünki henüz 2 ayım var ve sıkmak istemiyorum kendimi.

vallahi şu stepperla çalışayım diyorum hergün ama olmuyor
canımda sıkkın
ne diyet ne spor düşünemiyorum
en azından haftada 3-4 gün yapmaya çalışcam napayım

merhaba fıstıklar
nabersiniz bakalım
ben sabah beri temizlik yapıyorum ancak oturdum
dip bucak temizledim
baya yoruldum ama değdi mis gibi oldu evceğiziiim....

mustimde hasta oldu bugün sabah kustu tontişiim
canım benim sanırım üşüttüü
şuruplarınıda içimiyoo
napcamı şaşırdım yaaa:KK43:(

vallahi şu stepperla çalışayım diyorum hergün ama olmuyor
canımda sıkkın
ne diyet ne spor düşünemiyorum
en azından haftada 3-4 gün yapmaya çalışcam napayım

canım bak yaza düğünüm olacak nişanlımın sınavları var ve işi yok neyle düğün yapıcaz??? hadi düğünü yaptık neyle geçincez??? benim iş yerimde bazı sorunlar var. ama napıyım ben diyet yapsamda yapmasamda herşey olucağına varıcak.niye kendimi bırakayım???ben o hatayı bikez yaptım 55 kg ken 74 lere çıktım.sonra zamn geçti acılar biraz daha söndü bende normale döndüm ama şişman ve mutsuzdum :) mutlaka başla spora cancan rahatlatır seni

zeynepciiim bildiğim kadarıyla grupta yer vardı tatlım
ben kaptan yardımcısıyım
eğer istersen başlaya bilirsin bizimle çok mutlu oluruz vallahi
bu yarın başlıcan mı hemeen yoksa yarın mı dahil olacan listeye..

canım bak yaza düğünüm olacak nişanlımın sınavları var ve işi yok neyle düğün yapıcaz??? hadi düğünü yaptık neyle geçincez??? benim iş yerimde bazı sorunlar var. ama napıyım ben diyet yapsamda yapmasamda herşey olucağına varıcak.niye kendimi bırakayım???ben o hatayı bikez yaptım 55 kg ken 74 lere çıktım.sonra zamn geçti acılar biraz daha söndü bende normale döndüm ama şişman ve mutsuzdum :) mutlaka başla spora cancan rahatlatır seni

ayy vallahi canım çok güzel moral verdin
hemen başlıyorum tekrar steppera
doğru söylüyorsun valla
dikkat edicem bende
allah yardımcımız olsun napalım

X