Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Hade anam hadeeee aldım ben cevabımı :jeyyar: :roflol:

hee valla yaklaştı kıııız
ama ben sinirli değilim değilim değiliiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmdelikafadulden

hangi anlamda tok tutar acabaaayerimseniben:jeyyar:
napsın adam bu yaştan sonraa yenisini bulmak zor idare ediyo garibanlülülülülülü
deli yaaaa
:roflol::roflol::roflol::roflol:

sen benim kocama kart mı demek istiyon yoksaaaaaaa :mymeka:
çıtır ayol benim kocam çıtır
hem o benim kokmuş ayaaama vurulduuu şekeriiiiimmm :yalandan kim ölmüş simili:

:roflol:

yoooook canıııııııım neresi kart ayoool
orta yaşlı heriiiiffnaniknanik
tabi canııııım şüpemiz yoook kesin bebek mezarı gibi ayaklarına vurulmuştur:roflol::roflol:

bakmaz gıçının samsanaaaa
çıkar dağın yünseneeee:dilcikar:-tatlicadiarzu-:roflol:

tabi canııııım şüpemiz yoook kesin bebek mezarı gibi ayaklarına vurulmuştur:roflol::roflol:

Yeter ulaa altıma yapcam şimdiiiii :roflol: :roflol: -tatlicadiarzu-

Son düzenleme:
Ayyy Serapçım utandırdın valla beni.. Yakından görsen hiç beğenmezsin ama bak söyleyeyim şimdiden :roflol:

Emir hanım Emir hanımm nolduuu kıskandın di miiiiii.. Çatla da patla ooohhhh

BENCE FOTOGRAF SÖNÜK BIRAKMIŞTIR EMİNİM YAKINDAN DAHA GÜZELSİNDİRkaydirigubbakcemile3

Gara gara gazanlar,
Gara yazı yazanlar,
Cennet Yüzü görmesin,
Aramızı bozanlar

Hadi bu da benden size gelsin a.s. :roflol:

Dükkanda kiler bana bakıp bu kız delirdi mi kendi kendine gülüyo diyolar ay bayılacagım şimdi terledim haaaaaaaa

BENCE FOTOGRAF SÖNÜK BIRAKMIŞTIR EMİNİM YAKINDAN DAHA GÜZELSİNDİRkaydirigubbakcemile3

O senin güzel gören gözlerinden kaynaklanıyor canım benim Şeniz

Büyük kardeşim bana "mala benziyosun" ya da "mal gibisin" der.. Küçüğü de "tipe bak koca kafa" der.. Ben de onlara " ya bi de sizin gibi gerzek olsaydım" derim :jeyyar:

kızııımmm ne demişlerr

git adamın gencine hergün gönlün incine
git adamın kartına bin gönlünün tahtınaaaaa

buda sana kapak ossuunnn lülülülülülü

neyse kızlar size doyum olmaz benim çenem yine düştü galibaa
ben gidip yemeğimi yapayııım
kapağımı da alıp gidiyorum artık :roflol:

Dükkanda kiler bana bakıp bu kız delirdi mi kendi kendine gülüyo diyolar ay bayılacagım şimdi terledim haaaaaaaa

nassın ? iyisin ?.. dipcik gibisin maşallah

osmaaaann guzuuuummm

uyh uyh tansiyonum indi indi çıktı... uyh uyh tansiyonum indi şekerim çıktı guzumm..

Ben lafımı ortaya goyarııım isteyen gelir alııır istemeyen bırakıııır gaçar

oluuum guzuum baa bi köfte gap pilavını bol gossunlar başka türlü içim almuyur

sıskaLarda sinsi oLur dirLer

ossmaaaaaaan !!!! haalaaaaaaaam !!!! ben bunun anasını da sevmezdim zaten soykası tükenesice damarı guruyasıca hoşşikkk

Allahhhhhh sen bilirsin ya rabbbbbbbb

bağa girdim yaprağa
doyamadım sarmağa
o yar benim olmadan..
girmem gara toprağa..

-niye dineliyorsün osman otursana guzuum
-yok, yok böyle daha rahat hala
-basurun mu var?
-hayır hala
-utanacak bişey yog oğlum, ne utanıyon oğlum bende de var
-yok hala
-oğlum babanda da var bahattin amcanda da var, bütün ailemizde var çok şükür, çok et yiyörük ondan olüyor, zenginlikten olüyor, ne utanıyorsun oğlum, gurur duy
- öff
-Hasta benim ogluuum, hasta benim guzuuum, gıçıııın uzerine oturamiyor yavruuuum, giyamam gubban oluruuuum, ayahta dineliyor hep "Sabah kalktığında guru gayusunun üzerine bi bardah su içiyörsün, hemen alttan açiyör..."

-Sen bırak olum bu gızı. Gullan at. Bis sana meyremi alacaq guzuuuum. biz sana meyrem'i alacaak ya?

- ya ben meryem'e karşı bi şey hissetmiyorum ki hala! meryem ayrıca şişkonun teki!

- şişkonun güzeli oolum, genc irisi. bakale, meyrem'in bi elleri var, böyle hamur açmışın gibi, yumuk yumuk. her bi barnağının boğumuna bi fındık oturtursun, o kaddar güzel gız.

Arkadaşlar merhaba

benn bu aralara fazlaa giremiyorumm bilgisayardaa bir sorunn var çekmiyorr birtürlüü
kablosuna dokunsann hemen gidiyorrrr sinir etti artık beniii bu bilgisayarr anlamadığımm içinn yapamayıyorumdaa karşı komşunun oğluna yaptırmaya çalıştımmm
bide yediklerimee tamm dikkat edemiyorumm kardeşim gidene kadardaa saatlii beslenemem ama az yemeye çalışıyorummm
bu aralarr moralimm çokk bozukk içimdee bir sıkıntıı varrrrr bunaldımm artıkkk
dün kızımı göz doktorunaa götürdümmm ,gözlükk kullanıyorrr benimm kızımm neyseee doktordann çıktıkk eve gidiyoruzzzz ne güzell güle oynayaaa
tamm köşe başınaaaa tabela yapmışlarr odaa yere yakınn benimm kızzzz kafasınıı çarptııı birazz yarıldıı kanadıı falannn
çok korktumm ama delikk açıldııı gibiolduu eve gelmedenn hemen acilee gittikkk doktorlaara gösterdimm hemenn flimm çektilerrr beklettilerr biziii,allahtann birşeyy çıkmmadıı ama kuzumm çokk ağladııııı
dünn ne güzell göz doktoruu damla damlatmadı anne diye sevinirkenn başımıza buu geldiiii birdeee

arkadaşlarr bu aralarr diyett düşünecekk haldeee değilimm ama inanınn yinee buralardaa olacammm sadece fazla paylaşımm yapamicam bir kaçç günnn

çünküü dokunsalarrr ağlamakk üzereyimmmmm bunaldımm artıkkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…