Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

9. TAKIM ** 87.ETAP**

Berith (59.8) / (59.8) / (0.0) / (0.0 %)
TopKek (67,0) / (66,5) (0,5) /(0,75%)
alleysen (70,7) /
fatmasel (83,0) /
esra_kar/ (64.0) / (64.0) / (0.0) /(0.0%)
SEHER YILDIZI (72.6) /
hcr35/ (64.0) / (64.0) / (0.0) / (0.0 %)
cubuk_kraker (70,3) / (70,3) / (0,0%)
sayemu (68,6) /
jnaz (59,7) /
serap_21 (82.5) / (81,4)/ (1,1) / (1,33%)
ADANALI EDA(63.3) / (63,0) / (0,3 ) / (0,47%)

9. TAKIM TOPLAM KİLO (825,5) /

Son düzenleme:
günaydın arkadaşlar

dün izin alıp eve gittim,durabilecek gibi değildim

eve gider gitmez yattımm akşama kadar,ama yatmak çok iyi geldi kendimi daha iyi hissediyorum

şimdi limonlu çayımı içiyorum,kahvaltım klasik

Günaydınlar takımcımmm a.s.

Kahvaltım yarım simit, 1 kk peynir ve 4 yeşil zeytin..

Bu hafta ben de sabitim maalesef.. Serapçım ne güzel vermişsin işte, tebrikler canikom Şeniz

9. TAKIM ** 86.ETAP**

alleysen (70,7) / (70.7)/(0.0)/(0.00%)
fatmasel (83,0) /
SEHER YILDIZI (72.6) /
sayemu (68,6) /
jnaz (59,7) /

günaydınlaar

o kadar uğraşa dikkate yarım kilo gitmiş ki oda regl dönemi attığım ödemim yani bende sabitim aslında

kızlar bu böyle devam ederse ben artık ara verecem
iyice pskolojimi etkilemeye başladı
bide burda boş yere yer mi işgal ediyorum düşüncesine kapılmaya başladım valla

Günaydınlar takımcımmm a.s.

Kahvaltım yarım simit, 1 kk peynir ve 4 yeşil zeytin..

Bu hafta ben de sabitim maalesef.. Serapçım ne güzel vermişsin işte, tebrikler canikom Şeniz

TŞK EDERİM CANIM BU HAFTA KAÇAMAKLAR YAPTIM DÜN TULUMBA TATLISI YEDİM 4 TANE AMA REGLİ OLUNCA SÜREKLİ TATLI YERDİM BU AY KONTROL ETMİŞTİM DAYANAMADIM AMA SIKMAYA DEVAM SPOR YAPAMIYORUM VE SU İÇEMİYORUM:çok üzgünüm:

9. TAKIM ** 86.ETAP**

alleysen (70,7) / (70.7)/(0.0)/(0.00%)
fatmasel (83,0) /
SEHER YILDIZI (72.6) / (72,8) / (-0,2) /( -0.28%)
sayemu (68,6) /
jnaz (59,7) /

günaydın kılzar nasılsınız. kızlar ben krban bayramından beri bir türlü adapte olamadım. dikkat etmeye çalışıyorum ama olmuyo. çok sıkta GİREMİYORUM BİRAZ STRESLİ GEÇİYO İŞ YERMİDE GÜNLER ONUNDA ETKİSİ VAR. Bİ MÜDDET ARA VERSEM KENDİM İNBİRAZ TOPLASAM OLUR MU KIZLAR YANİ BÖLE Bİ UYGULAMANIZ VARI. HEM BEN KENDİME GELENE KADAR BAŞKA Bİ ARKADAŞTA BENİM YERİME YARARLANMIŞ OLUR NE DERSİNİZ OLUYO MU BÖYLE BİŞİY. ESKİDEN ÇOK GÜZEL VERİYORDUM ŞİMDİ DURDU ÇOK CANIM SIKILIYOR BU DURUMA AÇIKÇASI

günaydın kılzar nasılsınız. kızlar ben krban bayramından beri bir türlü adapte olamadım. dikkat etmeye çalışıyorum ama olmuyo. çok sıkta GİREMİYORUM BİRAZ STRESLİ GEÇİYO İŞ YERMİDE GÜNLER ONUNDA ETKİSİ VAR. Bİ MÜDDET ARA VERSEM KENDİM İNBİRAZ TOPLASAM OLUR MU KIZLAR YANİ BÖLE Bİ UYGULAMANIZ VARI. HEM BEN KENDİME GELENE KADAR BAŞKA Bİ ARKADAŞTA BENİM YERİME YARARLANMIŞ OLUR NE DERSİNİZ OLUYO MU BÖYLE BİŞİY. ESKİDEN ÇOK GÜZEL VERİYORDUM ŞİMDİ DURDU ÇOK CANIM SIKILIYOR BU DURUMA AÇIKÇASI

tamam canım ara verebilirsin
ama yerine birini alak durumunda kalırsak döndüğünde yer açılmasını beklemek zorunda kalabilirsin

günaydınlaar

o kadar uğraşa dikkate yarım kilo gitmiş ki oda regl dönemi attığım ödemim yani bende sabitim aslında

kızlar bu böyle devam ederse ben artık ara verecem
iyice pskolojimi etkilemeye başladı
bide burda boş yere yer mi işgal ediyorum düşüncesine kapılmaya başladım valla

CANIM ÖYLE DÜŞÜNME BİZ KİLO VERME İŞİNİ KAFAMIZDA BİTİRDİK O YÜZDEN YAZA İNCECİK HANIMLAR OLACAGIZ HAFTA DA 1 DEFA DAN FAZLA KAÇAMAK YAPMAYACAGIZ:asigim:

kızlar ben dün koca bir kase aşure yedim,kayınvalidem canım istiyor diye getirmiş
ama onu yiyince akşam yemeği bile yiyemedim hatta sabah kaltığımda bile hala toktum :))ne aşureymiş beee

evet serapcım haklısın bende kendime yaza kaddar zaman tanıdım eğer veremezsem bırakacam artık
çünkü bi yerden sonra insanın pisikolojisi alt üst oluyor
ben bir yıldır diyetteyim 77 ile başladım 1 yılda ancak 10 kilo gitti yavaş çook yavaş ama 3-4 aydır artıkyerimde kaldım bir diyetisyene danıştım bir müddet daha böyle devameder veremezsen ara ver bir kaç ay kilo almadan bekle sonra tekrar dene dedi
onun için bu benim son ayım eğer bu ayda hep böyle giderse artık ara vermenin vakti gelmiştir diyce ki geç bile kaldım aslında

çubukcum afiyet olsun canım
dün bende aşure yedim yarım kase ama öyle doymuşumki akşam yemeği yiyemedim
ama saat 9 bir acıktımjki sorma meyveyle geçiştirmeye çalıştım artık

Topkekim teşekkür ediyorum. Asma sohpetlerinize paylaşımlarınıza katılabilirim sakıncası yoksa dimi. Aslında bu kararı vermemin asıl sebebi burda herkes o kada samimiki bana gröe yani hiç kimseye haksızlık etmek istemiyorum faydalanacak olan birileri vardır diye. Bu işin peşini bırakmayacağım ama biraz zamana ihtiyacım var sanırım. Başta hızlı kilo vermemiş olsaydım belki bu kadar üzülmezdim. Teşekkür ederim yinede

tabiki gayecim herzaman sohpetimize gel
hem kilo almamak için de iyi olur
motivasyonun iyice dağılmaz

Arkadaşlar kilomu hesaplamışsınız çok teşekkür ederimm

Allaha çok şükür bugün bilgisayarım var akşam geldiii

Kızlar nereye yaaa gidiyorsunuzzzz tam sizlere alışıyoruzz gidiyorsunuzz ama sizlerde haklısınızzz

evet serapcım haklısın bende kendime yaza kaddar zaman tanıdım eğer veremezsem bırakacam artık
çünkü bi yerden sonra insanın pisikolojisi alt üst oluyor
ben bir yıldır diyetteyim 77 ile başladım 1 yılda ancak 10 kilo gitti yavaş çook yavaş ama 3-4 aydır artıkyerimde kaldım bir diyetisyene danıştım bir müddet daha böyle devameder veremezsen ara ver bir kaç ay kilo almadan bekle sonra tekrar dene dedi
onun için bu benim son ayım eğer bu ayda hep böyle giderse artık ara vermenin vakti gelmiştir diyce ki geç bile kaldım aslında

çubukcum afiyet olsun canım
dün bende aşure yedim yarım kase ama öyle doymuşumki akşam yemeği yiyemedim
ama saat 9 bir acıktımjki sorma meyveyle geçiştirmeye çalıştım artık

haklısın canım ara vermek gerekir benim hatam çok fazla zayıflama hapları kullandım o yüzden yavaş gidiyo kilolarım ama bu sefer çok inat ettim akşam eşim yanımda çikolata yiyor ama ben yiyemiyorum bu arada sen 10 kiloyu nasıl verdim martta kadar en az 73 olmam lazım:Saruboceq:

haklısın canım ara vermek gerekir benim hatam çok fazla zayıflama hapları kullandım o yüzden yavaş gidiyo kilolarım ama bu sefer çok inat ettim akşam eşim yanımda çikolata yiyor ama ben yiyemiyorum bu arada sen 10 kiloyu nasıl verdim martta kadar en az 73 olmam lazım:Saruboceq:

canım ben geçen şubatta diyete başladım 77 kiloydum tabak küçülterek ve atıştırmaları bırakarak kilo vermeye başladım mayıste buraya katıldığımda 75 kiloydum ilk 2 ay güzel gitti yine tabak küçültere başka bişey yapmadan ama ağustostan beridir 1 ileri 2 geri işte

başka bişey yapmadım yani yediğimin yarısını yedim bol su içtim
bu kadar ama artık başka şeyler yapmanın zamanı geldi sanırım tabi, ilaç asla kullanmam çünkü onların yan etkilerinin yedi sene sonra ortaya çıktığığı söylniyor
zaten sağlık için kilo verirken sağlıktan olmak saçma olur

Arkadaşlar kilomu hesaplamışsınız çok teşekkür ederimm

Allaha çok şükür bugün bilgisayarım var akşam geldiii

Kızlar nereye yaaa gidiyorsunuzzzz tam sizlere alışıyoruzz gidiyorsunuzz ama sizlerde haklısınızzz

hoş geldin edacım
napalım bazen ayrılmak daha iyi olabiliyor gayede böyle karar vermiş sayg duyuyorum
inşallah ben düzelirim bu ayda ayrılmak zorunda kalmam çünkü bu rayı bırakmayı istemiyorum
ama böyle devam etmekte kendime saygımı ve güvenimi rencide ediyor malesef

Bende sabah kahvaltımı yaptım saat 8 gibii 1 dilim ekmek peynir ve domatesle birlikteee

sonrada 10buçuğa kadarr uyudummmm

buarada komşularr aşureee dapıtmaya başladıı ben sadece 2 kaşık alıyorumm gerisinii annem yada b abam yiyorrr

babamm tutturduu siz nezaman yapacaksınızz diyeee uffff

hoş geldin edacım
napalım bazen ayrılmak daha iyi olabiliyor gayede böyle karar vermiş sayg duyuyorum
inşallah ben düzelirim bu ayda ayrılmak zorunda kalmam çünkü bu rayı bırakmayı istemiyorum
ama böyle devam etmekte kendime saygımı ve güvenimi rencide ediyor malesef

Sağol zeynepcimmm
inşallah zeynepcimm düzeltirsin bu ay ve aramızda olursunn

X