Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

aşkolsun ablaaa
kırılırmıyım hiç
sen beni tanıyamadın mı daha
şakayı ve şakalaşmayı çok severim ben...
özelliklede gülmeyiŞeniz:1hug:
[/QUOTE]

teşekkür ederim canım...Allah seni hep güldürsün, hiç ağlatmasın o zaman..:1hug:

ooooo bakıyomda yüzdemiz artmııııışşş
haceeer süpersin kuzuuuu
tebrikleeeer
zamanlama diye buna derim ben...

................................. ...............................

Son düzenleme:
Emircim sen bir ucundan tut, ben diğer ucundan tutayım. El elden üstündür, isteyenleri zayıflatalım kaydirigubbakcemile3

Ay kelin merhemi olsa kendi başına sürermiş, 1kilo kaldı kaç haftadır veremedim :tomato:

Emircim sen bir ucundan tut, ben diğer ucundan tutayım. El elden üstündür, isteyenleri zayıflatalım kaydirigubbakcemile3

Ay kelin merhemi olsa kendi başına sürermiş, 1kilo kaldı kaç haftadır veremedim :tomato:

oy ben senin bir kilonu yerim kendime alırım kız
ondan bişey olmaz bize bak sen

ne varmış sizde, fıstık gibisiniz hepiniz, Allah kilodan başka dert vermesin, kalpleriniz pırlanta sizin :asigim:

teşekkürler canım o senin güzelliğin
tek taş pırlantam

bu arada bir trya falan oluyoz galiba kızlar çaktırmayına.s

he kıııız sorma vallaaa
ben verdim bide geri aldııım
aynı kitabı tekrar okuyo gibiyiiim ooof ooofff:1no2:

ne varmış sizde, fıstık gibisiniz hepiniz, Allah kilodan başka dert vermesin, kalpleriniz pırlanta sizin :asigim:

oooyyy kuzuuuu
o senimn kalbinin güzelliiiğiiii
sen çok iyi bi dost
çok vefalı bi arkadaş olurduun eminiim
bide benim kafadansın
görüşsek az kikirdemeyiz seninlee...:1hug:Şeniz

teşekkürler canım o senin güzelliğin
tek taş pırlantam

bu arada bir trya falan oluyoz galiba kızlar çaktırmayına.s

lafı ağzımdan aldın ablacım, tek taşın kurban olsun sana triam benimm
Y226439_o.jpg

mucccuk Şeniz
ay çok güzel görünüyoooo
bunu kocacıma gösteriym bak arkadaşım bana ne hediye etti diye belkşi gaza gelir adam

oooyyy kuzuuuu
o senimn kalbinin güzelliiiğiiii
sen çok iyi bi dost
çok vefalı bi arkadaş olurduun eminiim
bide benim kafadansın
görüşsek az kikirdemeyiz seninlee...:1hug:Şeniz

muğla da uzak değil aslında ama neyse kaydirigubbakcemile3
canım benimm çok kanım kaynadı sana daha ilk mesajlaşmamızdan beri :asigim:

mucccuk Şeniz
ay çok güzel görünüyoooo
bunu kocacıma gösteriym bak arkadaşım bana ne hediye etti diye belkşi gaza gelir adam

ayy keşke ablacım, bir işe yaramış olurum belki delikafadulden

Slm kızlar ben yokken neler kaynatmışsınız ögle yemegim iki dilim kepek ekmegi ve küçük ton balığı

Valla ben de kaçırmışım muhabbeti :KK43: Beni de alsanıza aranızaaa :1hug:

Lahanalı bütün başlıkları okudum ben de sabahtan beri.. Hacercimm 27 günde 10 cm incelmişsin ay valla süper hihoyyyt

Ay bi de haberim var sanaaa... Ben staj için İzmir'de bi firmaya başvurcam eğer annemler izin verirse.. Kabul da edilirsem görüşürüz di mi?? Hatta haftasonunda da Emir'i ziyarete gideriz beraber kaydirigubbakcemile3

Ara öğünümü de yazayım: 1 ayva yedim, az sütlü de bir kahve içtim... Öğle için de annem lahana sarması yaptı, pek bi severimmm cokacimcoook

Valla ben de kaçırmışım muhabbeti :KK43: Beni de alsanıza aranızaaa :1hug:

Lahanalı bütün başlıkları okudum ben de sabahtan beri.. Hacercimm 27 günde 10 cm incelmişsin ay valla süper hihoyyyt

Ay bi de haberim var sanaaa... Ben staj için İzmir'de bi firmaya başvurcam eğer annemler izin verirse.. Kabul da edilirsem görüşürüz di mi?? Hatta haftasonunda da Emir'i ziyarete gideriz beraber kaydirigubbakcemile3

Ara öğünümü de yazayım: 1 ayva yedim, az sütlü de bir kahve içtim... Öğle için de annem lahana sarması yaptı, pek bi severimmm cokacimcoook

aaaaaay çok sevindimmm umarım hayırlısıysa olur canımm kaydirigubbakcemile2
görüşürüz tabi, beraber diyet yemekler yeriz kaydirigubbakcemile3
emirciğimi de ziyarete gideriz kaydirigubbakcemile5

aaaaaay çok sevindimmm umarım hayırlısıysa olur canımm kaydirigubbakcemile2
görüşürüz tabi, beraber diyet yemekler yeriz kaydirigubbakcemile3
emirciğimi de ziyarete gideriz kaydirigubbakcemile5

Valla olursa ben de çok mutlu olurum.. Bol bol fotoğraf çeker buraya da koyarız delikafadulden

X