Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Esimin cani ispanakli peynirli gozleme cekmis kalkip yapicam simdi.Artik ilk gunlerdeki gibi canim cekmiyor ama yinede zor bir sinav olacak benim icin:KK43:
Ben zorlanacağını hiç sanmıyorum tatlım
Yarın tartıda eksiye görünce eminim gözlemeden daha mutlu edecek seni
Isbanaktan birazda kendine ayır yumurtalı yap afiyetle ye
Hatta yulaf kepeğiyle ıspanaklı krepte yapabilirsin börek niyetine

Ben zorlanacağını hiç sanmıyorum tatlım
Yarın tartıda eksiye görünce eminim gözlemeden daha mutlu edecek seni
Isbanaktan birazda kendine ayır yumurtalı yap afiyetle ye
Hatta yulaf kepeğiyle ıspanaklı krepte yapabilirsin börek niyetine
Aynen bende senin gibi dusundum biraz ayirdim yumurtali yapicam kendime.Artik alistim sanirim oyle dayanamamazlik olmuyor sonucta herseyden yiyorum(hamur isi,tatli ve zararli seyler disinda) Yeni basladim cok kilo veremedim ama vucudumdaki degisiklikleri gorebiliyorum.Porsiyonlarim kuculdu yavas yavas midemde kuculecek insallah.Daha rahat nefes aliyorum (tika basa yemedigim icin) daha hareketliyim(spor yaptigim icin) memnunum bu halimden bir gozleme beni kandiramaz:KK48:

Mefkurem Mefkurem ablacim cok gecmis olsun acil sifalar

AdaisyLove AdaisyLove eline saglik canim kizini cok opuyorum cok cabuk buyuyolar ya

F Fittek canim ins. Hayirlisi olur dualarimiz seninle

berilceee berilceee hersy icin teskkurler cnm

Selam kizlar gelemedim.gec kalktik kahvalti filan derken anca bugun cok dikakt etcm ozellikle aksami cok hafif atlatcam yarina ins. Sisligim olmaz guzel olur simdilik hepinizi opuyorum evi filan temizlwyim donucem

Aynen bende senin gibi dusundum biraz ayirdim yumurtali yapicam kendime.Artik alistim sanirim oyle dayanamamazlik olmuyor sonucta herseyden yiyorum(hamur isi,tatli ve zararli seyler disinda) Yeni basladim cok kilo veremedim ama vucudumdaki degisiklikleri gorebiliyorum.Porsiyonlarim kuculdu yavas yavas midemde kuculecek insallah.Daha rahat nefes aliyorum (tika basa yemedigim icin) daha hareketliyim(spor yaptigim icin) memnunum bu halimden bir gozleme beni kandiramaz:KK48:
Zaten şimdiye kadar yemeklere yenildik
Ama bundan sonra buna izin vermicez savaştan biz galip olarak çıkacaz
Sanada maşallah güzelim
Böyle kararlı insanlara bayılıyorum

AdaisyLove AdaisyLove eline saglik canim kizini cok opuyorum cok cabuk buyuyolar ya

Selam kizlar gelemedim.gec kalktik kahvalti filan derken anca bugun cok dikakt etcm ozellikle aksami cok hafif atlatcam yarina ins. Sisligim olmaz guzel olur simdilik hepinizi opuyorum evi filan temizlwyim donucem
Teşekkür ederim cnm

Bu uyarıyı bütün takım dikkate alsın
Kızlar lütfen akşam hiç karbon olmasın ve hafif atlatılsın

Teşekkür ederiz teyzesi biz de seni öpüyoruz kolay gelsin :)

Zaten şimdiye kadar yemeklere yenildik
Ama bundan sonra buna izin vermicez savaştan biz galip olarak çıkacaz
Sanada maşallah güzelim
Böyle kararlı insanlara bayılıyorum

Teşekkür ederim cnm

Bu uyarıyı bütün takım dikkate alsın
Kızlar lütfen akşam hiç karbon olmasın ve hafif atlatılsın

Ben karbonu bugün hiç almicam abla kahvaltıda da bilerek ekmek yemedim akşam da hafif tutacam.
Tamam ablacım görüşürüz kendine dikakt et

Sabah kalktığımda resmen toktum:)
Rüyamda akşam yemeğinde önce diyetteyim gibi yemek yiyodum. Bittikten sonra kendime beyaz tüm ekmekle bol sucuktu kaşarlı tost yaptım yedim. Sonra tekrar bi çilingir sofrasında yemek yedim.
İyi yedim yani doymuş bi şekilde uyandım:eek::eek:
Ama çok pişman olmuştum. Uyanınca rüya olduğuna çok sevindim.

sevgili 9.takimcim
kac dakikadir yazip siliyorumı bu mesaji bilmiyorum, sanirim kendimi ifade edecegim o sihirli kelimeyi hic bulamayacagim....
veda etmeyide hic becerem oldum olasi nedense........
yaklasik 3-4 yildir buralardayim.50 kusur kilolar verdim aldim geri verdim, kilo verenlerle mutlu olup bazen yenen cislardan sinirlenip sac bas yoldum ama buraya kadar.sanirim yeniden obez olmadan eski motivemi kazanamayacagim laf aramizda.ara ara gelmelerim gitmelerimlede ne size ne kendime faydam olmuyor bunun farkindayim.aksam zuhale kaptanligi biraktim kendini kandirmak size dusuyor.ne belesciyim yaaaaa giderken bile size is yukluyom.
neyse canocanlar beril cenesi dusmeden hepinize hoscakalin der.
umarim biryerlerde zayiflamis minik beden elbiseler bakarken karsilasiriz...........

Oldumu kaptanım berilceee berilceee hem bizi pes etmekten döndürene kadar kız sonra kendin pes et. Neyse inşallah herşey gönlünce olur. Sevgiyle kal

Selamlarrrrrr kızlar

Hastanedeyim Eşimi bşraz önce odaya getirdiler uyuyor şimdi

mstb mstb
Meliha çok sevindim bebeğim inşallah iyi haberlerini bekliyoruz

AdaisyLove AdaisyLove
Nehirim dişiniz hayırlı olsun inşallah bir ömür eşinle çocuğunla mutluluklar

Sağol canımm inşallah hayırlısı olur

Kızlar önceki mesajları alıntı yapamadım
İyi dilekleriniz için herkese ayrı ayrı teşekkür ederim

Bu arada yarın tartı var heralde kimse kaçamak yapmıyodur

Ben sabah hayal kırıklığı yaşadım 2 gündür Pro yaptım doğru dürüst eksi olmamış, çok az
Anlamadım

Olsun sen eksi görmedim diye pes etme

@poniponna geçmiş olsun tatlım

Sabah kalktığımda resmen toktum:)
Rüyamda akşam yemeğinde önce diyetteyim gibi yemek yiyodum. Bittikten sonra kendime beyaz tüm ekmekle bol sucuktu kaşarlı tost yaptım yedim. Sonra tekrar bi çilingir sofrasında yemek yedim.
İyi yedim yani doymuş bi şekilde uyandım:eek::eek:
Ama çok pişman olmuştum. Uyanınca rüya olduğuna çok sevindim.
Ne diyelim afiyet olsun. En azından nefsini köreltmiş oldun rüya sayesinde :)

sevgili 9.takimcim
kac dakikadir yazip siliyorum bu mesaji bilmiyorum, sanirim kendimi ifade edecegim o sihirli kelimeyi hic bulamayacagim....
veda etmeyide hic becerem oldum olasi nedense........
yaklasik 3-4 yildir buralardayim.50 kusur kilolar verdim aldim geri verdim, kilo verenlerle mutlu olup bazen yenen cislardan sinirlenip sac bas yoldum ama buraya kadar.sanirim yeniden obez olmadan eski motivemi kazanamayacagim laf aramizda.ara ara gelmelerim gitmelerimlede ne size ne kendime faydam olmuyor bunun farkindayim.aksam zuhale kaptanligi biraktim kendini kandirmak size dusuyor.ne belesciyim yaaaaa giderken bile size is yukluyom.
neyse canocanlar beril cenesi dusmeden hepinize hoscakalin der.
umarim biryerlerde zayiflamis minik beden elbiseler bakarken karsilasiriz...........
Kaptanim haklısın yillarca devam etmek yorar kararına saygi duymak düşüyor bize ins senin icin iyi olur ama yinede dikkat et yoldan cok cikma arada gel salla ama bizi
Selamlarrrrrr kızlar

Hastanedeyim Eşimi bşraz önce odaya getirdiler uyuyor şimdi

mstb mstb
Meliha çok sevindim bebeğim inşallah iyi haberlerini bekliyoruz

AdaisyLove AdaisyLove
Nehirim dişiniz hayırlı olsun inşallah bir ömür eşinle çocuğunla mutluluklar
Tekrar geçmiş olsun abla artik naz niyaz goturur ortaligi allah sabır versin
Selam kızlar. Okuldan gelfim. Ama moralim bozuldu. Sabah tartılayım dedim. Pazartesi ile aynıyım. Gram yok fark. Bu gün boş dersimde yürüdüm. Bakalım yarına faydası olacsk mı.
Bozma moralini canim ins yarina degisir

Kiz sen karistirdin Meliha ile beni

Kızlaarrrrrrr hadi bugünü iyi değerlendirip yarın sabah gülelim inşallah

Bu arada mefkuşum Mefkurem Mefkurem hedef kiloma ulaşınca beni yollayacakmısınız. Ben çok alıştım size

Kaptanim haklısın yillarca devam etmek yorar kararına saygi duymak düşüyor bize ins senin icin iyi olur ama yinede dikkat et yoldan cok cikma arada gel salla ama bizi

Tekrar geçmiş olsun abla artik naz niyaz goturur ortaligi allah sabır versin

Bozma moralini canim ins yarina degisir

Kiz sen karistirdin Meliha ile beni

Ay cok guldum kendime yaaaa :KK70: sana farkli bisi mi yazcaktim ki acaba :KK3:

X