Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Tekrar geçmiş olsun bitanem
Ama bu durumda spor yapman doğrumu
Kendini fazla yıpratma dinlenmeye çalış

Tatlım öğün atlamak doğru değil
En azından akşam salata Yoğurt yiyebilirdin

Olabilir ablam.
Kendi kendine mi geldi takima
Kendi geldi cnm

ynen canım hemen toparlamam lazım yılbaşı gecesi sapittim arti çıkıyorum 1 kg hem de .
Toparlicam diyorum olmuyor
Ne demek olmuyor Nehirim
Tabiki olacak başka yolu varmı

Haklısın ablacım olacak iyi kilo verince cozuttum yarından itibaren toparlicam

Canım 4 ile 5 arası ben yeni başladım kalp atisim 140 olunca bant atıyor ama 6 ve 1 saat gayet iyi
Bana da ilk başladığım zamanlarda 5 bile zor geliyordu ama zamanla alışıyor insan. Ben bilerek 6 dan yukarı çıkmıyorum canım çünkü koşu bandında çok hızlı koşmak kaslara zarar veriyormuş. Kendimi aşırı zorlamadan yürüyebileceğim sınır 6.

Kizlr selam bugünkü menüm
Sabah klasik kahvalti 1dilim ekmek ile
Ogke 1 muz 1 avuç fistik bugün yemek yerine boyle yaotim

Aksam 1 dilim ekmek 1 taban etli yeşil fasulye
Su 1 buçuk
Spor yarim saat tempolu yürüyüş
Ama bu hafta tarti beni gukdurmeyecwk gibi
Hem kendime verdiğim ödül.hemde regl haftm noolur bilmiyirm hayirlisi artik :))

Ha iyi ozaman.Bende kavrulmus almam hatta kabuklu alirim yedikce kirarim cok daha saglikli olur ama tabi bir avuctan fazla tuketmemek lazim.
Kabuklu çok daha iyi ve sağlıklı canım

Keşke 1 avuç olsaydı ve çiğ olsaydı o zaman iyiydi canım. Neyse sen yarın dengelersin onu.
Evet yarım çok hafif olmalı bugün hep kh aldım
Kız senide duyan sanki tatlı hamurişi yedin zanneder
Çoğu kişi bu saatte ara yapıyor
Hem kötü bişey yememişin
Ay rahatladım ablammmmm ya :) uzun zamandır bu saatte bisry yemiyorum

Mefkurem canım haklısın spor yapıp kendimi zorlamayayim dedim ama oturup kalınca diyeti de yapamıyorum. Şimdi her gün yürüyorum ya o kadar yürüyüp kalorili şeyler yemeye vicdanım el vermiyor ben de o yüzden başladım. Inşallah sporun faydasını hemencecik görürüm :)

Evet canım bir ara burda da biri yazmıştı tam hatırlamıyorum ama 5 üstü zararlı demisti
Menü güzel canım

Akşam fasülyen etli olduğu için ekmek yerine salata Yoğurt olsaydı daha iyiydi

Sen şimdiden havlumu atıyon güzellik
Daha bismillah bugün cumartesi
Perşembeye kadar azami dikkat et mutlaka eksiye düşersin
Regli olunca tuza ve suya daha dikkat etmek gerekir

Herkese mrb kizlar sanirm bu gruba kabul edildim :) 110 kilo civariyim tam kilomu sabah bildiririm biraz eski yazilanlari okudum ama cok fazla :) hergun yediklerimizi ictiklerimizi ve sporumuzu paylasiyoruz cuma gunleride kilo bildirimi dogru anlamis miyim :)

Salata yemistim abla yazmayi atlamisim:)) yok abla havlu atmak değilde arti ffalan cikinca grubu etkiliyor stres yapiyorum ama söz daha dikkat edicem yarin abla inş eksi cikarim :))

Merhaba canım hosgeldin kendini tanıtır misin
Doğru anlamissin ama tartı günleri pazartesi ve perşembe

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…