Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Selam kızlar
Menüm kahvaltı 11.00
1/4 simit 1kk peynir 1 domates roka

14.00 1 mandalina, 1 küçük kurabiye

Akşam 1 bardak ayran
1 kase kuru fasülye
Salata

2 litre su
Misafirim vardı hep ayaktaydım.

monaroza01 monaroza01
Monacım 2 gündür gelmiyorsun
Rahatsızdın nasıl oldun
Dün geldim tatlım sadece menü bildirdim ama. Valla düşük yapmak ne zormuş bir kez daha anladım. Kaç gündür arada bir şiddetli sancim oluyor ama genel anlamda iyiyim canım. Sancılara rağmen 2 gündür 5 km yürüyorum. Diyeti de tam oturtamadim canım değişik değişik şeyler istiyor ama genel anlamda ona da dikkat ediyorum. Sen nasılsın :)

Bugünkü menüm
Bugün sınav görevim vardı o yüzden sabah 8 de sadece 1 muz yiyip evden çıktım.

Öğlen 12.30 da kahvaltı yaptım küçük bir parça keçi peyniri, 5 zeytin ve maalesef bir yemek kaşığı reçel ile 5 adet küçük sigara böreği. 2 dilim de ekmek :KK43:

Aksam kendime ceza verdim yemek yemedim ama sinemaya gittik orda eşimin mısırından otlandım azıcık. Bir de soda içtim.

Bu arada saat 4 gibi spor yaptım 5 km yürüdüm ve spordan sonra insülin direncimden dolayı şekerim düştü ben de tarçınlı süt içtim.

Birazdan da yağsız sütle yapılmış filtre kahve içeceğim.

Spor 1 saat. Su 2.5 litreyi geçti. Hepinize sevgiler.

Su az

Sevindim canim
öğlen olmaz

boregi gormeyelim hadi

Güzel

Güzel

Sende benim gibi akşam kh lamissin

Güzel de sen niye elif berradan baska kimseyle konusmszsin kiiiiz
sen biliyorsun naptinu
Aynen canım hemen toparlamam lazım yılbaşı gecesi sapittim arti çıkıyorum 1 kg hem de .
Toparlicam diyorum olmuyor
Belki
Yönetim bakmıştır
Olabilir ablam.
Kendi kendine mi geldi takima
Dün geldim tatlım sadece menü bildirdim ama. Valla düşük yapmak ne zormuş bir kez daha anladım. Kaç gündür arada bir şiddetli sancim oluyor ama genel anlamda iyiyim canım. Sancılara rağmen 2 gündür 5 km yürüyorum. Diyeti de tam oturtamadim canım değişik değişik şeyler istiyor ama genel anlamda ona da dikkat ediyorum. Sen nasılsın :)
Canım çok geçmiş olsun Rabbim sağlıklı bir hamilelik hayırlı evlatlar nasip etsin
Acaba isimden mi erkek falanmi sandilar.Ban yemek nasil oluyor.
Siteden blli bir süre uzaklastiriliyor canım

X