Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

6.takimdan sevgiler Yeni yiliniz kutlu olsun kizlar 2016 hepimize huzur mutluluk ve fit gunler getirsinn
Teşekkür ederiz canım hepimize inşallah :)
Tamam kaptanim teşekkür ederim.

Tamam canım eline sağlık.
Ortalama çok güzel 1. Olur muyuz ki
3.takımdan hepinize musmutlu sağlıklı huzurlu ve kilo almadan geçirecek bir yıl dilerim
Teşekkür ederiz canım bu yıl hepimizin yılı olsun inşallah :)

Ya simdi listeye girince cikmamak gerekiyor mezun olana kadar anladigim kadariyla.Ben Allah nasip ederse bebek dusunuyorum hemen olurmu olmazmi onu da bilmiyorum ama olursa nasil olacak gruptan cikmam gerekecek oylemi?

Ya simdi listeye girince cikmamak gerekiyor mezun olana kadar anladigim kadariyla.Ben Allah nasip ederse bebek dusunuyorum hemen olurmu olmazmi onu da bilmiyorum ama olursa nasil olacak gruptan cikmam gerekecek oylemi?

tatlım 2 ay sonra hamilelik nedeniyle izine ayrılabilirsin bildiğim kadarıyla

Mutlu yıllar olsun

Yeni yıl hepimize sağlık, mutluluk ve barış getirsin.
Umalımki gelen gideni aratmasın....

Amin canım hepimize

işte 10 kilo vermiş halimmmm

İyi gitmiş baya fark var

Kızlaarr cumartesi eşimin kuzeninin nişanı var. İki hafta önce arkadaşımın elbisesini almıştım giymek için denemiştim olmuştu. Ama göbeğim çıkmıştı yapışmışyı çünkü. Korse takarım diye düşünmüştüm. Sabah eşim bi dene dedi denedim ve gözlerime inanamadım beli bol bile cuk diye oturdu. Giyip giymemek konusunda kararsızdım ama artık değilim yuuppppiiiiii
Herşey sizlerin sayenizde çok teşekkür ederim kızlarr

Senin adina cok sevindim canim.Ileriki haftalarda daha cok verecez insallah.Tam gaz devam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…