Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

kizlar birseyler atistirip gidecem yolda firsat bulursam yazarim yoksa aksam gelirim canlar kazasiz belasiz varalimda
Berillll hakkaten Kızzz yakalıyamıyoz birbirimizi
Bugün erken kalkınca koltuk ve TV keyfi yaptım biraz

Kilona gelince sakın 75 den aşağı düştüm deme düşüp bayılırım şimdi

Tamam kaptanım. Sen öyle diyorsan oyle olacak..

Tatlım adın neydi

Ben evde kalırım diye korkup 15 yaşında nişanlanıp 16 da evlendim
19 yaşındada 3 çocukla çocuk telaşını bitirdim
Küçük bebeğim 25 yaşında
Büyükde 27,5 geçen sene evlendi

Sende ne güzel gençliğini doya doya yaşamışın

Tünaydın kızlar
Tabiki bu saatte uyanmadım. Sabah 7 den beri ayaktayım. Kahvaltımı edip alışverişe gittim. 1 saat oldu eve geleli. Kahvaltı falan derken ancak gelebildim. Nasılsınız bakalım???

kizlar yilbasi menulerinizi yazarmisiniz bugun
ona gore simdiden neyi ne kadar yiyeceginizi konussak
ha yokbiz yiyelim bir haftada aldigimiz tek gecenin zevkini vicdan yapalim diyorsaniz bilmem
Kaptanım bizim bi planımız yok zaten yakın olduğum kayınvalidemle eltim var onlarda hayatta çağırmazlar. Bizden teklif bekliyorlar hissedebiliyorum. Eşimde bizde oluruz diyo ama bilmiyorum. Belli bir menüm yok yani. Öyle deli gibi eğleneceğim bir yılbaşıda olmicak büyük ihtimal. O yüzde normal yemeğimi yerim. Ekstradan biraz kuruyemiş yiyebilirim oda belki...

Kızlar bi itirafim olacak size sabah 9 da kahvaltimi yaptım ve 11 de uyuya kalmışım gece düzgün uyuyamadim kızım rahatsız ondan dolayı saat 13:30 da uyandım ve kan şekerim düşmüş tü galiba canım çok tatlı istedi dayanamadim ve gidip iki dilim kek yedim:-( emziriyorum bu arada bugün gün içinde nasıl yiyip bu fazlalığı duzeltirim

emzirenlerde içer aslında maydanoz sütü baskılar diye mi dedin kamile
maydanoz iyi değil diye biliyorum sute azaltirmis

Kamile atlamıç ama sanırım o yüzden
Atlamic ne anlamadım kiz
Günaydın
Günaydın ablam dun nasılsın diye sormussun sanirim cvp veremedim iyiyim esimlede duzelttik arayi adam ben uzak duruyorum surat asiyom diye konusamiyimus üzüldüm haline haaa dinleyince

Gunaydin. Kızım açıkmiş ona kalktim siz napiyonuz bu saatte
ah bizimkiler 7de ayakta zaten bugun hic uyumadim kizim cok atesli gece gdusmedi simdide aynı

Günaydınlarrrrrrr
Günaydın
Sağol ablacım ama feciyim. Bütün kemiklerim ağrıyo. Sanki yüzüm falan da şişmiş
Geçmiş olsun sende benim çocuklar gibi iyilesemedin
Günaydın kızlar eşimi gönderdim kızım da uyandı artık uyuyamam :-(
Günaydın
Bu arada diğer topikteki defne sayesinde önceki resmini buldum aradaki farkı bulunuz. Bulamazsanız cevap 8 kg
Valla 8den fazla duruyor
kizlar yilbasi menulerinizi yazarmisiniz bugun
ona gore simdiden neyi ne kadar yiyeceginizi konussak
ha yokbiz yiyelim bir haftada aldigimiz tek gecenin zevkini vicdan yapalim diyorsaniz bilmem
menum yok ozel planda yok evdeyiz yemek çocuklardan yetismesse yine kahvaltıya talim var

Aksam sadece yoğurt ye

Bence öğlen olduğu için çok büyük bi kaçamak değil. Akşam hafif bi sebze yemeği salata ve yoğurt yiyebilirsin cnm

Tünaydın kızlar
Tabiki bu saatte uyanmadım. Sabah 7 den beri ayaktayım. Kahvaltımı edip alışverişe gittim. 1 saat oldu eve geleli. Kahvaltı falan derken ancak gelebildim. Nasılsınız bakalım???
İyiyiz şekercim
Bende adamı işe gönderdim şimdi
İşlere başlamadan Size bakayım dedim

Gündüz uykusu çok beter oluyor
Bende gündüz uyuyup kalkarsam acayip cnm tatlı istiyor
En iyisi hiç yatmamak
Bunu kaç kere tecrübe ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…