Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

bak bak cimcimeye
sana kek yapma gorevi verildi sanirim yeme gorvi verilmedi bence
ertesi gune sis bir beden tarumar olmus bir ruh haliyle karsima gelmeyecek kadar ye yoksa ...............biliyon yani

kuruyemis kavrulmustur kesin 3-5 agzina at bari neticede yag bombalari
yedigin her tane gobuste totiste bir kat daha artacak yag diye dusun
annem salatalik marul yeyin olmadi havuc guzel bir yogurt sosuna bana bana

tam benim fistigim derken sabahki borekle tokatladin beni kiz
borekte yag orani cok yuksek yeme
sen yarim simit ye poaca degil bak tamammi seker
yada iki dilim ekmek ye
hatta aksama kadar daha ekmek yemem dersen sahanda yumurtaya bile sesimi cikartmam

kolay gelsin bende cikacam zaten birazdan

bizim atom karincamiz bu canim

su deneme sirasinda kendini gosterirsin canim
ona gore bir karara variriz

Immm seyyy o_O

Yemicem.ama ne yicem o aksam beril bunu o aksam konusalim eger yemek menusu disime goreyse soz yemem :eek:

maydanoz iyi değil diye biliyorum sute azaltirmis

Atlamic ne anlamadım kiz

Günaydın

Günaydın ablam dun nasılsın diye sormussun sanirim cvp veremedim iyiyim esimlede duzelttik arayi adam ben uzak duruyorum surat asiyom diye konusamiyimus üzüldüm haline haaa dinleyince:KK48::KK48::KK48:

ah bizimkiler 7de ayakta zaten bugun hic uyumadim kizim cok atesli gece gdusmedi simdide aynı

Günaydın

Geçmiş olsun sende benim çocuklar gibi iyilesemedin

Günaydın

Valla 8den fazla duruyor
menum yok ozel planda yok evdeyiz yemek çocuklardan yetismesse yine kahvaltıya talim var

Canim bende ole biliyorjm da ondan sordjm zaten bizkm icin en iyi detoks rezene papatya filan bence su temizligi bitirim demlicem

Slm kizlar nasilsiniz tarti oncesi.Giremedim bugun az once okuldan geldim şimdi de spor yapayim diyorum biraz yorucu oluyor ama yapmam lazim,sonra yemek bulasik ve ben pert olmus oluyorum.insaallah tartida yuzum guler hic olmassa yorulmama degse bari:KK43:

Slm kizlar nasilsiniz tarti oncesi.Giremedim bugun az once okuldan geldim şimdi de spor yapayim diyorum biraz yorucu oluyor ama yapmam lazim,sonra yemek bulasik ve ben pert olmus oluyorum.insaallah tartida yuzum guler hic olmassa yorulmama degse bari:KK43:
Inşallah değer zeynepcim ama ağır spor yapma tarti oncesi yürüyüş lesli falan yap kasların sismesin

Inşallah değer zeynepcim ama ağır spor yapma tarti oncesi yürüyüş lesli falan yap kasların sismesin
Aaaa hic bilmiyordum, kurek cekme aleti var evde ondan 400 tane cektim,400 ip atladim,100 mekik vs yaptim sanirim biraz agir sayilir degilmi.Ilk defa duyuyorum bunu tuhh bilseydim daha hafif spor yapardim.

maydanoz iyi değil diye biliyorum sute azaltirmis

Atlamic ne anlamadım kiz

Günaydın

Günaydın ablam dun nasılsın diye sormussun sanirim cvp veremedim iyiyim esimlede duzelttik arayi adam ben uzak duruyorum surat asiyom diye konusamiyimus üzüldüm haline haaa dinleyince:KK48::KK48::KK48:

ah bizimkiler 7de ayakta zaten bugun hic uyumadim kizim cok atesli gece gdusmedi simdide aynı

Günaydın

Geçmiş olsun sende benim çocuklar gibi iyilesemedin

Günaydın

Valla 8den fazla duruyor
menum yok ozel planda yok evdeyiz yemek çocuklardan yetismesse yine kahvaltıya talim var
Kız o mesajın üstüne mesaj yazmışsın da atlamış diyecrktim görmemiş amlamında :KK66:

Aaaa hic bilmiyordum, kurek cekme aleti var evde ondan 400 tane cektim,400 ip atladim,100 mekik vs yaptim sanirim biraz agir sayilir degilmi.Ilk defa duyuyorum bunu tuhh bilseydim daha hafif spor yapardim.
Valla bende bilmyrdum zuhal abladan ogrendik sağolsun tartıdan onceki gun hagif sporlari tercih efiyoruz canim
Kız o mesajın üstüne mesaj yazmışsın da atlamış diyecrktim görmemiş amlamında :KK66:
him yok kiz gordumde tel kadayi yefi onceki donra gidiyo alintiliyorum kapaniyo hepsi gidiyo yazarken baxen yazdım saniyorum ama gitmemiş oluyo o yüzden

Valla bende bilmyrdum zuhal abladan ogrendik sağolsun tartıdan onceki gun hagif sporlari tercih efiyoruz canim
him yok kiz gordumde tel kadayi yefi onceki donra gidiyo alintiliyorum kapaniyo hepsi gidiyo yazarken baxen yazdım saniyorum ama gitmemiş oluyo o yüzden
Tesekkur ederim canim bilgilendirdigin icin bundan sonra daha dikkat ederim insallah.

Menümü yazayım
Sabah
İki çavdar arası az peynirli tost
5 yeşil zeytin
1 bardak süt

Öğle
Bir kaşık biberli yumurta
Çeyrek simit:)))
İki zeytin
Bikaç dilim domates
1 kk peynir

Akşam
Az tavuk göğsü kavurması
Salata
Yoğurt

Su 1.5 lt ama 2 yi geçer belki
Spor daha yapmadım mekik aletiyle mekik çekicem.

Menümü yazayım
Sabah
İki çavdar arası az peynirli tost
5 yeşil zeytin
1 bardak süt

Öğle
Bir kaşık biberli yumurta
Çeyrek simit:)))
İki zeytin
Bikaç dilim domates
1 kk peynir

Akşam
Az tavuk göğsü kavurması
Salata
Yoğurt

Su 1.5 lt ama 2 yi geçer belki
Spor daha yapmadım mekik aletiyle mekik çekicem.
Menü güzel Tatlıcım

Sevil 17 aralıkta başlayan senmiydin
Benim kafa çorba olduda

X