Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Begendim canım.

Borekte olsun canim o kadarcık..

Akşam biraz fazla gibi ama tabi miktarı ne kadar bilmiyorum..

Ooohhh ekmeksiz super..

Sabah
2 yumurtadan omlet
Örgü peyniri
Akşam
Beyaz peynirli tost
6 tane patates kızartması
2 kaşık irmik helvası
Su 2 lt + 1 lt detox suyu
Spor yok
İrmik helvasi 1 kaşik olsa daha iyiydi..

Zuhal'imBak yine duygulandım
Senin de berilceee 'nin de hep söylediğiniz birşey var:sizi biz değil,azminiz taşıyor sonuca doğru diye.Buna katılmakla beraber;sizlerin varlığı bizler için çok değerli.
Diyetimin ilk haftası çok zorlandım çok,açlıktan ağladığım anlar oldu tam saldıracakken toparladın o ilk hafta defalarca,geçen hafta bir duygusal patlama yaşadım yine tam diyetten kopup düşecekken,bu kez de Beril kaldırdı tutup;nasıl derim ki sizler olmadan da olur;iyi ki varsınızHoşgeldinnnn

Kısaca hepinizi çoooook özledim
Biz de seni çooookkk özledikkk
günaydın kızlar bu sabah en erkenci benim herhalde kiloma gelince anlam veremediğim bi şekilde artıdayım inş perşembeye kadar eksilere düşerim.
perşembe 73.2
pzt 73.6
+400
Düşersin canım hiç panik yapma,bol su iç su tutma ihtimalin yüksek
Gunaydin kizlar, kilom persembeyle ayni 70.9 insallah persembeye vermis olarak yazicam buraya.
Haftasonundan sabit çıktıysan,perşembe çok yüksek ihtimal eksi olacaksın canımmm
Teşekkürler canımmm
Canım benim süper süper süper :):) tebrik ediyorum senii.
Böyle devam et :)
Canımmmmm teşekkür ederimmmm
Gunaydin canim senin adina cok sevindim.Elektronik tartin cok guzelmis sanirim kilonu kas yag diyemi gosteriyor.Nerden aldin yani internetten mi yoksa baska yerden mi.Benimde boyle bir seye ihtiyacim varda.
Çok teşekkür ederim canımmmCanım internetten almıştım,arzum fitsense ar553 ürün adı.Ben çok memnunum,fiyatı da makul canım tavsiye ederim
Günaydın
Perşembe 74.0
Bugün 73.5
Giden 500
Harikaaa,tebrikler canımmm
Günaydının sekerler
Günaydın canımmmm geç olsa da,nerdesinnnnnn
tebrikler hırslı bayan

Teşekkürler Ponicimmmm
Bak bak su güzelliğe
Bu haftaki eksilerimin tümü;beni makarna tenceresinden çıkarıp koşu bandına fırlatan berilceee 'ye gelsinnnnnnnnnTeşekkürler canımmm
Perşembe 84.8
Bugün 84.1
Fark -700 gr

(Beni kendime getiren kaptanıma teşekkürü borç bilirim )

Eki Görüntüle 1729665
Harikaaasınnnn;2 haftadır menü cezası alanlar en çok kilo verenler olmuş sen ve ben

Doktora gittim de gebelik yeni başlamış ve hemen değer düşmeye başladı. Ilk değil 4. Gebelik 4. Kayıp.
Canım geçen takımımda tıpkı senin durumunda olan bir arkadaşımız vardı,defalarca düşük yaşamıştı,97 kilo ile geldi ve 70 kilo mezun olup bebeğini aldı kucağına aynı yıl,biz de burdan seni lohusa yatağına uğurluycaz ben inanıyorum sen de inan ve sarıl diyeteeee
Aferin kız Kocaman tebrik ediyorum seni
Teşekkürler canımmmmmm çok mutluyum
Kızlar kilo bildirimim
Maalesef sabitim bugün 69
Canım haftasonundan sabit çıkmak da çok güzel,genelde perşembeye eksi oluyor öyle olunca merak etme
Gunaydin arkadaşlar
Kio bildirimi
Persembe70.3
Bugun69.9
Giden 400.gr sonunda 6 kirakamlari hordum kizlar yasasinnnn
Tebrikler canımmmm 6'lara düştünnnn harikasssınnn
Ooo suoersin canim sonunda emeğinin karsiligini aldin :))
Canım çok sağol ben de öyle çok sevindim ki
Gunaydin kizlar kilo bildiriyorum oersembe 75.3
Pazartesi 74.6
Giden 700 gr
Vayyyyy rakibemmmm,harikasınnnnnn
cok sevindim Nilüferim bak emeklerin bosa degilmis
Canımmmm şükürler olsunnn çok teşekkür ederim
Arti 300 yani 74,9 ama persembeye temizliycem birazda tuz muhsbbetinden bole oldu
Canım o gider merak etme,yeter ki bol su iç uçar gider menülerin zaten güzel
Utanarak bildiriyorum
+300
70 oldum yine. Bu 6lar beni istemiyor iki ileri bi geri gidiyor. Heleki bu aralar menülerimi de acayip hafif tutuyorum (
Panik yapma canım şişlik olabilir,sporunu biraz arttırsan nasıl olur perşembeye kadar
Koşu bandı altı için halılar var onlar ise yariyo mu ki bende araştırıyorum
Ben küçük bir yolluk serdim canım altına hiç ses yapmıyor
Selam kızlar.
Geçen cuma 88.1
Bugün 87.8
Fark -300
İnşallah perşembeye kadar daha veririm..
Tebrikler canımmmm,perşembeye kadar daha da artar eminim
Ooohhhh ne güzel. Perşembeye 1.5 kilo olur.
Sağol canımmmm inşallah hepimizin çok çok çok eksisi olur bu hafta

Kamilem o börek seni doyurmamıştırki keşke ekmek yeseydin
Ama akşam az güzelim
Sen emziriyosun bi yemek yeseydin
Akşam en azından 2 mil leslie yapmaya çalışsan iyi olur
Şurda 2 gün kaldı bak
Abla valla zaman yok bebisi yeni getirdik dr dan yine bogaxi kotu olmus ya ben etrafında dondukce velet hasta olup dutuyi lesli yapmaya başlasam bitiremym o yizden iple savusturayim böreği
Bi börek göze batıyor
ya kadar tarif ettim yinede goze batirfiniz yav yemiycem bidaha iste

neeeey kiz yirtilyoz hergunaksam kuru ile pilav bi arada olmasın diyeeee

Sabah
2 yumurtadan omlet
Örgü peyniri
Akşam
Beyaz peynirli tost
2 kaşık irmik helvası
Spor yok
Eeee ne diyelim simdi
Sonuna kadar haklisin sorumluluğu yokmuş gibi davranıyor baksana sen haftasonu plan yap kendine çocuklarımıza bak de ne yapacak bakalım
Bak kiz sen bana kocisi vurdurursun yenisini de bulamazsin esraya falan çıkarım ha
Borek miktarı tarifine bayıldım
Ama böreği yakmak için bugün spor yapmalısın
anaaaaam accuk bisi yefim okadarda tarif ettim az oldugunu gelen geçen vurdu yaaa

Bak sen hele bem deyem senin helvaya makarnaya heeeeeeeh
al bidene daha benden gözleme yemis gelin gelin dovun bunu

güzel

ya abla valla normalde hallediyorum ama iki cocuk bi suru problem ondan saracak yer aruyom adamin 4gunu bos iki gün bizimle aslibdada cirkeflesesim geliyor iste

Suyunu tanamlarsan iyi olur

Gözleme????

Ekmek çok olmuş gülüm

İşte senden böyle menüler bekliyorum gözlemeli patatesli

Senin koşu bandı n marka modeli ne canım?? Önerir misin koşu bandı

Ne bekliyordun oh iyi ki yemişsin afiyet olsun dememizi mi parmak kadar böreğine

Sporumu yaptim ogle yemegimi yicem kizlar birazdan
Vayyyy rakibeme bakın hele,maşallahhhhh
Ben de kötü kalpliyim
Teşekkürler canımmmm
Tatlım Tabiki uykuda çok önemli insan uykusuz olunca daha fazla şiş olabiliyor
Gecede fazla su içiyosan oda farkeder
Sabaha kadar hepsini boşaltmış olmuyorsun
İşte benim derdimin tam olarak özetlenmiş haliZuhal'im sabah 6'da kalktığım için vücut şiş oluyo ve ben o rakamla bildirime girdiğim için de verdiğimin net miktarını ancak haftasonları görebiliyorum,ama bildirim öncesi gece su içmemeye dikkat edicem ben de artık
Canım benim pilav yiyosan lavaşı,lavaş yiyosan pilavı yeme bu matematik bi oturursa çok rahat kilo verirsin
Nilüfer bu menüyü çok beğendi
Sabahı görmezsek gayet hafif canım,afiyet olsun
Ben de ekmeği yalnızca kahvaltıda tüketiyorum canım çok mantıklı kararın,akşama genelde sebze ya da ızgara bırakırsan da kilo verme hızın artar
Öğün atlama canım benim,hiçbişey yiyesin olmasa bile 1 kase yoğurt ye,sonra yediğin an alırsın böyle alıştırırsan bedenini
Sabah
2 yumurtadan omlet
Örgü peyniri
Akşam
Beyaz peynirli tost
2 kaşık irmik helvası
Spor yok
Azıcık kaçmış mı diycektim amaaaa genel kalori miktarı kurtarıyor,detoks suyu ne canım
Menü çok hafif çok güzel canım
Gayet iyi canım o gözleme yerine ekmek tavsiye ederdim ama,afiyet olsunnn
Harika canım benim leslie de yaparsan muhteşem olur
canim cok gecmis olsun 22 yillik evliyim 9 dusugum ve bos gebeligim var
sayisiz tüp bebek denemem bide
ama 3 te minik kuzum var iki dogumdan
kisaca hic canini sikma herseyin hayirlisi
Beril'im 2008'den beri bir roman üzerinde çalışıyorum ama hepsini delete yapıp,hayatını yazsam satış rekorları kırarım,ne aksiyonlu ne mücadeleli bir hayat amazonum benim

Senin koşu bandı n marka modeli ne canım?? Önerir misin koşu bandı
Bu koşu bandımla 40 kilo verdim 2011'de,canım o benim canım
Canım Dynamic Goodman markası ben çok memnunum;gerçekten evde koşu bandım olmasaydı o kadar kilo atamazdım çümkü ben psikolojim hazır hale geldiğinde spor yapmayı seviyorum,evde aletin olunca karanlıkmış sıcakmış soğukmuş diye dışarıyı düşünmene de gerek kalmıyor

Suyunu tanamlarsan iyi olur

Gözleme????

Ekmek çok olmuş gülüm

Biliyorum cnm. Diyete girdim gireli ilk kez bukadar çok ekmek yedim. ama çok halsizim iki üç gündür. belki biraz kendime gelirim diye öğlenle akşamada küçük birer dilim koydum bugün. noşrmalda sadece sabah yiyorum.

İyiymiş ya bende düşünme aşamasındayım. Hafta içi pek yürüşe çıkamıyoruz malum bir de eliptikte 15 dkda yoruluyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…