Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Bide canım istemiyor sözünü ben kullanabilsem
Bence güzel cnm
Arada portakalın yanına süt yada yoğurt ekleseydin daha iyi olurdu
Ana öğün gibi olduğu için

Sonuna kadar haklisin sorumluluğu yokmuş gibi davranıyor baksana sen haftasonu plan yap kendine çocuklarımıza bak de ne yapacak bakalım

Öğlen işte oluyorum ve pek yemek seçeneğim olmuyor ben de evde salata yapıp götürüyorum olmazsa artık yemek yapıp götüreyim. Pilavı canım çok çekti o yüzden azıcık yiyeceğim ama dediğin gibi yoğurt ağırlıklı yiyeceğim canım. Sporu da düşük yapayım hemen başlayacağım şimdi kasık ağrılarım oluyor biraz.

Sabah
2 yumurtadan omlet
Örgü peyniri
Akşam
Beyaz peynirli tost
6 tane patates kızartması
2 kaşık irmik helvası
Su 2 lt + 1 lt detox suyu
Spor yok
Akşamın hiç olmamış Şeydam
Sen spora gitmeye başladıydın
Misafir gelcek demiştin ondan gidemedin heralde

Kabağı çiğ mi yiyosn canım??

Borek miktarı tarifine bayıldım
Ama böreği yakmak için bugün spor yapmalısın

Valla size hak vermemek elde degil bu arada ben masal 28 yasindayim gecen hafta katildim siz bir hafta yoktunuz.Yasiniz cok degil ama benden biraz fazla nasil hitap edeyim bilemedim

Ahhh doğruya cnm kusura bakma
Balık hafızalıyım hemen unuttum
Bu konularda pek bilgim yok
Güzelim çalışıyorum demişsin bu durumda rapor alman gerekmiyormu

Evden salata götürdüğünde içine Ton Balığı haşlanmış tavuk yumurta mercimek buğday falan koyarsan daha doyurucu olur

Valla size hak vermemek elde degil bu arada ben masal 28 yasindayim gecen hafta katildim siz bir hafta yoktunuz.Yasiniz cok degil ama benden biraz fazla nasil hitap edeyim bilemedim
Nasıl istersen öyle hitab et cnm
Adım Zühal
Bende karıştırdım hangi masaldı diye
Ben gitmeden gelen masal senmiydin
Çünkü bi masal daha gelmişti

Erken gebelik kaybı ya adetle birlikte atilacakmiş canım yani büyük olmadığı için aşırı bir ağrı sızı olmayacak diye rapor almadım. Eğer kanama başlayınca kötü olursam alırım. Dediğin mantıklı canım salatanın içine o tarz yiyecekler koyabilirim Teşekkürler :)

Ekmek yememen iyi olmuş
Öğlen iki üç ceviz badem ye bari meton çalışsın
Sabah
2 yumurtadan omlet
Örgü peyniri
Akşam
Beyaz peynirli tost
6 tane patates kızartması
2 kaşık irmik helvası
Su 2 lt + 1 lt detox suyu
Spor yok
Kızartma helva olmamış senin menulerine benzemiyor hiic
Asıl atak senden gelecek gibi güzellik
Bugünkü bildirimin çok güzeldi
Sakın bozma emeklerin boşa gitmesin
Cezaliyim kaptanim tarafindn 3 gün akşamları salata yiyecekmişim
Kızzz kadını celallendirmesine 
Ya dayanamıyorum feminist damarim tutuyor sanırım
Evet tatlım aaa yazmayı unuttum yoğurt sarmısaklıydı. Kereviz misali :)
Bende deneyeyim çiğ bkabak yememistim hiç

Allah yardımcın olsun cnm
Kolaylık versin, geçmiş olsun

ayy abla bunları yakinimdan birine anlqtsam ya beni fisfirtlerdi yada yangina korukle giderdi saga sola anlatutdi cok haklısın ve iyiki varsın dediklerine uyacan ins cozum olur tabi diğer meseleyi de galiba kabullenmek en doğrusu evde huzursuzluk olunca daha kötü oluyor
cok iyi

Kızlar selam. 1 haftadır yoktum. Ufak kızım telefonumu atti ve kırıldı. Yeni aldık ancak bu gün geldi. Hemen buraya geldim.
kacak geldinmi verme bari teli ya bak syri kalıyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…