Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Sporda olsaymis güzel bi menü olurmuş

Süper menü cnm bnm

Menün de sporun da güzel

Öğlenki sarma çok olmuş ve lütfen sporun az da olsa olsun

Haklısın cnm ben yürüyüş yapamıyorum ama 3 mile leslie yapıyodum bugün 3. Günüm heryerimi ağrıttı vallah ama bugün yapabilirsem 5 mile yapayım bende

Çok da zorlamadan. Yeni başladıysan evet hamlık yapar sen yine 3 yap çok zorlarsan yarın hiç yapamayabilirsin ama dikkate de aldığın için ayrıca teşekkürler

Selam kizlar
Menüm sahur 1 tane haslanmis yumurta iki bardak su

İftar 7 kasik kiymali melemen 1 kase yoğurt
1 buçuk dilim.ekmek
Ekmek 1 de olsa olurdu aslında
Bir kibrit kutusu kadar peynir
Su iki yapmaya calisacagim
Sporada birazdan baslicam artik allah ne verdyse :))

Türlüde de fasulye var mı

iyi cnm hafif olmuş
Kızım rahatsız doktora getirdim
Burası resmi tatil 2 saattir sıra bekliyorum
Geçmiş olsun kaptanım

Spor dışında menü güzel. Aman arkadaşının ısrarlarına uyma

Evet ekmek olnamış gülüm. Menemen tarzı yiyecekler çok ekmek tükettiriyor. Spor konusunda da sana güveniyorum tatlım. Haydi

Hepinizin menusünü tek tek okudum hepsi harika. Sadece spor olmayan vardı. O da pide yemiş ya spor da yaparsa harika olur..

Menun guzel canim ama corba olmadada okurmus sankiGüzel canim

Melemen de ekmeksiz olmuyor be gülüm bu ekmeği inan hayatimdan cikarmayi çok istiyorum ekmek yiyince kendimi hic mutlu hissetmiyordum.cunki
Evet ekmek olnamış gülüm. Menemen tarzı yiyecekler çok ekmek tükettiriyor. Spor konusunda da sana güveniyorum tatlım. Haydi

Alinti yaptigim ama cevap yazmadan cevaplaya bastigim arkadaşlarım hepinizin menüsü güzel çoklu alintiyi düzgün yaoamadim ya ama olacak zamanla:))))

Her zamanki gibi güzel
Havuç pişmiş değilse güzel bence menün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…