Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Bugün berbat bi karın ağrısıyla basediyorum
Nerdeyse bisey yiyemedim

Öğle
1dilim kepek ekmek kk peynir
Akşam 1 kase tarhana 1 biber dolma 1kasik yogurtla
1litre su yatana kadar 2 olur
Geçmiş olsun canım. 1-2 tane meyve yeseydin. Bu ara hastalık çok vitamin olsun..

Selam canlarım,eve yeni girdim,önce menümü yazıyım

Bugünkü menüm şöyleydi:

SABAH:
*1 haşlanmış yumurta+1 avuç limonlu maydonoz+1 kk peynir+1 dilim tam buğday ekmeği

ARA ÖĞÜN-1:
*10 çubuk kraker

ÖĞLE YEMEĞİ:
*1 kase yoğurda karıştırılmış light müsli

ARA ÖĞÜN-2:
*1 elma

AKŞAM YEMEĞİ:
*Izgara balık+1 tabak havuçlu turplu salata

SU:
*2 litre(Canlarım gribim ağırlaştıği için bir bardak da ballı limonlu ıhlamur içtim)

SPOR:
*2 mil leslie+yarım saat yürüyüş
(Yarım saat yürüyüşü yaptım 4 gibi,biraz dinlenip 2 mil de Leslie yapıcam 1 saate kadar)

Son düzenleme:
Menulerin cok duzenli oldugu icin benim icin iyi bir orneksin cnm o nedenle rakip.olmak istedim. Ayni sekilde hizde yemege gidicez arkadaslarla bende pidesiz izgara yada cag kebab dusunuyorum
Ben de hasarsuz kurtardım canım çok şükür.Arkadaşlarım da ne kadar çabaladığımın farkındalar sağolsunlar Onlar bile sırf ben yiyemiyorum canım çekmesin diye tatlı bile yemediler ama inan yeselerdi bile ellemezdim,o tartı bu hafta eksi göstermek zorunda kalmalı
Cok utandım listeden kızlar
Beril'im birtek ben 1.2 kg aldım,diğer arkadaşlarımız hep verdiler nasıl bu kdar kötü olduGerçekten çok üzgünüm
Canım menü gayet iyi ufak tefekler erir,spor yapıyordun demi sen yazın?
Canım çok beğendim ben etli erişte çorbasından hem et hem erişte kalorisi alsan da sporun çok iyi ve akşamın çok hafif,dengen çok iyi
Canım çok hafif bir menü maşallah,yumurta değil de yumurta salatası yaparsan daha da doyurucu ve vitaminli olur
Harika canım herşeyiyle beğendim
ben sanaa güveniyorum cnm en üstesinden gelirsin:)

beeeennnnn:)
Desteğin için sonsuz teşekkürler Sevil'cim
Çok dengeli,çok da sağlıklı bir menü olmuş canım afiyet şifa olsun,o Leslieyi de yaparsan bomba bir gün olur
Akşam kaçırmadıysan menün çok güzel canım
Diğer öğünlerde ekşek yemediğin için yine de çok iyi menün canım şifa olsun
Menüm
Sabah
1 b süt
6 tane çiğ badem
1yk müsli
Öğle
1/4 simit
3 yk yumurtalı mantar
domates, salatalık, marul,
yarım portakal
Ara
Neskafe
Akşam
3 yk haşlama kırmızı et
3 yk makarna
Salata
Su
2 lt
Spor
Menü gayet güzel ama sporu ihmal etme Ponicimmm,yarım saat bile olsa yeter ama her gün olsun
Bugün berbat bi karın ağrısıyla basediyorum
Nerdeyse bisey yiyemedim

Öğle
1dilim kepek ekmek kk peynir
Akşam 1 kase tarhana 1 biber dolma 1kasik yogurtla
1litre su yatana kadar 2 olur
Hiçbirşey yememişsin canım hasta mısın

Menün iyi canım. Kız yemicektim bir tencere yaptım eşim ve kızıma kızımın yiyeceği bir kase zaten eşim de yemedi annem gekdi yemedi yarım kilo et koymusum çöpe gidecek 3 gün oldu dedim bari bir kase ben yiyim :)
Menün gayet iyi canım
İyi canim
Canım sarma fazla olmuş sanki 6yi geçmese iyi olur
Allah kabul etsin canim menü iyi
Türlüde de fasulye var mı
İlahi kız okuyunca güldüm :):) yok fasulye :)
Kız dondurucu fasulye dolu ne yapıyım ne yemek yapacam şaşırıyorum :)
Menun guzel canim ama corba olmadada okurmus sankiGüzel canim
Haklısın canim ziyan olmasın diye yedim valla 1 tencere yaptım satamadim kimseye 3 gündür dolapta. Yazık oldu zaten
Menüm
Sabah
1 b süt
6 tane çiğ badem
1yk müsli
Öğle
1/4 simit
3 yk yumurtalı mantar
domates, salatalık, marul,
yarım portakal
Ara
Neskafe
Akşam
3 yk haşlama kırmızı et
3 yk makarna
Salata
Su
2 lt
Spor
Canım keşke makarnayi öğlen tuketseydin onun dışında iyi.
Simit görünce aklıma geldi de rüyamda iki tane simit yiyordum kendi kendime şimdi kızlar beni mqhvedecek diyordum nasıl yerlesmisse bilinç altıma :):) :)
AdaisyLove kiz bi lokma ekmege laf etmiycen ye diycen sen nasi rakipsin arti menunde jic guzel degil insan azcik borek çörek yer
Canım rakibim de olsan kilo almani istemem o ye kısmı şaka kısmı oluyor rakibimsin ama rakibim beni de temsil eder çok iyi kilo vermemiz lazım :)
Menü süper canım özellikle akşam yemeği en sevdiğim :):) :) pzar günü yapacağım
Teşekkür ederim canım
berilceee kaptanim çok geçmiş olsun umarım önemli busey değildir

Benimkilerde hic ole bisi yok cnm ya hapur hupur yediler

Sabah 11.00
1 haslanmis yumurta
Domates salatalik maydanoz
1 kk peynir
6 zeytin
Sekersiz cy
2 dilim.tam bugday

Ogle 15.00
1 kase salata
1 kase yogurt

Aksam 18.30
1.5 adana(ekmeksiz pilavsiz)
1 buyuk ayran
Salata

2.5 litre su
35 dk leslie 2 mil
5000 de adim atmisim

Belki bir mandalina yerim kizlar

Çok iyi rakibem;hem hafif bir menü hem de hareketli bir gün olmuş çok iyi

Tatlım sen artı olabilirsin ama bizler de muhteşem kilolar vermedik. Yani listenin tek sorumlusu sen değilsin hepimizin ortak sorumluluğu

Tatlım sen artı olabilirsin ama bizler de muhteşem kilolar vermedik. Yani listenin tek sorumlusu sen değilsin hepimizin ortak sorumluluğu
Canım benim umarım bu hafta telafi ederiz.Bugün uzun bir gün oldu.Sabah 6'dan beri ayaktayım ve şu an öyle açım ki.Ama meyve yemeye bile korkuyorum.Umarım bu emeklerimin karşılığını bu hafta alırım

Ben inanıyorum. Emeğinin karşılığını alacaksın.

Bak aklına ne geldi. Hemen hemen her gün yediklerin aşağı yukarı aynı. Mesela her öğlen müsli. Onun yerine başka birşey mi koysan. Salata vs. Hani vücut ona alıştı da farklı bişeyle şaşırtsan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…