Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Hadi bakalım kız detoks metoks yapma haaa :)

Ben lise 3 tn beri 8 yıldır kiloluydum hep bu surede ÖSS stresi,pko ailevi problemlerden dolayı depresyon bu sebeplerden.

Olurum tabi ki kuzum ama kilo hanemiz çok farklı,aslında kilosu yakın insanlar eşleşmeli çünkü kilosu fazla olan her zaman daha fazla atar ama yine de istersen olurum tabi ki :)

Menulerin cok duzenli oldugu icin benim icin iyi bir orneksin cnm o nedenle rakip.olmak istedim. Ayni sekilde hizde yemege gidicez arkadaslarla bende pidesiz izgara yada cag kebab dusunuyorum

Yok yok bisi yapmiycam tamamen doğal yöntemlerle vercem söz

Nehiiiiir neeeeeehiiir kiz sen şimdi ekmek arasi mangal falan ye bak kv üzülüyor zayifsin diye yazik yasli kadincaz ahir omrunde mutlu olsun he güzelim
Hahahha beni öyle Kandıramazsın canım yemem yemem :):) :)
Aman uzulsun belki üzüntüden birkaç kilo verir olmuş 120 kg

Kizlar bende aksam arkadasa davetliyim pastali, borekli,kofteli ama ben evde yiyip gidicem orda cay icerim.Arkadas bozuldu ama ne yapayim haftanin en az iki gunu ya ben giderim yada arkadaslar bana gelir bir kere kacirinca toparlayamiyorum.Ayy insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…